Skocz do zawartości

ATMowe, rupiecie, okulary, glowice naedy itd.


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Musze zalatac dziure kasowa po zakupie montazu.

Kontakt - PW na forum. Wysylki dokonam najwczesniej w poniedzialek.

 

---------------------------------

Kupiona jako EQ3. Niemniej to nieprawda. To takie przerosniete Astro3. Ma luzy, brak jednej skali osi godzinowej zle przylepiona skala katowa. Glowica tiuningowana - wymieniony ring hamulca z plastikowego na mosiezny, przesmarowana na smar silikonowy, wymienione wszystkie podkladki, wymienione wszystki sruby z plastikow na stalowe. Kupilem ja za ok. 100pln niekompletna. Za przeciwage dalem chyba 20, koszt tuningu to ok. 40, za ciegna, hmmm... ze 30? Do tego jakies 30-50pln za brakujace elementy. Moja cena... nie wiem - 130 + wysylka???

 

IM000838.JPG

 

----------------------------------

Nogi statywu od japonskiego EQ2. W kiepskim stanie (odrapane i poobijane) ale sprawne. Wymienione wszystkie sruby. Powinny byc nieco lepsze od aluminiowych rurencji ladowanych pod azymutale roznego rodzaju fujarek ala Hama i Revue 60/600 czy 76/700. Nogi wymagaja renowacji. Moja cena powiedzmy 30pln+koszty wysylki.

 

IM000839.JPG

 

-----------------------------------

Sterownik Leszka Jeda. Kupiony pare miesiecy temu. W pelni sprawny. Do tego sprawny silnik wspolracujacy z pilotem. Silnik pasuje do glowic EQ1,2,3 i Astro 3. Sterownik kupilem za 150pln, silnik wart ok. 50pln. Moja cena, hmm... 150+wysylka??? (silnik i sterownik pracowaly z wystawiona obok glowica) Na zlocie widzieliscie naped w akcji. Na glowicy usawionej na oko trzymal M13 przez kilka minut, zajada 6V. Do silnika oczywiscie jest battery pack.

 

IM000837.JPG

 

------------------------------------

Kilka soczewek chromatycznych i pryzmat. Wzglednie czyste, soczewki maja niewielkie uszkodzenia przy krawedziach. Kupione na allegro chyba po 3pln jako odpady produkcyjne. Do tego pryzmat z lornety Zenith 20x50 podobno bak 4 ale cholera go tam wie. Moja cena za ta przygarsc, powiedzmy 10pln+wysylka.

 

IM000854.JPG

 

CDN.

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plossle mikroskopowce x14 i x8, a wiec ogniskowe ok. 30 i 40mm (pomiar amatorski) spore pole, znosny obraz. Konstrukcja - plossl choc podobno ten x14 to SPL. Przetoczone na 1.25". Na allegro chodza od 40 do 60pln. Moja cena, powiedzmy 30pln+wysylka za kazdy. (warsty przeciwodblaskowe na x8 sa w kiepskim stanie)

 

IM000843.JPG IM000844.JPG

 

----------------------------

Turist 3 20x50 w niezlym stanie. Niezla optyka ale pole <3*. Na Allegro chodza od 40 do 60pln. Nie widze na niej uszkodzen optyki, ale cholera ja tam wie co w srodku, bo ma ok 15 lat. Moja cena powiedzmy 40pln+wysylka. (do lunety oczywiscie jest sztywny bakelitowy pokrowiec)

 

IM000859.JPG IM000860.JPG

 

CDN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik Leszka Jeda. Kupiony pare miesiecy temu. W pelni sprawny. Do tego sprawny silnik wspolracujacy z pilotem. Silnik pasuje do glowic EQ1,2,3 i Astro 3. Sterownik kupilem za 150pln, silnik wart ok. 50pln. Moja cena, hmm... 150+wysylka??? (silnik i sterownik pracowaly z wystawiona obok glowica) Na zlocie widzieliscie naped w akcji. Na glowicy usawionej na oko trzymal M13 przez kilka minut, zajada 6V. Do silnika oczywiscie jest battery pack.
To zarezerwowane przezemnie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czytałem o optyce i pierwsze słysze to określenie.

 

Wszędzie występują błędy Panie R ziomnber.

 

Przyczepiasz sie panie Hamal do nazewnictwa a sam przekręciłeś nazwisko R.Ziombera :Elefant::icon_exclaim:

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plossle mikroskopowce x14 i x8, a wiec ogniskowe ok. 30 i 40mm (pomiar amatorski) spore pole, znosny obraz. Konstrukcja - plossl choc podobno ten x14 to SPL. Przetoczone na 1.25". Na allegro chodza od 40 do 60pln. Moja cena, powiedzmy 30pln+wysylka za kazdy. (warsty przeciwodblaskowe na x8 sa w kiepskim stanie)

 

IM000843.JPG IM000844.JPG

 

----------------------------

Turist 3 20x50 w niezlym stanie. Niezla optyka ale pole <3*. Na Allegro chodza od 40 do 60pln. Nie widze na niej uszkodzen optyki, ale cholera ja tam wie co w srodku, bo ma ok 15 lat. Moja cena powiedzmy 40pln+wysylka. (do lunety oczywiscie jest sztywny bakelitowy pokrowiec)

 

IM000859.JPG IM000860.JPG

 

CDN

Hihi :D Widzę że nie tylko ja mam tą lunetkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikroskopowce zarezerwowane.

 

 

OK. Dzisiaj akcja wysylkowa. (Kurde skad ja teraz tyle pudelek i kopert babelkowych wytrzasne? ) Wszystko pojdzie piorytetem na podane przez rezerwujacych adresy. Promilu okular x8 nie ma ogniskowej 8mm tylko tak jak pisali na watku ok. 30mm, z twoim U da ci pow. ogniskowa telepa/30. Jezeli dalej chcesz ten okular to poslij mi na PW adres dla wysylki.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zamowione "towary" wyslane (poza glowica ktora bedzie odbierana osobiscie). Poszly piorytetem i beda u was jutro. Koszty przesylki to 6pln. (jedna byla ciezsza, ale nie rozdrabniajmy sie).

 

Poniewaz reszta "towaru" (nogi statywowe, szkielka i pryzmaty) nie znalazly nabywcow, prosze o zamkniecie watku. W razie problemow z przesylkami/wlatami prosze na PW.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.