Skocz do zawartości

Teleskop podczas "miłości" ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie, nie, nie. Do działu "Poszerzamy Horyzonty" to raczej nie pasuje. ;)

A tak poważnie.

Fatalnie odtwarzają mi się filmy (ślimaczą, tną), a dźwięk jeszcze gorzej (między innymi dlatego nie zauważyłem uchem, że astrochat działa)

dlatego trudno mi go ocenić bez starannego oglądniecia. Niemniej podesłałem link osobie o perfekcyjnym angielskim (i lepszym kompie) i oceniła, że nie jest jakoś strasznie szokujący (choć z zakresu, który raczej unika) ale dla niej to akurat jest nudnawy.

 

Co do postulatu wysłania w kosmos to myślę, że zawsze (akurat nie odnosze tego do tego czy innego postu) jest opcja usunięcia najpierw rysunku/linku potem postu, a na końcu wątku. Ale mogę się mylić - za co przepraszam.

 

Autor tych filmików jest na wiki ang - sprawdziłem - i dość spokojnie opisany.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A propos poszerzania horyzontów, na świecie jest sporo "misjonarzy nauki". Pewien amerykański fotograf Chris Arnade z Nowego Jorku postanowił wystawić swój teleskop na ulicę w swojej dzielnicy i dzielić się pięknem kosmosu z okolicznymi mieszkańcami. Poniżej fotka na której widać (uwaga!) dwie prostytutki w Bronxie. Opowiadał, że były bardzo zachwycone i wołały przyjaciółki i klientów aby popatrzyli przez teleskop zamiast... Większość osób była bardzo podekscytowana bo pierwszy raz w życiu zobaczyli pierścienie Saturna na żywo a nie na zdjęciu czy w TV.

Piękna idea :)

arnade07131-600x444.jpg

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ta Pani pewnie wypatrzyła swoją miłość ;). Ale przeglądając kolejne strony tego albumu okazuje się, że ostatecznym obiektem jej miłości jest ten teleskop. Ponieważ posiadam jeszcze garść przyzwoitości, to nie umieściłem tamtych zdjęć ale są dość interesujące ;).

 

 

GaT (1).jpg

GaT (2).jpg

GaT (3).jpg

Edytowane przez *Wojtek*
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.