Skocz do zawartości

Jodłów 2010


ade

Rekomendowane odpowiedzi

No ten termin i dla mnie jest psikusny :(

tydzień w przód, lub tydzień wcześniej to by całkowicie postać rzeczy zmieniało. A w tym roku póki co nie jest mi pisane na Jodłów zawitać. Chociaż chęci są olbrzymie.

 

No a, rok temu to nieciekawie się zrobiło z tą agroturystyka, ważne, że po zlocie nikt nie narzekał jakoby ciasno było :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie... ale raczej zdecydowanie mniejszy niż w poprzednich latach. Chcę uniknąć problemów, jakie wyniknęły ze współpracy z agroturystykami. W poprzednim roku ledwo udało mi się wszyskich zmieścić, bo agro się wycofała w ostatniej chwili.

 

Muszę zaprotestować, bo agro, która się nie wypięła była super - co i Wimmer potwierdzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, czy te zloty dotyczą wszystkich chętnych , czy są jakieś zasady, wymagania? Jak wyglądają?

 

Nie no raczej extra wymagań nie ma, kto się pierwszy wpisze ten jedzie :D

 

 

2 starczek właśnie też o tym agro piszę, były tam wolne pokoje i w ogóle przyjemnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani miła bardzo,

 

Oczywiście że Pani Danuta jest bardzo miła i gościnna. Bywam u niej z rodzinką i zawsze wszystko OK.

Świeże jajeczka na śniadanko itp B)

W tym roku przejeżdżałem przez Kotlinę, zajechałem na chwilę i pytała czy zjazd będzie i przyjedziemy, ale nie znałem terminu.

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, czy te zloty dotyczą wszystkich chętnych , czy są jakieś zasady, wymagania? Jak wyglądają?

 

To ja odpowiem :) Oczywiście dotyczą wszystkich chętnych. Jeżeli zapiszesz się i wykupisz pobyt na zlocie, to wystarczy. Wymagań nie ma. A zasady są takie, jak wśród fajnych ludzi, czyli wystarczy kulturalne zachowanie i przestrzeganie zwyczajnych norm w kontaktach międzyludzkich ;)

Nie trzeba być "zaprawiony w boju" i mieć własnego sprzętu. osoby początkujące są zawsze bardzo mile widziane.

 

Relacje i fotorelacje znajdziesz w dziale "Zloty i spotkania lokalne". Tam zawsze pełno jest zdjęć i opisów z minionych zlotów. A podobno jedno zdjęcie jest więcej warte niż 1000 słów :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dziwne, bo u mnie na jednej jak i drugiej koszulce napisy (logo, etc) trzymają się świetnie, chociaż prane wielokrotnie.

 

Pozdrawiam.

Mówię o czarnej, nie niebieskiej i to też nie wszystkie... miałem tzw. niefart... :)

Nic to... w tym roku będzie malowanie na twarzy, nie wiem czy moja to wytrzyma :) :) :)

Awatar jest z 2007 - trzy lata przybyło.. :)

Edytowane przez sp3occ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee. Raczej nie biorę sprzętu do malowania. Nie dam rady się zabrać. Namaluję Wam ołówkiem, a jak kto chce, to markerem :D

 

 

Olo, ty trolu jeden!!! Liczyłem, że zrobisz mi jakąś ochydną grafikę. W końcu jako rasowy troll muszę oszpecić "Trollandię" :rofl: , a Twoje grafiki nadają się do tego celu znakomicie.*

 

 

* - oczywiście rozumiesz, że to żart. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.