Skocz do zawartości

Kratownice w AK (już są)


Emcekwadrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na myśli np. to

 

Czy Wy macie fobię na temat reklamy?

Seryjny teleskop kratownicowy to jest chyba nowość na naszym rynku? Nie wspomniam o Taurusie.

 

Jak pisze się o niemieckim astroshopie, to nie jest reklama. A jak już sie wspomni o AK, to zaraz jakieś wyrzuty.

Wątek o podobnej treści wycięli mi na astro4u (mam żal do pana admina z tego forum) -wolność informacji na wzór Łukaszenki??? ;)

 

pozdrawiam i czekam podobnie jak Wy wszyscy na opinie pierwszych użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich cenach jakie są w AK to się nawet nie opłaca sprowadzać z Europy, chyba, że ktoś chce zaoszczędzić ~50zł <_<

Tylko ciekawe jak będzie z dostępnością.

Wreszcie ceny astrosprzętu stają się normalne w Polsce :helo:

Edytowane przez KENDZIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli np. to

 

Czy Wy macie fobię na temat reklamy?

Seryjny teleskop kratownicowy to jest chyba nowość na naszym rynku? Nie wspomniam o Taurusie.

 

Jak pisze się o niemieckim astroshopie, to nie jest reklama. A jak już sie wspomni o AK, to zaraz jakieś wyrzuty.

Wątek o podobnej treści wycięli mi na astro4u (mam żal do pana admina z tego forum) -wolność informacji na wzór Łukaszenki??? ;)

 

pozdrawiam i czekam podobnie jak Wy wszyscy na opinie pierwszych użytkowników

Mi też się to zdażyło nie martw się. Administrator astro4u jest poprostu śmieszny. Wyadję mi się że ceny są naprawdę dobre. Opinie w necie również dobre. Taurus ma poważnego konkurenta :szczerbaty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie to tylko 8" . Malenstwo . Szkoda .

Konstukcje do duzych luster z jej stalymi ograniczeniami do 8" lustra to niepowazne , gadzet.

 

Faktycznie sa tez 10" , 12" . Jakos nie podoba mi sie ta " kratownica" .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą konkurencją dla Taurusów to trochę przesada, bo Meade 12" waży tyle co Taurus 16", a przecież w tego typu konstrukcjach mobilność to podstawa. Ale ceny wydają się bardzo przystępne i jeżeli okaże się, że optyka jest OK to na pewno znajdą nabywców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha - GSD z TelescopeService i Meade:)

czyli wszystkie drogi prowadzą do..............

...............Chin

Bas.sic zrobiłeś literówkę powinno być GSO :Beer: A GSO jest napewno z Chin a nie z Tajwanu? :unsure: Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas.sic zrobiłeś literówkę powinno być GSO :Beer: A GSO jest napewno z Chin a nie z Tajwanu? :unsure:

coż niestety chodzi o GSD 300 - czyli konkretny model teleskopu GSO

http://www.telescope-service.com/dobsonian...rt.html#GSD300E

 

a jeśli chodzi o to czy z Chin czy z Tajwanu to jakoś mi bez różnicy - no ale jeśli chodzi o szczegóły to prawda - moja pomylka

a z drugiej strony co za różnica skąd - ważne by był :dobrze: a nie :kupa:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o to czy z Chin czy z Tajwanu to jakoś mi bez różnicy

 

Chińczykom z Tajwanu pewnie przykro, ręki im nikt nie chce podać a produkty używa pół świata. A Chiny tylko czekaja na okazję aby wystrzelić w ich kierunku parę pocisków

U nas jeszcze GSO (Guang Sheng Optics) jest znane pod nazwą Soligor.

 

 

Administrator astro4u jest poprostu śmieszny.

 

:Beer:

 

:Beer:

Edytowane przez adamsz12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne że asortyment na rynku się powiększa.W końcu klient zadecyduje czy kupic czy nie kupić.Wydaje mi się że pozytywną cechą tej wyższej klasy"chińszczyzny "jest powtarzalność jakości tzn w miarę wiemy czego się spodziewać po produkcie.A co do Astrokraka podobnie zresztą jak i Uniwersała ,te firmy poprostu są i nieda się ich niezauważać czy bojkotować na forum.( Qurcze do końca dni swoich nie będę wiedział co pisze się razem a co oddzielnie :blink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta przyzwoita cena, oznacza, jak to w AK, że teleskop pojawi się sklepie dopiero po zamówieniu przez klientów tak ze czterech palet sprzętu :)

No chyba że juz trochę chętnych się nazbierało i czekają ...

Edytowane przez bartolini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś już styczność z okularem Meade 26mm QX Wide Angle. Czy można go traktować jako jeden z docelowych?

Tutaj: http://www.cloudynights.com/ubbthreads/sho...008/Main/797183 masz opinie właścicieli Lightbridge'a, z których jeden bardzo niekorzystnie wypowiada się o tym okularze z zestawu deluxe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli np. to

Wątek o podobnej treści wycięli mi na astro4u (mam żal do pana admina z tego forum) -wolność informacji na wzór Łukaszenki??? ;)

Dałeś zagadkowe KRATOWNICE w temacie... jakby po to żeby ludzie obejrzeli całą ofertę, z daleka to pachnie kryptoreklamą po prostu.

Przyznam, że mi KRATOWNICA nie kojarzy się z niczym astronomicznym ale z czystej przekory nie poleciałem na stronę AK.

 

Czy nie lepiej dawać tytuł KOMUNIKATYWNY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lepiej dawać tytuł KOMUNIKATYWNY?

 

TAK (odpowiedź logiczna)

 

 

AK jest z branży z astro, więc chyba trudno przypuszczać, że pisząc o kratownicy miałem na myśli przęsło mostu, czy ramię dźwigu budowlanego :)

pozdrawiam i przepraszam tych, dla których byłem niekomunikatywny

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.