Skocz do zawartości

Co za pajaca widziełem w TV...


Rekomendowane odpowiedzi

Weźcie zróbcie coś, żeby on nie był prezydentem ...

To moze znowu KWASNIEWSKa ? :Beer: czy inny sluzbowy ?

Widze macie uprzedzenia . Dopiero za kilka lat zobaczymy co wart.

Dajcie szanse . Trudno zrobic gorzej niz poprzednicy .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze znowu KWASNIEWSKa ? :Beer: czy inny sluzbowy ?

Widze macie uprzedzenia . Dopiero za kilka lat zobaczymy co wart.

Pewnie, że Kwaśniewski, styl prowadzenia jego prezydentury jest o wiele lepszy niż tego kurdupla który pewnie musi siedzieć na podwyższonym krześle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że Kwaśniewski, styl prowadzenia jego prezydentury jest o wiele lepszy niż tego kurdupla który pewnie musi siedzieć na podwyższonym krześle.

 

Uważasz że PZPRowiec jest lepszy od starej, poczciwej kaczki z moherowej partii? Nie przeczę że Lechu nie jest zbyt urodziwą kaczką, ale nie wmawiaj mi że Kwas był lepszy... Chyba nie widziałeś jego przemówienia po śmierci Ojca Świętego... Kwas to stary komunista i antychryst a używał takich zwrotów jak "Nie lękajcie się" co wzbudzało we mnie zgorszenie. Teraz jeszcze go powołali na świadka aktów świętości JPII... Jeśli Kwach uważa, że się nawrócił, niech przyjdzie do kościoła i poprosi swych braci w wierze by go przyjeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że PZPRowiec jest lepszy od starej, poczciwej kaczki z moherowej partii? Nie przeczę że Lechu nie jest zbyt urodziwą kaczką, ale nie wmawiaj mi że Kwas był lepszy... Chyba nie widziałeś jego przemówienia po śmierci Ojca Świętego... Kwas to stary komunista i antychryst a używał takich zwrotów jak "Nie lękajcie się" co wzbudzało we mnie zgorszenie. Teraz jeszcze go powołali na świadka aktów świętości JPII... Jeśli Kwach uważa, że się nawrócił, niech przyjdzie do kościoła i poprosi swych braci w wierze by go przyjeli...

Jak byłem na wakacjach, to sąsiadka zapukała do drzwi i jak jej otworzyłem, to rówież nazwała mnie antychrystem :ha: Jakie masz dowody na to, że Kwach to antychryst - ma 666 na głowie? JPII sam zaprosił Kwaśniewskiego do Papamobile podczas swojej pielgrzymki do Polski, ten gest jednoznacznie potwierdzał jego nastawienie do b. prezydenta i ma on prawo być świadkiem aktów świętości JPII. Stosunki prezydent - Kościół za Kwacha układały się dobrze, nie zapominaj, że Konkordat został ratyfikowany przez Kwacha wbrew opinii partii z której się wywodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sadze, ze byly prezydent nie ma takiej funkcji na tej ziemi . W czym mogl sam decydowac zeby mozna nazwac Go przywodca , tym bardziej wszelkiego zla . Kobiety to maja dobrze, sa wylaczone z bycia antychrystem, najwyzej moga byc heksą :D .

Antychryst to musi byc ktos rodzaju meskiego o duzym wplywie na losy swiata . Musi jakos destrukcyjnie wplywac na swiat i to jak sadze z bogiem na ustach / z racji przewrotnosci/ . Muzulmanie w naszych czasach chyba kogos juz tak okreslaja . Jakby przyjac ze fonetycznie piszac dablju a diablo to cos bardzo podobnego, to nawet z jakimis przepowiedniami by pasowalo. Ale to chyba za duzo jak na tak nieokreslonego czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że PZPRowiec jest lepszy od starej, poczciwej kaczki z moherowej partii? Nie przeczę że Lechu nie jest zbyt urodziwą kaczką, ale nie wmawiaj mi że Kwas był lepszy... Chyba nie widziałeś jego przemówienia po śmierci Ojca Świętego... Kwas to stary komunista i antychryst a używał takich zwrotów jak "Nie lękajcie się" co wzbudzało we mnie zgorszenie. Teraz jeszcze go powołali na świadka aktów świętości JPII... Jeśli Kwach uważa, że się nawrócił, niech przyjdzie do kościoła i poprosi swych braci w wierze by go przyjeli...

Czyżby używanie zwrotu z LĘKANIEM SIĘ było już zastrzeżone dla Dobrych Chrześcijan? Czy tylko dla Mohairowych Beretów?

Do którego konkretnie kościoła i których braci miałby prosić? Np. w Toruniu? Czy w Gdańsku? Myślę że w katedrze lubelskiej doczekałby się pozytywnej odpowiedzi na taką prośbę!

Założenie A PRIORI że Kaczyński (Lech jak i Jarosław) jest poczciwy jest BŁĘDNE!

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JPII sam zaprosił Kwaśniewskiego do Papamobile podczas swojej pielgrzymki do Polsk

 

Czekałem aż to powiesz B) Obaj wiemy, że JPII ma niezwykłą zdolność przebaczania, ale Kwasa do Papamobile wciągnął nie papież, a niejaki abp Stanisław Dziwisz... Przecież ta sprawa wzbudziła zgorszenie wśród nie jednego Moherowego Bereta™ jak ja :szczerbaty: . :o

 

Do którego konkretnie kościoła i których braci miałby prosić? Np. w Toruniu? Czy w Gdańsku? Myślę że w katedrze lubelskiej doczekałby się pozytywnej odpowiedzi na taką prośbę!

 

Ja uważam że napewno został by przyjęty, ale on nic takiego nie zrobił. Całe jego nawrócenie wydarzyło się na zasadzie "Kiedyś byłem taki, bo była komuna, a od jutra mogę być sobie inny". To tak, jak ja bym wczoraj kogoś zabił, a dziś postanowił być lepszy i nie odpokutowałbym za grzechy.

 

No i została jeszcze sprawa Kwakmena... Ja nie uważam, że władzie PiS są idealne (chociażby dlatego, że pod względem gospodarczym jestem liberałem, a nie konserwatystą) ale do wyplewienia komuny z naszego kraju która wciąż jest wśród nas (np. niejaki Jaruzelski, który jak mnie pamięć nie myli dostaje 12 tys. emerytury) nadają się najlepiej.

 

PS. Moja ciotka niedawno nazwała Braci Kwakmenów złodziejami... Czyżby jej coś ukradli? Bo Kwakmen jako prezydent stolicy jeśli dobrze pamiętam to zwalczał przestępczość, a nie ją rozwijał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie papiesko-prezydenckim, to dzisiaj na te tematy wypowiedział się Benedykt XVI.

Jego Świątobliwość rzekł mianowicie: "człowieka należy kochać bez względu na jego inteligencję, urodę czy stan zdrowia".

 

Mr. President, ajlawju!

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż to powiesz (...) do wyplewienia komuny z naszego kraju która wciąż jest wśród nas (np. niejaki Jaruzelski, który jak mnie pamięć nie myli dostaje 12 tys. emerytury) nadają się najlepiej.

PS. Moja ciotka niedawno nazwała Braci Kwakmenów złodziejami... Czyżby jej coś ukradli? Bo Kwakmen jako prezydent stolicy jeśli dobrze pamiętam to zwalczał przestępczość, a nie ją rozwijał...

Ciekawe, kiedy skończy się wreszcie PLEWIENIE a zacznie SIANIE i UPRAWA, bo bez tego, z samego PLEWIENIA, zbiorów nigdy się nie doczekamy!

 

Kaczyński MÓWIŁ o tym, jak to BĘDZIE ZWALCZAŁ (przestępczość). Zasługi w zwalczaniu (na użytek publikatorów) ma zaiste - ogromne.

Oprócz tego - kiedy był MINISTREM SPRAWIEDLIWOŚCI (SIC!) też dużo MÓWIŁ o zwalczaniu, nawet w mowie nazywał wielokrotnymi przestępcami obywateli nie figurujących w rejestrze skazanych.

Odróżnienie PRZESTĘPCY od obywatela podejrzanego, albo takiego, który uczestniczy w postępowaniu W SPRAWIE, nie wymaga chyba ukończenia tych słynnych studiów prawniczych, które pozwalały rzucać monetą do godziny 22:00 by rozstrzygnąć... rozwiązania Sejmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

PS. Moja ciotka niedawno nazwała Braci Kwakmenów złodziejami... Czyżby jej coś ukradli? Bo Kwakmen jako prezydent stolicy jeśli dobrze pamiętam to zwalczał przestępczość, a nie ją rozwijał...

 

Oj. A ja jako mieszkaniec stolicy mam nieco odmienne zdanie (a jako autochton, nieco blizej sie temu przygladam). Spartolenie funduszy na rozbudowe metra. Zwolnienie prac remontowych infrastruktury miasta. Zatrzymanie budowy kolejnego (cholernie potrzebnego) mostu. Jakies porabane pomysly z budowaniem wiatrakow zamiast ratowania nawierzchni drog. Ciagnace sie miesiacami remonty wiaduktow, kompletnie paralizujace miasto. Doprowadzenie do bezwladu administracyjnego w imie zachowania wladzy prezydenckiej w rekach PiS. Rozwiazanie umowy z PKP o wspolnych biletach na komunikacje miejska i zastapienie jej szczatkowa, pokopana ustawa o miesiecznych na wybrane kierunki....

 

Kwa kwa.

 

Pozdrawiam.

 

PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kiedy skończy się wreszcie PLEWIENIE a zacznie SIANIE i UPRAWA

I to jest bardzo istotne pytanie! Tylko żeby siać i uprawiać trzeba ruszyć dupe z miejsca, a dużo wygodniej dalej opierać się o szpadel i patrzyć jak Jacek i Placek ganiają widmowych komuchów i liberałów. Coś się dzieje i nawet wesoło jest czasami. A w przerwie meczu i jakiś grosz wskoczy z państwowej kasy, żeby o suchym pysku nie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.