Skocz do zawartości

Zlot w centrum Polski w maju?


Pawel_Maksym

Rekomendowane odpowiedzi

I ja pragne zameldowac,ze Frombork jest juz na miejscu, w Łomiankach..

Korzystam z okazji zeby podziekowac wszystkim za to za moglem spedzic te dni w Waszym towarzystwie.

Pawlowi Maksymowi dziekuje za organizacje zlotu,takze za podlechtanie ambicji("Kopernik niczego nie otkryl")bo to duzy impuls do poglebiania wiedzy na temat tego uczonego ("nie zawodowego astronoma").

Nie moge nie wspomniec Pani Joli,ktorej spokoj polaczony z ogromna witalnoscia,od samego poczatku nadawal zlotowi atmosfere niemalze rodzinna.

 

Moje zdjecia wkrotce.

 

"Possdrafiam szczekolnie niewieszacych..."

 

hanysiak

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja melduję się w domu ;)...

jako ze miałam najbliżej, to melduję się już wyspana....

 

choć byłam z Wami krótko, uważam że było świetnie...

dziękuję wszystkim za miłą atmosferę....

Pawłowi oczywiście za zorganizowanie zlotu....

 

ja osobiście żałuje, że nie widziałam żadnej eMki...;)

bo to co widziałm u WAS wszystkich, to tak samo wygląda w moim małym bresserku

:szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

 

a tak serio:

było super...

 

to kiedy następny zlot i gdzie??

ja mam wrażenie, że tu się dziwne rzeczy dzieją - nie dość, że samo forum jakoś uzależnia, to zloty najwyraźniej też...

wiem, że postaram się, być na kolekjnym od początku do końca i na 100%..

:)

 

pozdrawiam WSZYSTKICH!!

(jakieś fotki też wrzucę, ale w przyszłości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już po pozlotowych imieninach przyszłego teścia. Dlatego dzisiaj napiszę tylko tyle (zrozumcie mnie :D )

 

"Dzsziekue fam bardzso za pszybycie i stfozenie niesapomnianej atmosfery"

 

Zapraszam na zlot jesienią !

 

PS

Kochani. Każdemu kto kupił gaget jestm winien złotówkę. Wyszło, że policzone zostały po 5 zł!

Odbieracie kasę na nastepnym zlocie, czy przesyłać a konto. Jeśli ktoś z was chce odzyskać tę złotówę to proszę o przesłanie mi mailem nr konta i danych do przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pragnalbym przesunac te zlotowke na koszty uczestnictwa w nastepnym zlocie..

 

Jestem tego samego zdania.

 

A co do spotkania w Bukowcu powiem tak było ekstra.

 

Macie szczęście że przyjechałem tylko z jednym synem bo gdybym przyjechał ze wszystkimi chętnymi musieli byście spać w namiocie :D

 

Na jesieni chętnie przyjade ale już teraz musiał bym znać termin aby wiedzieć czy bez komplikacji mógł bym przyjechać ( co drugą sobotę i niedzielę mam wolna ) czy trzeba/można zmienić ewentualny termin jesienny z jednego weekendu na drugi czy wszcześniejszy- Pawle postaraj sie jak najszybciej możesz zapodac jakiś termin do dyskusyi ewentualnej -pozdr dla wszystkich astromaniaczek i astromaniaków.

 

dna7dnzspvgntnr4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także chciałbym wyrazić moje zadowolenie ze zlotu, było świetnie dziękuje wam wszystkim. :Beer:

 

Boże, jak bardzo żałuję, że nie mogłem być z Wami. Zarezerwowałem miejsce, opłaciłem noclegi... Pokonał mnie kapitalizm i konieczność pilnowania biznesu. Może na jesień się z Wami zabiorę. Trzymajcie kciuki. :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Przed chwilką wróciłem. W kooooońcu!

Kiedy następny zlot???? :D W końcu złotówka już wpłacona :) :) :)

Mam w razie czego stałą funkcję zlotową - jednak bycie ratownikiem medycznym jakże sie czasem przydaje :ha:

Promil - pomimo intensywnych czynności integracyjnych o rurach pamiętam :)

Pozdrawiam wsiech - odpocznijcie ciut przed jutrem!

 

A dla tych, którzy obiecali foty mailnąć: saywiehu@wp.pl

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za organizację zlotu. Co prawda byłem jedną noc więc nie ze wszystkimi się zintegrowałem, ale jak rozumiem w październiku ciag dalszy nastapi.

Karol to o mnie mówisz z tym webowaniem ? Ledwie lizneliśmy temat. W tej chwili Jowisz się jeszcze obrabia. Warunki były takie sobie, ale WCP widać.

No i specjalne podziękowania dla fundatorów kiełbasek, tylko nie pamietam kogo zdaje się że waldixs i ktos jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj przy ognisku pokazywałem pierwszy obrobiony avik. Ale od razu mówię że wyszło słabo. Ogólnie to przyjechałem z zamiarem zrobienia animacji całego przejścia WCP przez tarczę Jowisza, ale niewiele z tego wyszło przez warunki.

A tak wogóle to jak Ty się wyspałas po 4 -rech godzinach snu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Jak jeszcze nie wiecie, to te nasze "wysokie chmury" to w rzeczywistości był dym z masowo wypalanych w Rosji traw. Za Heńkiem z Astro4u macie tego linka.

 

A z kolei Adamie i reszto Forum: fundatorem naszych kiełbach :D był konsul Węgier w Łodzi. No, zapamietałem to sobie :)

 

Chyba jeszcze trzeba powiedzieć, że specjalnym magnesem, który może zaintrygować do przyjazdu do Bukowca, jest fantastyczna działalność, którą prowadzi nasz gospodarz- Stowarzyszenie "Onjaty". Jest to edukacyjna i integracyjna działalność artystyczna, ekologiczna dla dzieciaków ze szkół i przedszkoli. Rozmowy z Jolą na ten temat dały mi duuużo do myslenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saywiehu chetnie bym Ci przesłał fotki, ale nazbierałem tego 1,16 GB z trzech aparatów, więc ciężko będzie strasznie. Jak chcesz to pocztą ewentualnie prześlę to pisz do mnie na priv.

Gdyby ktoś z Łodzi czy Warszawy chciał moją kolekcję to doręczam osobiście od ręki.

 

I tak sobie podśpiewuję:

"...usiadła na słupie na lewym półdupie..."

:ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje za organizacje zlotu, przedewszystkim Pawłowi bo bez niego ten zlot najprawdopodobniej niemiał by miejsca. Choć byłem bardzo krótko na zlocie, bo że tak powiem z doskoku prawie to udało mi się poznać bardzo fajnych i ciekawych ludzi :Beer: . Mam nadzieje że następnym razem zostane już na całym zlocie. Wielkie podziękowania dla zbiga który męczył się z mojim telepem :Beer:

Pozdrawiam i niepozostae już nic tylko czekać na następny zlot :Beer:

Edytowane przez Rammstein5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, o Tobie mówie Adamie ;)

Momo to iż temat jak powiedziałeś ledwo poruszyliśmy to i tak duzo nowego się dowiedziałem. Wiem przynajmniej jak to się robi. Zawsze myślałem że taką kamerką odpala się dłuższe ekspozycje jak aparatem czy coś...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kochani...

 

Ja dopiero dzisiaj się melduję... północ po trzech (w moim przypadku) niemal nieprzespanych nocach to nie najlepszy czas na pisanie maili dlatego wstrzymałem się do dzisiaj.

 

Dużo by tu pisać o tym co się działo, a lista osób, którym chaiałbym podziękować jest dłuuuuuuuga... liczy tyle postaci ile przez Bukowiec przez te ostatnie dni się przewinęło!!!

 

Wszyscy jesteśmy kosmitami i to właśnie MY WSZYSCY stworzyliśmy kosmiczną atmosferę w Bukowcu...

Allaszki dla Was Wszystkich :notworthy:

 

Pozdrowienia znad samiuśkiego morza...

 

P.W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem KOSMICI!

 

Miło jest mi w moim pierwszym poście na tym forum podziękować Wam wszystkim za wspólnie spędzony czas podczas minionego weekendu, za możliwość popatrzenia przez te Wasze cudeńka i za przybliżenie mi, niemalże na wyciągnięcie ręki, tych odległych światów.

Nieco odmiennie niż w Waszym przypadku, gdzie znaliście się z początku tylko z forum, ja poznałam Was najpierw na żywo. Mam nadzieje kontynuować tę znajomość w obu tych wymiarach – rzeczywistym i wirtualnym.

 

Trzymajcie się ciepło!

 

P.S.

Alizar, gratuluję szybkiej regeneracji sił! Ja chyba wciąż nie odzyskałam pełnej mocy... Zapomniałam Cię poprosić abyś uściskała ode mnie naszą wspólną koleżankę, której ja niestety dawno nie widziałam, a Ty masz pewnie przyjemność rozmawiać z nią co dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, o Tobie mówie Adamie ;)

Momo to iż temat jak powiedziałeś ledwo poruszyliśmy to i tak duzo nowego się dowiedziałem. Wiem przynajmniej jak to się robi. Zawsze myślałem że taką kamerką odpala się dłuższe ekspozycje jak aparatem czy coś...

 

Pozdrawiam.

 

Ale na focie jest Łukasz Wieteska, który też focił Jupka tyle, że na mniejszej ogniskowej.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na focie jest Łukasz Wieteska, który też focił Jupka tyle, że na mniejszej ogniskowej.

Pozdro

 

Tak, wiem.

Ale Łukaszowi przypatrywałem sie jak robił fote a Adamowi jak już ją zrobił B)

Efektów pracy Łukasza jeszcze nie widziałem.

Oj, panowie. Narobiliście mi smaku na focene kamerką. Tylko kto mi platforme pod taurusa zasponsoruje :szczerbaty:

 

Pozdrawiam.

 

PS. No tyle fotek było robionych. Gdzie one są? Ja jestem usprawiedliwony bo mnie nie stać na karte pamięci i jade na 14 MB :szczerbaty: Ale co miałem to dałem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obiecuję, że już wkrótce coś od siebie dorzucę w kwestii fotek....

 

a wszystkim niedowiarkom (w szczególności Promilkowi i Grzybkowi) polecam taki pościk do przeczytania: http://astro-forum.org/Forum/index.php?s=&...ndpost&p=180500, w kwestii tego co może mini-mini :szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

 

Oto co udało mi sie wycisnac ze zlotowego Jowisza:

 

Jedna z klatek luminancji, oraz z nałożonym kolorem.

 

co to dzięki obróbce można wyczarować...;)

Edytowane przez alizar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.