Skocz do zawartości

Przyroda w fotografii


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w miejscowości gdzie dziki są dość oswojone................

 

Dzikie zdjęcia:

 

557829f6645302d2m.jpgfaece785ca178269m.jpg67e6b507f4d73921m.jpg112b25630fad4cd7m.jpg596c533c6dfbd5d1m.jpg

 

a tam trawa..............., idziemy pod spożywczy turystów męczyć :)

 

37deb45b00671771m.jpg949692ee46beff4bm.jpg

 

 

Dzik Campingowy

 

94441d69d0db9aa7m.jpgdd8591ad602b7692m.jpg

 

Wspólna uczta............... :szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

 

eb0150d43e9c5ecam.jpg

 

 

Wspólnie konsumowali flądre albo inną rybke :szczerbaty: , rzucał im kawałki które bardzo chętnie jadły, w końcu go oczywiście dziabneły..........., za długo nic nie rzucał i sam jadł, a że był nieco pochylony i ręce miał wysuniete do przodu, dzik wsadził pysk między pręty i ugryzł rybke zachaczając zapewne o palce.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój ogródek chyba nastąpi inwazja "obcych" :D . Normalnie przyłapałem zwiadowcę -aliena:

 

c6ad425772d3b103.jpg

Mordka jak u czerwia z "Diuny"

 

e313d513841ed26d.jpg

 

 

Proszę zwrócić na wysuniętą antenkę komunikacyjną. :D

Edytowane przez noxili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nadszedł czas słoneczników.... słonecznik:

slonecznik.JPG

 

 

 

Wbrew pozorom mpp, Twój słonecznik wręcz ocieka zółtym kolorem płatków, takim mięsistym żółtym kolorem... ;):P:szczerbaty: . Mózg sobie sam wizualizuje...

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to myszołów. Jestem pod dużym wrażeniem tego, jak nadążasz za tymi ptakami!

 

A ja często latem natykam się na takie stworki- ni to ćma (chociaż chyba jest to ćma) no to koliber- niektóre mają pomarańczowe skrzydełka i wiem że ten gatunek nazywa się furczak(fruczak?) gołąbek. Ale dzisiaj inna odmiana, skrzaydła całe szare: wie ktoś, co to jest?

th_stworek.jpg

Edytowane przez Krawat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny kadr, ostrość wymiata. Jaki obiektyw?

 

 

Myszołów.

Radek, aparat Canon 350D z obiektywem "kitowym". Trochę wykadrowana fotka, a strzeliłem ich kilka, bo autofocus nie za każdym razem łapał ostrość gdzie trzeba, to na ogonie, to na karku, a mi chodziło o buźkę. Fotka też z Roztocza, między Bełżcem i Narolem, koło jeziorka w lesie "Czarny Borek".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, fajna ta ważka, co to był za obiektyw? Podoba mi się rozmyte tło.

 

Nie będę pozostawał w tyle skoro ważki "na topie" chociaż zdjęcia nie są zbyt piękne...

th_wazka.jpg th_wazka2.jpg th_wazka4.jpg th_wazka5.jpg

 

A mam pytanie- czy to jest kopulacja? :Boink:

th_wazki.jpg th_wazki3.jpg

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Krawat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.