Skocz do zawartości

wyprzedaz - filtry , statywy


Marcinos

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedam :

 

1. filtr Lumicon DeepSky 1.25 " - stan idealny jak nowy , w orginalnym pudełku - cena 300 zł

lumicon.jpg

 

2. filtr Orion Skyglow 2" - stan bardzo dobry , w orginalnym pudełku - cena 270 zł

skyglow.jpg

 

3. statyw Goliat ( mały ) - stan bardzo dobry - w pełni sprawny - 150 zł

 

4. statyw Goliat ( duży ) - stan super - w pełni sprawny , bez głowicy - 300 zł

goliat1.JPG

 

5. statyw Goliat ( duży ) - stan bardzo dobry - sprawny , raczka do wysowu kolumny peknieta - skrecona na 2 srubki trzyma sie dobrze , brak sroby mocujacej aparat do plytki - aby statyw byl w pelni sprawny trzeba wlozyc w niego ok 20 zł dokupujac lub dorabiajac srube ktora przykreca sie aparat lub lornetke - cena 340 zł

goliat_II.jpg

 

zainteresowanych zapraszam na priva

 

po wczesniejszym uzgodnieniu mozliwy odbior na zlocie w bieszczadach

 

kontakt :

e-mail : marcinmat@poczta.fm

tel 602 705 481

GG 348107

 

pozdrawiam

Marcin

Edytowane przez Marcin Matusiński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWE CENY !!

 

1.filtr Lumicon DeepSky 1.25 " - 280 zł

2.filtr Orion Skyglow 2" - 250 zł

4.statyw Goliat ( duży ) - bez głowicy - 270 zł

5.statyw Goliat ( duży ) - 310 zł

 

6. Newton 270/1500 - Astrokrak - na dobsonie , teleskop uzywany ok 4-5 lat z czego wiekszosc czasu przestal w domu , stan dobry / bardzo dobry , teleskop posiada bardzo dobrej jakosci lustro - daje swietne obrazy planet . Lustro główne utwardzone , wtórne nieutwardzone ( z tego co pamietam to jest to Antares ) . Komplet zawiera : tube optyczną , montaz dobsona , wyciag okularowy Astrokrak , chłodzenie ASCT - 2 wentylatory + akumulator od UPSa . Do teleskopu nalezy dokupic szukacz. 2000 zł.

teleskop.jpg

 

jesteś zainteresowany ? pisz lub dzwoń : email : pyroman@poczta.onet.pl , nr GG 348107 , tel 602 705 481

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedazy ciag dalszy :

 

7. mocowanie lornetki - Astrokrak - nowe - 30 zł

mocowanie.jpg

8. nasadka bino - Carl Zeiss - sprawna - w komplecie szerokokatne okulary PZO 12.5x oraz muszle oczne do nich - cena 270 zł

bino.jpg

9. katowka 2" - producent nieznany - przywieziona ze stanow - wyglada jak nowa - cena ? oczekuje na propozycje

katowka1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NOWE ATRAKCYJNE CENY !!

 

1.filtr Lumicon DeepSky 1.25 " - 250 zł

2.filtr Orion Skyglow 2" - 230 zł

4.statyw Goliat ( duży ) - bez głowicy - 250 zł

5.statyw Goliat ( duży ) - 290 zł

6.Newton 270/1500 - Astrokrak - dobson - 1800 zł

7.mocowanie lornetki Astrokrak - 25 zł

8.nasadka bino Zeiss - 250 zł

9.katowka 2" - 180 zł

 

10. wyciag 2" Sky-Watcher do refraktora - nowy - wyciag posiada 135mm wysowu ( travel ) - cena 120 zł

11. barlow 2x 2" Astrokrak - stan bardzo dobry - cena 180 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sygnaturce widzę, że jestes posiadaczem zeissa 10x50. Czy to mocowanie lornetkowe pasuje do niej? Od ciebie już niestety nie kupię ale mają je w AK, a niechcę kupić czegos czego nie będę mógł wykorzystać.

Zeiss 10x50 ma mniejszą średnicę pręta niż Kronos 20x60, ale jak obejmę złączki statywowej z AK podkleisz od wewnątrz cienką skórką, to będzie pasowała...ja tak zrobiłem i mam super złączkę do mojego Zeissa :rolleyes:

P.S. Te złączki lornetkowe są naprawdę udanym wyrobem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeiss 10x50 ma mniejszą średnicę pręta niż Kronos 20x60, ale jak obejmę złączki statywowej z AK podkleisz od wewnątrz cienką skórką, to będzie pasowała...ja tak zrobiłem i mam super złączkę do mojego Zeissa :rolleyes:

P.S. Te złączki lornetkowe są naprawdę udanym wyrobem !

 

Dzięki za info. Też myślałem o podklejeniu jakąś gumką bo średnicę podają w AK i jest trochę większa od średnicy ośki. Ja bardziej obawiałem się tego, że sam uchwyt nie zmieści się pomiędzy (nie wiem jak je nazwać) części lornetki. Marcin jednak odpowiedział mi na PW, że do jego zeissa pasowała więc nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

OKAZJA !!

 

pozostalo :

 

2.filtr Orion Skyglow 2" - 210 zł

5.statyw Goliat ( duży ) - 290 zł

8.nasadka bino Zeiss - 210 zł

9.katowka 2" - 150 zł

10. wyciag 2" Sky-Watcher do refraktora - nowy - wyciag posiada 135mm wysowu ( travel ) - cena 100 zł

11. barlow 2x 2" Astrokrak - stan bardzo dobry - cena 160 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKAZJA !!

 

pozostalo :

 

2.filtr Orion Skyglow 2" - 210 zł

5.statyw Goliat ( duży ) - 290 zł

8.nasadka bino Zeiss - 210 zł

9.katowka 2" - 150 zł

10. wyciag 2" Sky-Watcher do refraktora - nowy - wyciag posiada 135mm wysowu ( travel ) - cena 100 zł

11. barlow 2x 2" Astrokrak - stan bardzo dobry - cena 160 zł

W sprawie barlowa poszło na priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany zakupem wyciag 2" Sky-Watcher do refraktora - nowy - wyciag posiada 135mm wysowu ( travel ) - cena 100 zł

Proszę o wstępną rezerwację oraz o ile to możliwe przesłanie fotografii wyciągu.

Mój email tomek@list.pl

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
zostaly mi jeszcze "golebie pocztowe" -ale te zostawie sobie na deser.

 

Będziesz jadł gołębie? Mam nadzieję, że chodzi o gołąbki w sosie pomidorowym.

I to raczej na obiad niż na deser ;)

 

Miałem niedawno kontakt ze sprzedającym na PW po dłuuugim okresie oczekiwania. Jest podobno zabiegany. Należy cierpliwie czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.