Skocz do zawartości

M16 - Mgławica Orzeł


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, yakson napisał(a):
 
 

Piękne trójwymiarowe zdjęcie, dalszy plan względem filarów delikatnie rozmyty daje niesamowitą głębie.

Dzięki! Tak, to efekt nie ukrywam - zupełnie niezamierzony, ale faktycznie tak wyszło, też widzę to "3D" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Afur napisał(a):
 
 

Szczęka mi opadła, niesamowite zdjęcie, gratulacje! Trochę za „kolorowo” - cukierkowo, ale ogólnie bomba. Próbowałeś z inną paletą ? 

Dzięki! Tak, nasycenie kolorów na granicy, ale to chyba mój taki "znak rozpoznawczy" - lubię mocne kolory, może trochę zejdę z suwakiem jak jutro/pojutrze spojrzę na zdjęcie raz jeszcze :) 

Próbowałem z inną paletą, dosyć długo, ale ostatecznie odpuściłem i nawet jak widać nie publikowałem. Takie coś mi wyszło, ale po prostu... no nie podoba mi się :) Może komuś przypadnie do gustu?

HSO_M16v2.thumb.jpg.91719e5d0bfee158ad378087a1ec6224.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Krzysiek Gaudy napisał(a):

Dzięki! Tak, nasycenie kolorów na granicy, ale to chyba mój taki "znak rozpoznawczy" - lubię mocne kolory, może trochę zejdę z suwakiem jak jutro/pojutrze spojrzę na zdjęcie raz jeszcze :) 

Próbowałem z inną paletą, dosyć długo, ale ostatecznie odpuściłem i nawet jak widać nie publikowałem. Takie coś mi wyszło, ale po prostu... no nie podoba mi się :) Może komuś przypadnie do gustu?

HSO_M16v2.thumb.jpg.91719e5d0bfee158ad378087a1ec6224.jpg

Masz rację, jednak paleta HSO jest idealna dla tego obiektu, jeszcze raz gratulacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afur napisał(a):

A jedna uwaga, gwiazdki trochę nie ostre. Może się czepiam, ale od tak idealnego zdjęcia wymaga się trochę więcej niż normalnie 😏

ja mysle ze to wina skali i cropa, bo na szerszym kadrze sa ostre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za komentarze i tak pozytywny odbiór! 🙏
 

5 godzin temu, Marvaz napisał(a):
 
 
 
 

Robisz wspanialy uzytek z tej miejscowki Krzysiek :)

Super fota.


Miejscówka faktycznie robi robotę... trochę to kosztuje, ale coś za coś... frajda przy obróbce jest, już 3 zdjęcia w kolejce. Brak czasu na obróbkę - coś, co fotografując latami z Polski nie istniało nigdy...
Od 15 dni nie było pochmurnej nocy i wg prognoz kolejne 10 dni również będzie non-stop czyste niebo... kosmos :)

Edytowane przez Krzysiek Gaudy
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie fenomenalne. Bardzo mi się podoba kadr, na ogół orzeł jest centralnie, u Ciebie fajnie lekko z boku. Do tego masa szczegółów wokół się załapała, no ekstra po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.