Skocz do zawartości

Zlot w centrum Polski w maju?


Pawel_Maksym

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Szykują się zloty w 3 miejscach jednocześnie w tym samym czasie:

1. Okolice Łodzi - centralna Polska.

2. Bieszczady - Południe

3. Może Borucino - północ.

Myslę że nie jest to dobry pomysł. :blink:

I gdzie tu jechać ? :huh:

No właśnie się Adam zastanawiam nad tym samym. Rok temu byłem w Bieszczadach i było bombowo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykują się zloty w 3 miejscach jednocześnie w tym samym czasie:

1. Okolice Łodzi - centralna Polska.

2. Bieszczady - Południe

3. Może Borucino - północ.

Myslę że nie jest to dobry pomysł. :blink:

I gdzie tu jechać ? :huh:

 

 

Czyli najlepiej pozamykajmy się w domach bo z różnych powodów nie możemy jechać w Bieszczady bądź ruszyć się z domu na więce niż 100km... i niech będzie jeden zlot... a Ci, którzy w Bieszczady nie mogą jechać niech siedzą cicho by nie wiem... nie robić konkurencji...

To bardzo dziecinne podejście.... choć po wielu mailach jakie dostałem widzę, że wile osób ma takie zdanie. Szkoda, że tylko jedna ma cywilną odwagę to napisać.

 

Dla dobra i spokoju (bo oportunistą z oportunistą chya trzeba się obchodzić tak jak on się z innymi obchodzi) Nie mam zamiaru męczyć się po to by, ktoś mi powiedział na koniec, że np. niebo było kiepskie lub, że na Bieszczady przyjechało mniej ludzi lub nie było tego i tego i nie można było napić się wódki z tym i tym.

 

NIE BĘDZIE ZLOTU POD ŁODZIĄ!!!

 

A ci, którzy chceili przyjechać a jak pokazywała ankieta była ich większość niech dziękują debilom, którzy mnie zniechęcili do organizacji imprezy.

 

Całuję

Paweł

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykują się zloty w 3 miejscach jednocześnie w tym samym czasie:

1. Okolice Łodzi - centralna Polska.

2. Bieszczady - Południe

3. Może Borucino - północ.

Myslę że nie jest to dobry pomysł. :blink:

I gdzie tu jechać ? :huh:

 

 

Panowie bądźmy realistami :Salut:

nie każdy może i, lub chce przejechać przez pół lub całą Polskę

 

zlot w Bieszczadach odbędzie w przedostatni weekend kwietnia

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=11006

 

Paweł chciał zorganizować zlot w dniach 28-30 kwietnia :banan::blink:

 

Borucino, Kamień nie wiem kiedy

ale nie widzę ŻADNEGO PROBLEMU !!!

 

każdy jedzie gdzie chce i kiedy chce

zależy od budżetu i wolnego czasu

ja planuję i Bieszczady i Łódź B)

 

nie można wszystkich zmusić żeby zebrali się na jednym krańcu Polski

I NIE MA TU MOWY O ŻADNYCH PODZIAŁACH !!! :angry:

i nie wymyślajcie ich

 

Rozmawiałem przed chwilą z Pawłem i jest bardzo rozgoryczony niektórymi wypowiedziami

na tym forum i na siostrzanym

Będę go próbował przekonać aby jednak nie rezygnował z organizacji zlotu.

 

Także do zobaczenia w Bukowcu :helo::Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Bukowcem i niestety po rezygnacji z terminu został on przejęty przez kogoś innego.

Dostałem obietnicę, że zrobią coś by ew. odkręcić całość.

 

Mnie wnerwia jednak to, że ludzie są na tyle beszczelni, że zakładają na szybko skrzynki mailowe i piszą do mnie maile anonimy, że znowu mieszam, że już namieszałem w Bieszczadach w zeszłym roku.

 

Bo niby ja miałem doprowadzić do tego, że w Bieszczadach nie było paru osób bo obawiały się, że po śmierci Papieża - Jana Pawła II zrobię ze zlotu epitafium!

Wtedy już dostaławałem maile od anonimowych osób teraz sytuacja się powtarza tyle, że pisane jest tak:

 

"rozpie..alam całość planu"

i

 

" mi wisi czy ty możesz przyjechaci czy też nie ale przez twoj zlot nie przyjedzie na inny wiele osob z, którymi się wielu chce spotkać"

 

(zachowałem oryginalną pisawnię)

 

Nie mam zamiaru dochodzić, kto to pisze bo mam to w dupie ale jak czytam takie maile to mi się odechciewa bo świadczy to o tym, że wiele osób się do mnie uśmiecha a jednocześnie delikatnie wprowadza nóż w moje bądź co bądź nie małe cielsko.

 

Zlot chciałem zrobić nie ukrywam pod siebie. Mam w tym roku taką sytuację, że cieżko mi się ruszyć z Łodzi dalej niż 200km. A lubię jak się ludzie spotkają i razem lookają. Chcąc z robić zlot mam też w głowie to, że wiele osób nie pojedzie w Bieszczady bo za daleko. I często niechodzi o finanse ale o dystans czy transport.

 

Domyślełem się, że mogą być głosy sprzeciwu dlatego założyłęm wątki tu i na A4U na tyle wcześnie by każdy wiedział jak sobie ew. planować inne sprawy.

 

Na razie zlotu nie będzie bo miejsce poszło do innej osoby. A ja w innym terminie będę nie zdolny do organizacji zlotu.

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Bukowcem i niestety po rezygnacji z terminu został on przejęty przez kogoś innego.

Dostałem obietnicę, że zrobią coś by ew. odkręcić całość.

 

Mnie wnerwia jednak to, że ludzie są na tyle beszczelni, że zakładają na szybko skrzynki mailowe i piszą do mnie maile anonimy, że znowu mieszam, że już namieszałem w Bieszczadach w zeszłym roku.

 

Bo niby ja miałem doprowadzić do tego, że w Bieszczadach nie było paru osób bo obawiały się, że po śmierci Papieża - Jana Pawła II zrobię ze zlotu epitafium!

Wtedy już dostaławałem maile od anonimowych osób teraz sytuacja się powtarza tyle, że pisane jest tak:

 

"rozpie..alam całość planu"

i

 

" mi wisi czy ty możesz przyjechaci czy też nie ale przez twoj zlot nie przyjedzie na inny wiele osob z, którymi się wielu chce spotkać"

 

(zachowałem oryginalną pisawnię)

 

Nie mam zamiaru dochodzić, kto to pisze bo mam to w dupie ale jak czytam takie maile to mi się odechciewa bo świadczy to o tym, że wiele osób się do mnie uśmiecha a jednocześnie delikatnie wprowadza nóż w moje bądź co bądź nie małe cielsko.

 

Zlot chciałem zrobić nie ukrywam pod siebie. Mam w tym roku taką sytuację, że cieżko mi się ruszyć z Łodzi dalej niż 200km. A lubię jak się ludzie spotkają i razem lookają. Chcąc z robić zlot mam też w głowie to, że wiele osób nie pojedzie w Bieszczady bo za daleko. I często niechodzi o finanse ale o dystans czy transport.

 

Domyślełem się, że mogą być głosy sprzeciwu dlatego założyłęm wątki tu i na A4U na tyle wcześnie by każdy wiedział jak sobie ew. planować inne sprawy.

 

Na razie zlotu nie będzie bo miejsce poszło do innej osoby. A ja w innym terminie będę nie zdolny do organizacji zlotu.

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

 

 

Hm...szkoda że tak wyszło. Centrum Polski to chyba najleprze miejsce na tego rodzaju zjazd. Nie rozumiem o co niektórym chodzi...niech kazdy jedzie gdzie uważa. Ja tam mam do Łodzi tylko 80km i to miejsce mi odpowiada. Jestem poczatkujacym astroamatorem i w pobliżu mnie raczej trudno znaleść kogoś o podobnych zainteresowaniach ...dlatego chetnie wpadłbym na tego rodzaju zlot.... :Beer:

Pozdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Ja również popierałem ideę zlotu pod Łodzią. W Bieszczady nie pojadę bo za daleko i tyle. I powiem tylko, że choćby w całej Polsce był organizowany zawsze tylko jeden zlot - w Bieszczadach to i tak nigy bym tam nie pojechał. Jak pisałem - to za daleko. Aż tak nagrzany na astro nie jestem. Kocham to hobby ale bez przesady. A na wczasy i owszem - polecam Bieszczady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Ja również popierałem ideę zlotu pod Łodzią. W Bieszczady nie pojadę bo za daleko i tyle. Kocham to hobby ale bez przesady. A na wczasy i owszem - polecam Bieszczady.

No właśnie. Ale dobrze, że wątek odwieszony. Po ilości wpisów widać, czy ludzi temat interesuje. A Pawle, mailami się nie przejmuj, mieszacze są w każdej branży. Komuś nie pasuje ten czy ów zlot, kolega czy forum. Ważne, że reszta chce się spotykać. A przy powitaniu na zlocie patrz śmiało każdemu w oczy, tego co pisze takie maile i tak tam nie będzie, bo skoro woli Biszczady, to tam pojedzie. Może za rok Ci się uda. Pierwsze koty za płoty. Śledź wątki i może uda się w przyszłym roku zrobic zjazd w centrum Polski.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Były pewne negocjacje. Powiem tak. Zlot miał też na celu wykożystanie środków, które zostały nam jako Planetarium z kilku projektów. Miałem za tę kasę zrobić dla wszystkich obrotowe mapki nieba z logo zlotu i jego datą oraz ognisko z pieczonym świniakiem. Tego nie będzie bo dzisiaj zadeklarowałem, że jednak weźmiemy te miejsca ale chcemy utrzymać tę samą cenę za nocleg czyli 10 zł.

 

I ogłaszam zlot będzie dzięki dodatkowym zastrzyku kasy cena 10 zł za nocleg.

 

Jest ok. 30 miejsc noclegowych jeśli będzie większe zainteresowanie jest możliwość spania np. na karimacie wtedy cenę ustalicie na miejscu z właścicielami domu.

 

Zasadniczo jest tak. miejsca noclego we są na jednej sali. niedaleko zamówimy dobre tanie obiady. Śniadania i kolacje we własnym zakresie. Niedaleko (5km) dla wymagających dobre resturacje i 3 gwiazdkowy hotel.

Plac obserwacyjny pratycznie no limit wielkie pole. Niebo tak jak pisałem średnie.

Dodatkowo czynimy starania by każdy dostał w cenie nagrodę niespodziankę.

Płacić będziemy tylko za noclegi i jadło.

Dla chętych a przede wszystkim zmotoryzowanych będzie wycieczka do Planetarium w Łodzi gdzie osobiście poprowadze Wam lekcje astronomii.

Przewiduję też w przypadku nie pogody parę atrakcji powiedzmy turystycznych.

Dajcie mi koledzy jednak czas na szczegóły mam teraz bardzo dużo roboty związanej z zamykaniem wyprawy zaćmieniowej no i zaczyna mi się przedostatania sesja .... a i o zaproszeniach ślubnych muszę zacząć powoli myśleć...

 

No to tyle. Udało się...

A jeszcze jedno. Ponieważ podczas zlotu będziemy gośćmi lokalnego stowarzyszenia co oznacza, że będziemy satrali się o umiarkowanie w jedzeniu... a przede wszystkim piciu. Co nei znaczy, że może zamówimy pipę.

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że jednak zlot będzie.

Jeśli jest już jakaś lista, to chętnie się na nią zapiszę. Jak stało wyżej, jest szansa, że z Torunia przyjedziemy w kilka osób. Ale to już musimy się we własnym gronie umówić.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, az z przerazeniem czytam ow watek.

Pawle - nie przejmuj sie roznymi anonimami o 'oryginalnej' pisowni!! Takich farfocli sporo dookola!

 

Dla mnie w tym roku Bieszczady beda zdecydowanie za daleko - bede pisac prace magisterska w Poczdamie i na wiecej niz kilka dni nie uda mi sie zwyczajnie wywinac z Max Planck'a.

A zlot w srodku Polski to swietny pomysl - bez problemu sie tam dostane! Jestem za! Zdecydowanie calym sercem i galkami ocznymi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ogłaszam zlot będzie ........... :banan:

 

Dla chętych a przede wszystkim zmotoryzowanych będzie wycieczka do Planetarium w Łodzi gdzie osobiście poprowadze Wam lekcje astronomii. :rolleyes:

 

Przewiduję też w przypadku nie pogody parę atrakcji powiedzmy turystycznych B)

 

No to tyle. Udało się... :Salut:

 

Dzięki Paweł :Beer::notworthy:

 

ja melduję się z Zysixem

 

p.s.

no i oczywiście Olek i Gosia

Edytowane przez zayzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel_Maksym nie rezygnuj ze zlotu nie ma sensu się zrażać przez kilku _idiotów_ ! Pomyśl ilu jest chętnych i to dla nich robisz a nie dla kilku pajaców którzy przesyłają anonimowe e-maile, jak są negatywnie nastawieni to nie przyjdą, przyjadą Ci co naprawde chcą! Ciesze się że zlot będzie, a Zayzikiem chętnie przyjde byle tylko żebym nie miał matury na następny dzień :Beer::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce: Bukowiec koło Łodzi

Termin: 28-30 kwietnia

Cena: Nocleg - 10zł/osoba/noc, koryto - jeszcze nie wiem

Warunki: niebo średnie z porywami do dobrego powiedzmy takie Kudłącze z dwoma minusami ale te minusy głównie na północy.

 

Listę z zapisami otworzę po zaćmieniu Słońca.

Jak tylko troszkę ustąpią śniegi to pojadę i pofocę miejsce oraz ponegocjuję w jadłodajni co, za ile i kiedy.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.