Skocz do zawartości

Starry Night Pro 5?


Rammstein5

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam program Starry Night Pro 5 i mam takie pytanie do osób które miały do czynienia z tym programem, w jaki sposób można ten program zaktualizowac?

Pozdrawiam :Salut:

No nie wiem czy do nie orginalnej wersji mozna pobierac aktualizajcie. Mozna spróbować.

Ja mam wersje Starry Night Bundle 2.1...Nie wie ktoś z was czy można do tego dogarc jakies katalogi czy cuś bo strasznie tego mało. I nie mogłem nigdzie znalesc w opcjach cos o aktualizacji....albo w tej wersji tego niema...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam pirata Starry Night Pro 5 i udalo mi sie go uaktywnic. Tylko trzeba sie zarejstrowac zeby dostac kod. Jak sie rejstrowalem to wpisalem pierdoly, nie podalem prawdziwego nazwiska itp. Ale na emaila i tak mi kod przyslali i podziekowali ze rejstracje :)

Edytowane przez marcin85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam pirata Starry Night Pro 5 i udalo mi sie go uaktywnic. Tylko trzeba sie zarejstrowac zeby dostac kod. Jak sie rejstrowalem to wpisalem pierdoly, nie podalem prawdziwego nazwiska itp. Ale na emaila i tak mi kod przyslali i podziekowali ze rejstracje :)

Masz odwagę aby publicznie mówić że jesteś przestępcą. :Boink:

Skończyłeś 18 lat więc wiesz co za to grozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co ma się martwić jak Marcin jest z Vancouver [Kanada]. Tak przynajmniej sobie wpisał w profilu. A w dodatku pseudonim go chroni przed dokładną identyfikacją kim jest.

 

-----------

Tak jak pisałem w innym temacie, Mnie i innych bardziej interesowałaby aktualizacja wyglądu zawirowań na tarczy Jowisza do SNP. Teksturka potrzebna. Nie wiem czy wiecie ale w SNP można chyba wymienić sobie wszystkie tekstury planet. Np. Ziemie można zamienić na coś bardzo wysokiej rozdzielczości np. NasaWorldWInd czy coś. Niestety za słaby graf mam żeby go uruchomić. Księżyc to już zamieniłem z teksturką z innego softu i jest teraz wyraźniejszy.

 

Ale do Jupka to nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Buhahaha!

Śmieszni jestecie z tym piratowaniem. :Beer:

Ja mam własnoręcznie ściagniętego SNP 4,5 wraz z dodatkami.

 

I oczywiście; można wszystkie planety sobie (prawie) dokładnie oglądnąć (+Księżyc), bo teksturki z dodatków są porządne. W ogóle świetny program, pełno opcji i bezproblemowa aktualizacja(na piracie też, nie kłamcie!)... i jaki tani:P Polecam.

Edytowane przez Ender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.