Skocz do zawartości

FC: Dywagacje Jarzyny nt spisku


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję pomysłu ! Już teraz wiadomo czemu służyła rozpętana z

premedytacją sprzed paru miesięcy akcja i nagonka przeciwko firmie Astrokrak

i wyrzucenie Janusza P. z Forum.

 

Te loga na dole strony kojarzą mi się z inną polską firmą handlującą tym

sprzętem. Macie może zamiar wspierać ten biznes oficjalnie? Bo jeśli tak, to

warto by poznać prawdziwy cel stworzenia tego serwisu.

 

Właśnie zostałem wyrzucony z innego forum tylko za to,że pochwaliłem się

posiadaniem sprzętu nie będącego w zgodzie z jedyną obowiązującą tam słuszną

linią i jestem ciekaw czy i tu nie będzie podobnie.Nie wiedziałem,że posiadanie montażu SkyView Pro jest w Polsce karane?!

 

Jeśli tak widzicie przyszłość miłośniczej astronomii w Polsce to życzę

powodzenia!

 

Ps.Właśnie przypomniał mi się cytat z filmu pt."Wejście Smoka" [...Przeszła mi nagle ochota opuścić Pańską wyspę mister Han]

Jeżeli są jeszcze jakieś wątpliwości co do autora tego postu to pisał go Bogdan Jarzyna! Pozdrawiam! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwości są, gdyż piszesz językiem bardzo podobnym do Janusza ale to mniej ważne.

Nie wiem dlaczego na innym forum posiadane owego sprzętu jest karane ale u nas nie ma takich kar :lol:

Więc nie przejmuj się.

Nie było żadnej nagonki na Janusza. Jak masz wątpliwości to poczytaj archiwalne posty.

Odziwo nie ma żadnych nagonek jak Janusza brak na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pomysłu ! Już teraz wiadomo czemu służyła rozpętana z

premedytacją sprzed paru miesięcy akcja i nagonka przeciwko firmie Astrokrak

i wyrzucenie Janusza P. z Forum.

 

Te loga na dole strony kojarzą mi się z inną polską firmą handlującą tym

sprzętem. Macie może zamiar wspierać ten biznes oficjalnie? Bo jeśli tak, to

warto by poznać prawdziwy cel stworzenia tego serwisu.

 

Właśnie zostałem wyrzucony z innego forum tylko za to,że pochwaliłem się

posiadaniem sprzętu nie będącego w zgodzie z jedyną obowiązującą tam słuszną

linią i jestem ciekaw czy i tu nie będzie podobnie.Nie wiedziałem,że posiadanie montażu SkyView Pro jest w Polsce karane?!

 

Jeśli tak widzicie przyszłość miłośniczej astronomii w Polsce to życzę

powodzenia!

 

Ps.Właśnie przypomniał mi się cytat z filmu pt."Wejście Smoka" [...Przeszła mi nagle ochota opuścić Pańską wyspę mister Han]

Jeżeli są jeszcze jakieś wątpliwości co do autora tego postu to pisał go Bogdan Jarzyna! Pozdrawiam!  :notworthy:

 

Bog mi swiadkiem, ze jeszcze wczoraj gadalismy, kiedy Jarzyna, Pleszka, etc. przemowia w znanej sobie formie. I prosze - jest...

 

Nie wiem, czy sie smiac czy plakac. Jak widac pewne osoby nie moge sie oderwac od swojego przyziemnego toku rozumowania. Panowie - swiat nie kreci sie dookola krakowskiej firmy i czas wreszcie sie z tym pogodzic.

 

Nie widze tez w swojej skrzynce propozycji wspolpracy. SkyScope otwarte jest na kazda firme i jest to wyraznie opisane w dziele "o serwisie". Meade'a nie ma na liscie marek, bo po prostu nie mam jeszcze z centrali deklaracji wspolpracy.

 

I na koniec - Panie Pleszka, wiadro zimnej wody na glowe i zawisc opadnie. Usiadz sobie i zastanow sie, czy taka strategia sluzy firmie i czy ma sens budowanie muru pomiedzy SkyScope, a Astrokrakiem. Wiem, ze wiele pracy wlozyles w atakowanie innej polskiej firmy. Mowie o zywcu. SkyScope pisac bedzie o kazdym sprzecie jaki jest w pl. Twoje teleskopy znajda sie takze w katalogu, tak samo jak i inne. Jezeli sadzisz, ze sprzedawany przez ciebie sprzet bedzie gorzej oceniany, to jest tylko dowod na to, ze nadal myslisz swoimi kategoriami i nie rozumiesz slowa "obiektywnosc".

 

Zastanow sie, czy Twoje wybryki na forum spowodowaly usuniecie dzialu Astrokrak? Wg twojego rozumowania, tak wlasnie powinno sie stac. Tak wiec, sam widzisz, ze czas zmienic "plyte".

 

PS. A tak w ogole, to niby jaki wplyw na budowe SkyScope ma p. Pleszka? Czy jest na forum, czy go nie ma? Jakos trudno mi znalezc powiazanie, ale moze za glupi jestem... A moze zal gardlo sciska, ze sobie przechlapal i na skyscope nic "pod stolem" nie zalatwi, ani jego permanetna kryptoreklama nie bedzie tolerowana :)

 

PS2. Chcialem rowniez oswiadczyc, ze firma Astrokrak ma takie same prawa jak kazda inna. Jezeli ma interesujaca propozycje wspolpracy ze SkyScope, to z checia ja rozpatrze. Ale jak znam zycie, pewnie nie bede mial takiej okazji.

 

PS3. Jako SkyScope "pobawimy" sie tez troche w dziennikarstwo sledcze. Przeswietlimy rynek doglebnie. Bedziemy promowac sprzedawcow legalnych u uczciwych, a ganic kombinatorow oszukujacych klientow. Oj bedzie sie dzialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Krzysztof Jarzyna ze Szczecina, szef wszystkich szefow..."

 

Nazwisko sie zgadza, kabaret jest niezly, nawet lepszy niz w komedii z ktorej pochodzi powyzszy cytat.

 

P.S. Wiedzialem ze te slowa (patrz post, JB a moze JP) padna, bezczelnosc niektorych osob nie zna granic. Naszczescie w wiekszosci i to znakomitej na forum funkcjonuja osoby normalne z wlasnym pogladem na swiat i na to co sie dzieje wokol nich.

 

Pozdrawiam JB, JP, i inne osoby z tego towarzystwa wzajemnej adoracji, wirualne i realne, oraz zycze zdrowia (psychicznego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Krzysztof Jarzyna ze Szczecina, szef wszystkich szefow..."

 

Nazwisko sie zgadza, kabaret jest niezly, nawet lepszy niz w komedii z ktorej pochodzi powyzszy cytat.

 

P.S. Wiedzialem ze te slowa (patrz post, JB a moze JP) padna, bezczelnosc niektorych osob nie zna granic. Naszczescie w wiekszosci i to znakomitej na forum funkcjonuja osoby normalne z wlasnym pogladem na swiat i na to co sie dzieje wokol nich.

 

Pozdrawiam JB, JP, i inne osoby z tego towarzystwa wzajemnej adoracji, wirualne i realne, oraz zycze zdrowia (psychicznego).

 

Dokladnie, zwrociles uwage na bardzo wazna sprawe. Przez ten czas kiedy mnie tu nie bylo moglem sobie przemyslec jedna wazna sprawe. Zbyt czesto problem "jednej osoby" przenosilismy na cale forum. Nie moze byc tak, ze jeden "troll" smrodzi na cale forum. Czas sie nauczyc reagowac szybciej i eliminowac osoby, ktore przychodza tu z jednym celem - balaganic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, gwoli scislosci, jako uzytkownik obu for, chcialbym sprostowac, a moze wyjasnic frustracje kolegi "Jarzyny" spowodowana banem na innym forum. Otoz bana dostal on (w moim subiektywnym odczuciu) nie za to ze posiada montaz zakupiony w Astrokraku, lecz za to ze jako uzytkownik forum miast zajmowac sie typowymi dla takiego uzytkownika tematami zaczal sie bawic w marketingowca firmy Astrokrak. Poczatkowo robil to z pewna doza taktu, co nietyle nikomu nie przeszkadzalo, lecz raczej bylo ignorowane. Po kilku miesiacach kolega odnalazl sie w tej roli na tyle, ze z pamieci cytowal parametry oraz ceny sprzetu oferowanego przez Astrokrak, kazdemu kto zapytal na forum jaki nowy sprzet zakupic.

 

Niejaki Pleszka dostal za to bana + za chamstwo i bezczelnosc kilka miesiecy temu na obu forach, wiec dlaczego kolega Jarzyna mial nie dostac tego prezentu, skoro dwoil sie i troil aby na niego zasluzyc?

 

Bardzo sie ciesze ze powstaje Skyscope, jezeli ta strona faktycznie bedzie dzialala tak jak opisuje to Jesion to bedziemy miec niezle oreze przeciw takim typom.

Edytowane przez Andee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaluzny_m

Chciał bym tylko i wyłącznie potwierdzić - Bogdan.J(anusz) został obecnie zawieszony na forum astro4u - nie ze względu na watek o montazu, a ze wzgledu na wiecej niz tylko przypuszczenia o używaniu jednego konta przez dwie różne osoby. Nikt nikogo nie zaczepia i nie "wywala" za niesłuszne przekonania czy "niesłuszny sprzęt" - jeżeli ktoś tak przypuszcza... to ma nierówno sami wiecie gdzie. Nie dajmy się zwariować.... !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coments !

 

Jakoś nigdy do tej pory biznes nie szedł dobrze w parze z prowadzeniem forum. Już mieliśmy różne w tej materii doświadczenia na innych forach.

 

Panowie "Rada" :D

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę jesteście przekonani, że to jedna i ta sama osoba??

no bo jeżeli tak, to co sądzić o tym:

 

http://www.astrokrak.pl/sklep/product_revi...6&reviews_id=23

 

to by było wprost niewyobrażalnie zdumiewające!! :o

 

Panowie,

 

Przy swoich wypowiedziach miejcie na uwadze, że Boguś Jarzyna to człowiek z krwi i kości, a nie internetowy matrix.

 

Pozdro

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coments !

 

Jakoś nigdy do tej pory biznes nie szedł dobrze w parze z prowadzeniem forum. Już mieliśmy różne w tej materii doświadczenia na innych forach.

 

Panowie "Rada"  :D

Pozdrawiam

Paweł

 

Widze, ze kilka osob przyzwyczailo sie do ekstrapolacji jednostek na calosc. Problemy biznesu na forach dotyczyly tylko JEDNEJ osoby i to tylko dlatego, ze kupczyla za "rogiem". Czas wreszcie to wyraznie artykulawac. Jezeli ktos zarabia na "czyms", to musi byc to oficjalne i "czyste" dla kazdego. Niby proste i oczywiste, ale jak widac, nie dla kazdego.

 

Moje zdanie jest niezmienne, forum to spolecznosc ludzi i poza wyznaczonymi do tego miejscami "sprzedaz" nie moze miec miejsca. Tak trudno to pojac?

 

Czy moze widzisz inny problem, ktorego ja nie dostrzegam? Chcesz cos powiedziec, to mow zrozumialym jezykiem, a nie wieloznacznymi przycinkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz Pleszka jest tylko jeden, superoryginalny i niepodrabialny jak czeskie zloto z Jablonexu. Nikt tu nie twierdzi ze kolega Jarzyna to kolejna jazn funkcjonujaca w umysle JP. Pewne natomiast jest ze panowie korzystaja z jednego konta aby przemycac na forum "jedyniesluszne" idee, szerzyc cichy marketing i generalnie kontynuowac krucjate rozpoczeta przez JP, ktorej efektem w zamysle jest pozyskanie za wszelka cene nowych klientow dla wiadomej firmy.

 

P.S. Faktyczne posty kolegi Jarzyny sa latwo rozroznialne, JP poprostu ma dwie lewe rece do obrobki graficznej i komputera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze kilka osob przyzwyczailo sie do ekstrapolacji jednostek na calosc. Problemy biznesu na forach dotyczyly tylko JEDNEJ osoby i to tylko dlatego, ze kupczyla za "rogiem". Czas wreszcie to wyraznie artykulawac. Jezeli ktos zarabia na "czyms", to musi byc to oficjalne i "czyste" dla kazdego. Niby proste i oczywiste, ale jak widac, nie dla kazdego.

 

Moje zdanie jest niezmienne, forum to spolecznosc ludzi i poza wyznaczonymi do tego miejscami "sprzedaz" nie moze miec miejsca. Tak trudno to pojac?

 

Czy moze widzisz inny problem, ktorego ja nie dostrzegam? Chcesz cos powiedziec, to mow zrozumialym jezykiem, a nie wieloznacznymi przycinkami.

 

 

Adam,

 

Ci do których kieruję moje słowa z pewnością rozumieją o co mi chodzi. Sposób wypowiedzi jest tu dowolny i nikt nie będzie mi go narzucał.

W związku z zaistaniałymi faktami, ja się wynoszę z forum. Proszę o zlikwidowanie mojego nicka.

PS. Jednego "poplecznika" Płeszki mniej :D

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawła proszę o przemyślenie swojego postanowienia, zanim wcieli go w życie. Paweł potrzebujemy Ciebie na Forum.

 

Adama proszę, aby nie wypowiadał się w tym wątku na temat firmy ASTROKRAK i Janusza. Dla dobra forum.

 

Projektowi SkyScope życzę powodzenia i chyba pora wrócić do tematu.

 

Robert

 

Już po napisaniu tego tekstu zauważyłem wydzielenie części wątku do innego. Tak, czy inaczej wiadomą sprawę należy zamknąć.

Edytowane przez Robert_Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle, opanuj sie. Jezeli cos zle zabrzmialo to wybacz. Czemu jestes taki podminowany? Wyluzuj... Jezeli masz jakis problem ze mna, czy z tym co robie zapraszam na priwa lub kom. Moze trzeba sie na piwku spotkac, bo powstal jakis krag teorii, o ktorych ja nic nie wiem. Naprawde jestem z "toba" i wszystko co pisze to moja obrana, na twoj ZARZUT.

 

Ale basta. :Beer:

 

PS. Jarzyna - dumny jestes z balaganienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.