Skocz do zawartości

JODŁÓW 2008


zayzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dojechaliśmy dość późno do wawy zmęczeni ale szczęśliwi. Zlot należał do wyjątkowo udanych, dziękuje wszystkim za wspaniałą koleżeńską

atmosferę. Ostatnia noc pod rozgwieżdzonym niebem była po prostu piękna, widok M13 i M82 w 30cm newtonie był jednym z najlepszych jakie

miałem okazję zobaczyć w życiu.

Poza tym te imprezy w piekiełku ze wspólnym śpiewaniem :) Jodłów jest cool.

 

Tak na marginesie ponieważ ostatni zlot na jakim miałem przyjemność gościć odbył się w 2003r. (oj!) jestem pod wrażeniem Waszego wspaniałego

ekwipunku, wiele się przez te kilka lat zmieniło, było czym nacieszyć oczy!

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników zlotu, a tych którzy nie mogli wziąc udziału w imprezie zachęcam do przyjazdu na spotkanie

wiosenne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne organizatorom i wszystkim uczestnikom za wspaniały zlot.

Specjalne podziękowania dla Artura za transport.

Dojechałem wczoraj wieczorkiem do Torunia, ale niestety nie miałem dostępu do netu.

Zdjęć trochę mam i za chwile powrzucam wybrane.

Na razie daję grupowe - trzy wersje. W rozdzielczości ciut większej, żeby można było twarze rozpoznać. Mam nadzieję, że nie będzie problemu z imageshackiem.

 

jodlow1tl1.jpg

 

jodlow2bn3.jpg

 

jodlow3mk1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dotarłem w nocy i pierwszą czynnością którą zrobiłem było otwarcie obserwatorium i odpalanie sprzętu. TO już choroba ;)

 

Chciałem bardzo serdecznie podziękować nam wszystkim za cudowną atmosferę i niezwykle udany zlot. Pogody w pierwszych dniach zabrakło, ale udało się to zrekompensować doborowym towarzystwem.

 

Dziękuję, Wam za to! :Astrobrać:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy (z Viola) za supertowarzystwo, superjedzenie i spacery.

Nie zapomne tego widoku przez Mewlona, ktory potem dalo sie uzyskac w bialej 30tce...

A tak na marginesie, to biore dyktafon nastepnym razem, bo nie wszystkich potem kojarze z ciemnosci po glosie B)

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję wraz synem , za serdeczne przyjęcie do grona wspaniałych ludzi o wspólnych zainteresowaniach.

 

Niesamowite wrażenia z bezchmurnej nocy pozostaną nam bardzo długo w pamięci , a w szczególności kosmiczne pejzaże przez słoik Orii powieszony na naszym Newtonie.

 

Wszystkim miłośnikom życzymy czystego nieba i suchych nocy.

Pozdrawiamy i do zobaczenia

IMGP2916_resize_resize.JPG

IMGP2923_resize_resize.JPG

IMGP3085_resize_resize.JPG

focenie_w_ognisku_resize.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wspaniale, dziękuję wszystkim za doskonałą atmosferę i wiele arcyciekawych rozmów.

Adamowi składam ukłony za bezpieczny transport.

 

Dzięki, że stworzyliście tak wspaniałą imprezę ku kształtowania i pielęgnowania wspólnej miłości do nieba!

 

Paweł Maksym

 

PS

Do piotras: ładny ten Twój montaż, ale zupełnie dla mnie nie przydatny... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.