Skocz do zawartości

Ciekawe zwyczaje


Rekomendowane odpowiedzi

Pan Janusz Płaszek nie jest zawodowym astronomem, prowadzi sklep z sprzętem astronomicznym o nazwie AstroKrak . Jest to jeden z najpopularniejszych sklepów astro w Polsce (oczywiście DO dyskwalifikuje wszystkich na głowe).

Ale jak to w Polskiej mentalności jest w zwyczaju i tradycji doszło do "poróżnienia zdań" w którego efekt widać po dziś dzień. Kolejny przykład z życia wzięty jak z polaków wychodzi słynny jad i trucizna. Nie bez powodu powstało powiedzenie:

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy różne zdania. :Beer:

Poróżnienie zdań? Janusz jest w dużej części winny sytuacji jaka jest. Jak zacznie inaczej prowadzić politykę firmy to może coś się zmieni...... Ile razy czytam Astromaniaka tyle razy nie wiem czy płakać czy smiać się.

"Wszystko najlepsze jest w AK nigdzie indziej nie kupujcie" - hasło reklamowe Janusza

Ja przynajmniej tak to widzę, jeszcze chyba nigdy nie doradził kupna czegoś z DO czy innych sklepów. Nie mowię już o nie dotrzymywaniu terminów :blink:

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowię już o nie dotrzymywaniu terminów :blink:

 

Hmm ja kiedyś po pół roku oczekiwania zwróciłem się o wskazanie ostatecznego terminu. I co się stało? Otrzymałem odpowiedź, że klient nie jest od tego, żeby wyznaczać terminy wykonawcy plus kilka innych obraźliwych zdań. No comments.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja kiedyś po pół roku oczekiwania zwróciłem się o wskazanie ostatecznego terminu. I co się stało? Otrzymałem odpowiedź, że klient nie jest od tego, żeby wyznaczać terminy wykonawcy plus kilka innych obraźliwych zdań. No comments.

Właśnie uczyłem się marketingu i reklamy na sprawdzian. Widać, że Janusz nie wie co to public relations i takie tam, albo nie chce wiedzieć :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówiłem ...

Teraz widać jak wychodzi ten jad, który płynie w Polskiej krwi!

Tak on jest zły! Gorszy! Diabeł wcielony! Nie słuchajcie go! Same głupoty gada!

Czemu się nie powstrzymacie?

I tak na forum jest duża ilość opini na temat Astrokraka i Pana Janusza. Więc po co powielać posty.

Czy taka wielka jest przyjemność "rzucenia kamieniem" w innego człowieka?

Tylko nie mówcie że "bronicie" szlachetnie ludzi przed złem! Nie wam o tym decydować co złem jest!

 

Dość tych błachych i beznadziejnych tesktów moralizujących :szczerbaty: sam wiem jakie panują warunki sprzedaży w Astrokraku i doradcze zdanie Pana Janusze. Tylko często denerwuje mnie fakt że prawie zawsze jest wykorzystywana sytuacja do "obrzucenia" błotem innego człowieka i tu mówie ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ci się totalnie pomieszało.

 

Jak ktoś odstawia szopki takie jakie mają miejsce w firmie Astrokrak, to trzeba o tym pisać, żeby inni nie dali zrobić się w trąbe, nie ma to nic wspólnego z twoimi pompatycznymi tekstami o rzucaniu kamieniem i jadzie we krwi.

 

Jest syf, ludzie piszą że jest. Ciągle jest ten sam syf, ludzie CIĄGLE piszą, że on tam jest. Normalne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wieszają psy na Astrokraku: nie terminowi, zła obsługa itp. Moje relacje z tą firmą są zgoła odmienne, wszystkie rzeczy(poza teleskopem) , które tam zamówiłem były dostarczone w terminie. Maile zawsze były w neutralnej formie, ani za chamskie ani przesadnie uprzejme . Oczywiście nie bronie Astrokraka, jeżeli w stosunku do innych jest chamski, to należy mu się krytyka. Być może stanowię Odstępstwo, od reguły.

 

 

Pozdrawiam

 

Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wieszają psy na Astrokraku: nie terminowi, zła obsługa itp. Moje relacje z tą firmą są zgoła odmienne, wszystkie rzeczy(poza teleskopem) , które tam zamówiłem były dostarczone w terminie. Maile zawsze były w neutralnej formie, ani za chamskie ani przesadnie uprzejme . Oczywiście nie bronie Astrokraka, jeżeli w stosunku do innych jest chamski, to należy mu się krytyka. Być może stanowię Odstępstwo, od reguły.

Pozdrawiam

 

Krystian

Z wyjątkiem niedotrzymywania terminów to wszystkie moje kontakty z Januszem były OK.

Jak obsuwa terminu realizacji zamówienia na książkę zbliżała się do pół roku to kulturalnie zamówienie zostało anulowane. Złego słowa w mailach nie przeczytałem. Było normalnie...

 

 

P.S. Książkę zamówiłem sam przez www za Oceanem i przyszła po... 10 dniach... Zapłaciłem 4 PLN wiecej niż w AK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.