Skocz do zawartości

Ruiny / Budynki na księżycu


Rekomendowane odpowiedzi

Lardux, jak już napisali koledzy wcześniej, nikt nie chcę Cię tutaj mieszać z glebą czy coś takiego, ale zrozum nas, że już powoli mamy dość bzdur wymyślonych przez ludzi o bardzo małej wyobraźni nie wspominając o inteligencji.

Swego czasu była tutaj dyskusja na temat planety Nibiru i kilku kolegów "wybrało" się na forum zajmujące się tym "zajmującym zagadnieniem".

Wyobraź sobie, że na owym forum pisano, że planeta Nibiru jest już widoczna dla obserwatorów z półkuli południowej, ale jak już będzie widoczna na szerokości geograficznej Polski, to będzie już olbrzymem na niebie i będzie za późno na cokolwiek :rolleyes:

Kiedy koledzy zaczeli naciskać żeby podano im współrzędne na niebie, gdzie się ta planetka znajduje, to ktoś z zaprzyjaźnionych astroamatorów ją "ustrzeli" przez teleskop, to wiesz co zaczeli pisać "znawcy tematu"???

Że jest widoczna ale nie dla wszystkich, bo jest widoczna teraz w podczerwieni i tym podobne steki bzdur :blink: Móżg mi się omal nie zlasował jak to czytałem, a tutaj mamy podobne zachowanie.

Ruiny są ale TYLKO NA NIEWIDOCZNEJ STRONIE KSIĘŻYCA! Jasne, wszystko co jest zatajane jest i tak niewidoczne :ha:

I tak w kółko, jak spróbujesz zagiąć takich "łowców teorii spiskowych" dostajesz szybko pokrętne odpowiedzi, że nie widać, albo widać tylko w podczerwieni, ultrafiolecie, nadżółci, w wizjach telepatycznych itd itd...

Albo podchodzimy do czegoś naukowo, albo szkoda czasu na gadanie, bo ja też mogę wymyśleć sobie jakąś teorie spiskową i podpierać się jakimiś rozmazanymi zdjęciami satelitarnymi rejonów gdzie psy :dupka: szczekają i wmawiać ludziom, że tam jest baza kosmitów z Aldebarana, ale nikt ich nie zobaczy bo są widoczni tylko w podbrązie itd, itd...

Reasumując, jeśli ktoś nie ma konkretnych dowodów, to znaczy że kręci i próbuje znaleźć sobie zwolenników, którzy będą wierzyć w te brednie bez zastanowienia. My już mamy tego dosyć.

Pozdrawiam :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tym całkowicie, dlatego zamiast cudować na google, i mieć kolejne wątpliwości - założyłem tutaj konto....

 

co do Księżyca - to miałem na myśli satelitę - naszego satelitę, a skoro oczywiste jest o jakie ciało niebieskie mi chodzi to nie wiem po co te uwagi.. a pisać mogę zarówno Księżyc, jak i księżyc, kolega Piotr się zwyczajnie czepiał

 

cieszę się że temat Księżyca i budynków został wyjaśniony, uwagi odnośnie mojej pisowni przyjmuję z pokorą, przyzwyczaiłem się do pisania po polskiemu zamiast po polsku, za co przepraszam...

 

pozdrawiam

Edytowane przez Lardux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dlatego zamiast cudować na google, i mieć kolejne wątpliwości - założyłem tutaj konto....

Jak już tu trafiłeś to myślę, że rozejrzałeś się trochę. Nawet jeśli te nieszczęsne ruiny były jedynym powodem rejestracji na AF, już Cię tak łatwo nie wypuścimy.

Czy wiesz, jak ten Księżyc wygląda przez średnią lornetkę? A jakim wspaniałym widokiem jest przez dużą lornetkę o zmierzchu? Ile cudów można zobaczyć przez najmarniejszy teleskop?

Umów się z kimś z Twojej okolicy na wspólne obserwacje, popatrz na gwiazdy i sprzęt, pomyśl, czy sam nie chciałbyś mieć możliwości oglądania tego jedynego, wielkiego i tajemniczego Wszechświata.

To znacznie lepsze niż najlepsze rozrywki.

Edytowane przez Janko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już tu trafiłeś to myślę, że rozejrzałeś się trochę. Nawet jeśli te nieszczęsne ruiny były jedynym powodem rejestracji na AF, już Cię tak łatwo nie wypuścimy.

Czy wiesz, jak ten Księżyc wygląda przez średnią lornetkę? A jakim wspaniałym widokiem jest przez dużą lornetkę o zmierzchu? Ile cudów można zobaczyć przez najmarniejszy teleskop?

Umów się z kimś z twojej okolicy na wspólne obserwacje, popatrz na gwiazdy i sprzęt, pomyśl, czy sam nie chciałbyś mieć możliwości oglądania tego jedynego, wielkiego i tajemniczego Wszechświata.

Świnto Prowda!

Podpisuje sie pod postem Janko wszystkim ośmioma mackami i czterema czułkami! Spróbuj się na poważnie pobawić w astronomię Lardux, to może być naprawde niezła przygoda, jeśli się wciągniesz. Witamy na forum. A producentów pseudosensacji miej w nosie.

Pozdrawiam

-J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnto Prowda!

Podpisuje sie pod postem Janko wszystkim ośmioma mackami i czterema czułkami! Spróbuj się na poważnie pobawić w astronomię Lardux, to może być naprawde niezła przygoda, jeśli się wciągniesz. Witamy na forum. A producentów pseudosensacji miej w nosie.

Pozdrawiam

-J.

 

 

Dzieki chlopaki za dobre rady, jak w tym miesiacu bede mial 1000 zl luzu, to kupie sobie jakas synte, zobaczymy na co starczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Podpisuje sie pod postem Janko wszystkim ośmioma mackami i czterema czułkami! Spróbuj się na poważnie pobawić w astronomię Lardux, to może być naprawde niezła przygoda, jeśli się wciągniesz. Witamy na forum. A producentów pseudosensacji miej w nosie...

Byle tylko nam wszystkim wzrocznie dopisywały, to i pary w tchawkach nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.