Skocz do zawartości

dzień po - 1000 sposobów na zaludnienie Ziemii


Rekomendowane odpowiedzi

Heee ja mam fogle genialny pomysł , bierzmy wszyskich astrofanów z rodzinami całymi i budujemy wspólny bunkier przeżyjemy i założymy nową astro społeczność , oczywiście będziemy się żenić między sobą i rozmnażać też :szczerbaty: , a później jak się rodzina rozrośnie to wspólne gigantyczne obserwy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heee ja mam fogle genialny pomysł , bierzmy wszyskich astrofanów z rodzinami całymi i budujemy wspólny bunkier przeżyjemy i założymy nową astro społeczność , oczywiście będziemy się żenić między sobą i rozmnażać też :szczerbaty: , a później jak się rodzina rozrośnie to wspólne gigantyczne obserwy ;D

:buahaha:

Podejrzewam, że w 2036 roku nikt nie będzie się chciał ze mną rozmnażać.

 

Arwe, rzucisz swoją żonę na pożarcie? :szczerbaty:

Edytowane przez Anka_U
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA wysłuchałem do końca. A oto Absurdy kompletne (niektóre):

-Ziemia do góry nogami się obróci

-słońce wejdzie w stan HIPER aktywności i ZAPALI wenus i będziemy mieli 2 słońca

-nastąpi wielka epoka lodowcowa i europa przestanie istnieć

-z powodu zmiany biegunów WSZYSTKIE informacje nie zapisane w książkach przestaną istnieć (na dyskach,CD,DVD itp)

-Ziemia ZATRZYMA się w swym ruchu orbitalnym a oceny siła bezwładności wypiętrzą się i zaleją świat

-pentagon i rząd o tym wie i nic nie robi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Ja wiem - i się przygotowuję. Właśnie kończę wrysowywanie do atlasiku wszystkich Small Wonders :D

 

A wszystkim, którzy się podniecają takimi przepowiedniami, mam do zakomunikowania jedno. Żyję na tym świecie już ponad 40 lat. Przepowiednie uśmiercały mnie już co najmniej 20, jak nie 30 razy... Może ja już tak mam... jak Chuck Norris? :Boink::szczerbaty::ha:

 

:Beer:

 

EDIT: Ale...

ponieważ uważam, że któraś z tych przepowiedni się sprawdzi w końcu ;) zaryzykowałem i zacząłem słuchanie audycji. Nastawiony byłem na wyłącznie bełkot, a tu proszę, jakże naukowe sformułowania:

"zacząłem moje śledztwo od przeczytania 2 książek... a potem zacząłem myśleć... doszedłem do wniosku, że skoro wiedzieli o czymś Majowie, to musieli to samo wiedzieć starożytni Egipcjanie..."

 

Ludzie- nie no, wiem, że istnieją tacy, którzy zarabiają na takich rzeczach, ale nie myślałem, że można W OGÓLE się nad nimi zastanawiać :D

 

EDIT2 (póki mogę) : nie no, gość twierdzi, że przebiegunowanie Ziemi polega na obróceniu się KULI ZIEMSKIEJ o 180 stopni!!! REWELACJA NAUKOWA :D :D :D

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT2 (póki mogę) : nie no, gość twierdzi, że przebiegunowanie Ziemi polega na obróceniu się KULI ZIEMSKIEJ o 180 stopni!!! REWELACJA NAUKOWA :D :D :D

Jeśli się nie mylę to kula ziemska wykonuje obrót non stop i obrócenie się o 180* zajmuje jej to niecałe 12 godzin :ha: Chyba że chodzi o obrót w pionie, wtedy to już 100% rewelacja naukowa :ha::ha::ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Oczywiście, że pierwsze zdanie, jakie padło w tej cuuudnej audycji o obrocie, dotyczyło obrócenia się o 180 stopni w pionie :szczerbaty:

No cóż, pozostaje tylko budować szałas na szczycie Gerlacha, licząc, że te 3-kilometrowe fale aż tam nie sięgną, no i płyta tektoniczna nie pojedzie tych 3 tysięcy kilometrów w zbyt szybkim tempie. Pamiętajcie, żeby uszykować zawczasu mapki (koniecznie rysowane/drukowane) z niebem południowym, bo takie będziemy wtedy oglądać :D No i ciepło mi się ubrać- u nas będzie zlodowacenie!

 

Ja słuchałem, ale innym odradzam- szkoda czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tobie nie było szkoda czasu, że tam zajrzałeś. Ciekawość to pierwszy stopień do ... (wstaw tę wersję, którą chcesz ;))

 

Żeby z wrogiem (głupotą) walczyć trzeba go najpierw poznać.

 

ps.

Podobnie rodzice tłumaczyli mi w podstawówce dlaczego my uczymy się rosyjskiego a rosjanie angielskiego. :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to że w Egipcie znaleźli jakiś labirynt co rząd Egipski wcale się nim nie interesuje, ponoć piramidy razem ze

swoją potęgą i historią to przy labiryncie to jak pikuś przy Goliacie :ha:

I ten gość dotarł do niego odczytał hieroglify widział złote tablice, a w sercu tego labiryntu jest klucz aby kataklizm nie miał miejsca.

 

Nigdy o tym labiryncie nie słyszałem a discovery ani national geografic nic słowem tego nie wspominają,

a przecież te programy oglądam już 5 lat.

Nawet ten szef egipskich archeologów (jakiś mahumet ??) nic o tym nie wspomniał w swoich programach.

 

Po drugie. Skąd Majowie, Egipcjanie wiedzieli że co 11,5 tys lat temu był podobny kataklizm i wyciągneli wnioski że może się powtórzyć,

co więcej podają że taki kataklizm powtarza się cyklicznie. Skąd oni to wiedzą czyżby kultura tych narodów była starsza niż 23 tys. lat :ha:

 

Gość poprostu napisał książkę o "proroctwie oriona" i teraz chce ją wypromować. :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby z wrogiem (głupotą) walczyć trzeba go najpierw poznać.

 

Coś w tym jest. Ale czasami jest to walka z wiatrakami. Czy warto czytać horoskopy? Czy należy z nimi walczyć? Chyba nie. Niech sobie będą. Może ktoś wyczyta w nich dobrą informacje dla siebie i może rzeczywiście będzie miał dobry dzień :)

 

Ostatnio jadąc do pracy zastanawiałem się (widząc panią czytającą horoskop), dlaczego na nasze życie tak duży wpływ (wg horoskopów) ma Słońce (to położenie Słońca w dniu urodzin ma zasadniczy wpływ na nasze cechy), a dlaczego tak małą rolę odgrywa Księżyc. No właśnie, w jakim to znaku zodiaku był Księżyc, gdy się urodziłem ;) Z ciekawości sprawdzę B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ciepło mi się ubrać- u nas będzie zlodowacenie!

Może i będzie ale za to jaki seeing :szczerbaty: No ale do rzeczy, nie jestem elektronikiem i szczerze nie za bardzo się na niej znam leczy czy zmiana miejscami biegunów magnetycznych nie będzie miała wpływu na jej działanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No ale do rzeczy, nie jestem elektronikiem i szczerze nie za bardzo się na niej znam leczy czy zmiana miejscami biegunów magnetycznych nie będzie miała wpływu na jej działanie

 

Owszem możesz nawet przeprowadzić eksperyment, jeśli posiadasz telewizor kolorowy lub monitor z kineskopem lampowym to podczas pracy obróć go o 180°.

 

Na obrazie pojawią się kolorowe plamy, po ponownym włączeniu nastąpi automatyczne uruchomienie pętli rozmagnesowania kineskopu i plamy znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.