Skocz do zawartości

Zlot w centrum Polski w maju?


Pawel_Maksym

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podoba :Beer:

Mam nadzieję, że w pociągu w drodze do Łodzi nikt nas nie zaczapi :szczerbaty: Różnie to teraz bywa.

 

Spokojnie zanim wyjedziecie to dowiedzcie się gdzi jest przedział konduktora i usiądźcie w pobliżu. Dajcie mi znać jakim pociągiem jedziecie (gdzie zaczyna bieg a gdzie kończy) Jak by się coś działo to dajcie znać. To zadzwonimy to kierownika składu.

Pozdro

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno co powiecie na gaget zlotowy - niespodziankę?

Cena 6 zł. Lekko zdradzę, że będzie to ręcznie robiony przez gospodarzy produkt ceramiczny (nie kubek) każdy inny... z logo zlotu!

Każdego zapisanego prosze o delkaracje w sprawie gagetu zlotowego. Wszystkich innych proszę o podanie chęci zaopatrzenia się w pamiateczkę zlotową przy zgłoszeniu.

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

Oj tak, gaget zlotowy musi być, a co do latarni to może jakaś dobra wiatrówka by wystarczyła :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba :Beer:

Mam nadzieję, że w pociągu w drodze do Łodzi nikt nas nie zaczapi :szczerbaty: Różnie to teraz bywa.

Adam - napisz kiedy jedziesz. Może się podczepię do tego samego przedziału?

Nie jest to jeszcze pełna deklaracja - terminy mam zapchane, próbuję szukać wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam... Przesadzacie trochę z tym pociągiem.

Jako dziecko kolejarzy wszędzie jeżdżę pociągami. Jeżdżę naprawdę często i to na różnych trasach a to ze względu na niskie ceny (jak dla mnie).

I musze powiedzieć ze w pociągach nie jest tak strasznie. Przez całe życie raz spotkałem się z nieciekawą sytuacją. Kiedyś mnie jakiś menel na centralnym (w pociągu) zaczepił o kasę na piwo. To wszystko. Wiec naprawdę nie ma się czego bać. A jak się naprawdę boicie pociągiem jechać to zróbcie tak jak mówił Paweł. Siądźcie sobie w przedziale obok kierownika (pierwszy wagon, pierwszy przedział. Zaraz za elektrowozem) i najlepiej nie sami. I możecie jechać spokojni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie wszystko oki.

 

Niestety, jak wynika ze zgłoszeń i przebiegu tego topicu jak i symultanicznie toczonego na bratnim forum, więcej osób przyjazd deklarowało niż się realnie na niego zgłasza.

Na zlocie obserwacyjnie zagości sporo osób bo należy doliczyć choćby PTMowców z Łodzi ale "forumowców" zgłosiło się na serio nie dużo.

Może to kwestia zmiany terminu.

Nie wiem.

Zlot się oczywiście odbędzie i na 100% będzie czadowo bo ja już się o to postaram.

Osoby chcące avikować itp proszę o zabranie swoich kabli z napięciem - im dłuższe tym lepsze.

 

Przypominam, że zgłoszenia przyjmuję na maila: astromax@poczta.onet.pl

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się też dopisywac tu:

 

 

1. Paweł Maksym

2. Karol Wójcicki

3. Mardo (?)

4. Piotr "Lampka" Lamparski

5.Łukasz Wojtyniak

6.Adam Tomaszewki

7.Piotr Januszkiewicz

8.Joanna Duraj

9.Łukasz Wieteska

10. Adam Szulc (grzybek80) 2 osoby

11.Janusz sp2ukx Rogowski

12. Michu (?)

13. Janusz "wielki" Wiland (?)

14. Leon-muzyk

15. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...

 

niestety wygląda na to,ze nie uda mi się przyjechać na cały zlot, choć bardzo bym chciała....

zamierzam Was nawiedzic w sobotę, jak tylko sie uda.....

w związku z tym pytanie do Pawła, czy mam się dopisać na liście...?

 

ja trafię, bom rodem z miasta Łodzi, ale jesli ktos mialby klopoty z dojazdem to dołączam drogowskaz;))))

 

pozdrawiam

A

bukowiec.jpg

Edytowane przez alizar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierałem się tam, choć na jedną noc (lub dłużej). Ale będzie trzeba zrezygnować... Nie dam rady jednocześnie w obie strony :banan:

 

Tak przy okazji: wybieram się, ale nic nie rezerwuję, bo terminy mam mooocno ponaciągane i nie wiem jak do końca wszystko się ułoży. W razie czego będę ... głodny i niewyspany... ale nie takie rzeczy się już robiło :D Postaram sie byc samowystarczalny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w przypadku przyjazdu na jedną nockę nie trzeba nam zgłoszenia oficjalnego. Ale jeśli chcecie gaget to zgłoszenia na niego musze mieć do rana 25 kwietnia.

Właśnie robię stronke ze wszystkimi zlotowymi informacjami.

 

Paweł

 

to ja tez poproszę o dopisanie mnie do listy:)

Edytowane przez alizar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam. Mam niestety rozwaloną łekątkę(chyba dobrze piszę) i czeka mnie operacja. :o Już się cieszyłem, że pojadę na drugi zlot w życiu a tu wielka :kupa:

 

 

 

P.S polską służbę zdrowia to ja w powietrze chyba wysadze. Pierwszy lekarz stwierdził, że mam tylko zbite lekko kolano :angry: A okazało się, że mam rozwaloną łękotkę i kupe krwi pod kolanem :Cry:

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam. Mam niestety rozwaloną łekątkę(chyba dobrze piszę) i czeka mnie operacja. :o Już się cieszyłem, że pojadę na drugi zlot w życiu a tu wielka :kupa:

 

 

 

P.S polską służbę zdrowia to ja w powietrze chyba wysadze. Pierwszy lekarz stwierdził, że mam tylko zbite lekko kolano :angry: A okazało się, że mam rozwaloną łękotkę i kupe krwi pod kolanem :Cry:

 

miej Ty litość!!!

zdrowia życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.