Skocz do zawartości

Start strony


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie wiem po co się fatygowałeś o kolejne forum. Nie lepiej było dać napis strona w budowie?? byłoby mniej ciśnień.

O mój boże czy wy umiecie czytać wczesniejsze wiadomości:

po 1-sze strona czy tak czy tak będzie mieć forum

po 2-gie narazie jest forum ponowie odpowie luty/czerwiec start strony

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc jestem zo "nowa"pozwole sobie na uwage tylko sie nie denerwujcie:)

Forum stworzone jest do dyskusji,ale spontanicznie nabiera cech kolka wzajemnej adoracji stalych bywalcow.Wiec konkurencja ozywi tematy,kazde forum z czasem nabiera innego klimatu i automatycznie bedzie inne.To jest pozytywne i osobiscie popieram kreatywnosc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Elwirko masz rację

ale my jako niewielka społeczność miłośników astronomii walczymy o to aby było jak najmniej podziałów.

Jeśli będziemy skupieni w jednym miejscu to wzajemnie będziemy mogli się od siebie wiele nauczyć i nie będzie trzeba skakać po forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2-gie narazie jest forum ponowie odpowie luty/czerwiec start strony

:wink:

 

Robert możesz przetłumaczyć? Tylko tak z ciekawości, ale nie znam tego języka, a bardzo on ciekawy. Może gdzieś można jakiś słownik dostać. :wink:

 

Tak właśnie Elwiro. Co jakiś czas sugeruję połączenie forów, żeby łatwiej było się poruszać w temacie, więc powstawanie kolejnych nic nie dodaje, a tylko rozprasza towarzystwo i powoduje, że na przykład ja nie mając czasu i ochoty skakać z kwiatka na kwiatek mogę przepuścić kiedyś ciekawy temat, bo nie zajrzę na siedemnaste kolejne forum. Działania niektórych osób dezintegrują tylko środowisko. Mam nadzieję, że mnie nie zdezintegrują :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze, ze przez omylke Kubatron wkroczyl na bardzo "kontrowersyjny" temat ;) Nie wiem, moze to efekt tej marnej pogody?

 

A teraz moje zdanie: jezeli kubatron ma ochote otwierac nowe forum, to niech to zrobi. Faktem jest, ze w ten sposob na pewno w internecie nie zaistnieje. Dlaczego? Poniewaz na dzien dzisiejszy nie ma okolicznosci na nowe podmioty (to tak odnosnie hostorii ;)), a swiatek astro jest bardzo maly. Poza tym, sposob w jaki zareklamowal nowe przedsiewziecie tez nie obroni sie przed krytyka. Nie miej Kubatron pretensji do ludzi. Wysunales sie do roli publicznej, to i zostales publicznie potraktowany. Uwierz na slowo - wiem co mowie ;)

 

W sumie bardzo wartosciowy post napisal Bielack. Przeciez, jezeli masz energie i czas na tworzenie czegos "wartosciowego" to zrob to u nas. To forum nie jest wlasnoscia jednej osoby - to nasza wspolna wartosc, wiec nie bedziesz mial poczucia, ze pracujesz u kogos.

 

Pytanie tylko podstawowe - co mozesz nam wszystkim zaoferowac, bo chyba nie rzucasz sie na wlasne przedsiewziecie, nie majac na ten temat minimalnej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popieram takich głupich inicjatyw , są już trzy-cztery wiodące Fora Astro i robimy wielką robotę w kuluarach aby kiedyś połączyć to w jedno Forum . Niebo mamy jedno i docelowo jedno Forum . Ten cały wątek bym wysłał w kosmos za pominięciem kwarantanny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubatron, nie jestem purystą językowym i tak jak wszyscy, też popełniam błedy. :oops: Jednak to co Ty sobą reprezentujesz, to już jest poniżej wszelkiej krytyki. W najlepszym razie poziom pierwszej klasy szkoły podstawowej (albo i jeszcze gorzej :Cry: :!: ). To, że sadzisz byki na swoim forum, to tylko Twoja wola. Jedynie świadczy to tylko o Tobie. Jednak jeżeli decydujesz się występować publicznie na różnych forach (w tym także i własnym), to okaż swoim czytelnikom choć trochę szacunku, i przynajmniej chociaż postaraj się nie sadzić takich byków, które zmieniają Twoją wypowiedź w nieczytelny bełkot. Dobrze, że przeczytałeś książkę na temat php. Teraz jednak, zamiast wściekać się na ludzi, którzy zwracają Ci uwagę na Twoje błędy, powinieneś dokładnie przestudiować jakiś dobry podręcznik poprawnej polszczyzny (to żaden wstyd!). Bez tego nie zaistniejesz w sieci, przynajmniej nie tak jakbyś chciał. I jeszcze jedno: może byś wreszcie wyjaśnił o co chodzi z tą Twoją stroną i Twoim forum :?: :?: :?: Z tego co dotychczas zrozumiałem, to ktoś Ci płaci za utworzenie ,,jakiejś'' strony astronomicznej i forum, a Ty w tej chwili robisz wszystko, aby tylko nie utracić pieniędzy sponsora :!: :!: :!:

 

PS. Nie pochlebiaj sobie. Ten post to nie jest ,,setna biblia'' na Twój temat, tylko podsumowanie (niezbyt pochlebnych) faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubatronie - widzę, że postawiłeś "na swoim" i już nikt Cię nie przekona.

Twoje FORUM ożywa.

Ale dlaczego żywcem "zerżnięte z "Astroforum" (tło, kolorytstyka, ogólne rozplanowanie)?.

Jeśli masz taką inwencję twórczą i nie możesz już wytrzymać to trzeba było wymyśleć, stworzyć coś swojego, niepowtarzalnego, charakterystycznego.

Powyższe rady Kolegów z Astroforum skierowane do Ciebie są naprawdę życzliwe i szczere, choć niektóre bardzo odważne i ostre w swej formie.

Faktem jest, że czytanie Twoich wypowiedzi przychodzi mi z trudem, staram się je w pełni zrozumieć, nie zawsze mi się jednak to udaje.

Musisz poprawić swój styl pisania.

Któż Cię uczył takiego Języka Polskiego. Toż to język Narodowy, którego należy używać z czcią, bo to Nasz Język Polski. Pisanie w stylu takim, jakim Ty się posługujesz to dla mnie prawie jak profanacja. Nie miej mi za złe, że tak to wszystko oceniam, ale piszę to dla Twojego dobra.

Założenie FORUM to pierwszy etap, prowadzenie zaś to drugi etap - ale zaznaczam - to bardziej odpowiedzialne zadanie, utrzymywanie na odpowiednim poziomie - językowym także.

Nowo wstępujący i potencjalni użytkownicy FORUM będą obserwować, w jaki sposób podaje się informacje, jakim językiem się operuje.

Wiele rzeczy składa się na jakość ogólną takiego Forum, świadczy o jego "klasie".

Będziesz widział z dnia na dzień czy Twoje Forum rozwija się, czy nie.

Czy będzie przybywać użytkowników, czy po pewnym czasie zaczną to forum opuszczać. Czy będzie to forum rozwijające się, czy w stanie stagnacji. I życzę Ci aby Twoje Forum nie było przyczyną powstania rozżalenia i niespełnionych nadziei z nim związanych.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam narazie na forum ******************** Planowany start strony w Lutym/Czerwiec.

 

Decyzja Rady forum, link zostal usuniety

 

Nie do końca rozumiem decyzję Rady. Przecież tamto forum (jego forma i treści) było najlepszym przykładem jak nie należy robić takich rzeczy. Ja bym zostawił link z dopiskiem - "ku przestrodze". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc jestem zo "nowa"pozwole sobie na uwage tylko sie nie denerwujcie:)

Forum stworzone jest do dyskusji,ale spontanicznie nabiera cech kolka wzajemnej adoracji stalych bywalcow.Wiec konkurencja ozywi tematy,kazde forum z czasem nabiera innego klimatu i automatycznie bedzie inne.To jest pozytywne i osobiscie popieram kreatywnosc:)

Pani Elwiro pani jako jedna niezkrytykowała mnie i jest pani cool, dziękuje za pomoćną dłon i podniesienia na duchu :wink:

____________

Inni nauczcie się czytać potem pogadamy bo jak pisze wyraźnie.

Termin mnie gonił i musiałem forum dac bo bym stracił konto a i tak forum będzie jak strona ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubatron napisał:

Pani Elwiro pani jako jedna niezkrytykowała mnie i jest pani zajebista

---------------------------------------

Słów brak. Może młody człowieku trochę szacunku dla ludzi :?: :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubatron napisał:  

Pani Elwiro pani jako jedna niezkrytykowała mnie i jest pani zajebista

No nie moge... tym postem mnie rozbroiles na maxa.

 

TO JEST NAPRAWDE UROCZE I P. ELWIRA NA PEWNO SIE W TYM MOMENCIE ZARUMIENILA ;)

 

Zaczynam podejrzewac, ze jestes cudzoziemcem. Bo nie kumasz ani podstaw pisowni, ani kultury tego kraju. Trudno mi sobie wyobrazic inna mozliwosc.

 

I jeszcze slowko do Elwiry: generalnie masz racje. Nalezy promowac kreatywnosc, przedsiebiorczosc. Ale pozwol, ze zacytuje tu Bielacka i jego post z A4U - swietnie oddaje klimat tej sytuacji:

 

"Daj pan spokój - w takich charyzmatycznych organizacjach czy innych uczelniach na stołki wdrapuja się ci, którzy bardzo chcą (rządzić) a żadko kiedy potrafią. Ot - nawet mój ulubieniec "kubatron" - widać, że gościo ma pęd do władzy, administrowania i moderowania - tylko trochę umiejętności i wiedzy mu zbrakło."

 

I to niestety jest zmora tego kraju, gdzie za rzady, polityke biora sie ludzie, ktorzy nie maja ku temu zadnych predyspozycji. Oczywiscie zabawne jest porownywanie tej sytuacji z "afera kubatrona" (;)), ale jakos tak nam sie to skojarzylo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko podstawowe - co mozesz nam wszystkim zaoferowac, bo chyba nie rzucasz sie na wlasne przedsiewziecie, nie majac na ten temat minimalnej wiedzy.

 

Ja wiem co kolega może nam zaoferować - tłumaczenie z polskiego na język kubatronowski, a wspólnie z innym kolegą na jeszcze kilka innych języków...

Spróbuję teraz powyższe zdanie przetłumaczyć na wspomniany język:

"Ja wie kolega mozenam zoperować - tłumacze z polskim na kubatronowy, a z muj kolega karole na jeszcze kilka innych jeżyków..."

 

Przepraszam za niedoskonałości w tłumaczeniu, ale jestem w tym nowicjuszem.

 

Elwiro gratuluję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez powoli kumam ten kuba-costam-jezyk:

"Jazyk je cool zajebisty w morde go lubic ja kochac. A oni jak wy niewy jeste debil ja."

 

I jak? Dobrze jest?

 

Nie gniewaj sie Kubatron - ale sam tu ten kabaret postawiles i powoli przychylam sie do wniosku kolegow, aby watek przeniesc do dzialu "Humor".

 

Uwierz na slowo, ale to nie ma nic wspolnego z zazdroscia, czy ogolnie twoja inicjatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że powinno być jedno wielkie forum, a nie 50 innych. Ale nie ma co się kłócić. Jeśli ktoś ma inicjatywę to nie należy mu w tym przeszkadzać. Ja też jestem zdania, że nowe forum nie wypali ale... spróbować można.

 

No i jeszcze jedno ja jestem zarejestrowany tylko na tym forum, bo tu mi się najbardziej podoba i nie zarejestruję sie na żadnym innym, choćby powstało ich 20.

 

Nie wiem jaka jest strona forum kubatrona, jestem na tym forum w miarę od niedawna, ale mam pytanko z ciekawości. Czy to forum w jakiś sposób jest powiązane z astro4u? Bardzo podobna szata graficzna i kolory. Piszecie, że kubatron zrobił to samo. To już chyba przesada. Kojarzą mi się podróbki w stylu ADIDAS-ADONIS itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.