Skocz do zawartości

Astronomia to nasza pasja


Rekomendowane odpowiedzi

Wiele ludzi nie wieży w UFO, ale odpowiedzmy sobie na pewne pytanie: Czy możliwe jest, żebyśmy byli sami w tak wielkim kosmosie? Raczej NIE. Jest tyle milionów galaktyk, więc ile musi być planet!!!

 

ufo-194.jpg

 

cytat (dosłowny), zdjęcie i tytuł wątku (motto) ze strony: http://www.kosmoomania.pl.tl/UFO.htm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

edit:

dla wyjaśnienia, to naturalnie miał być żart prima aprilisowy

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne! Przecież Sawes mieszka w słynnym warszawskim "trójkącie bermudzkim" (ul. Brzeska, Białostocka i Ząbkowska).

 

Ja mieszkam na krawendzi tego trujkonta bermuckiego. Z okien widze jakie żeczy sie tam dziejom. Cuda panie normalnie, cuda. Nie dziwota rze ten koło jamajki wzioł nazwe z mojej oklicy.

bllrrlr... Rety!!! POMOCY!!!! - blrrrlrb - Przejęło nade mną kontrolę moje Alter Ego - Rżewski!!!! Ale bzdury wypisu.... blrrlblr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wY jEsteSCie ciEnkIe bOLki. JAk juSZ cHceTA uDowADniać zGredOM SZe oPCy sOm fśRUt nAs to mOszeTA sE luKnoNć w moJim gAraSZu mam UfoCKi tAleSz od rOku. O taKI jAk tEn.

 

fr_ufo_67899l.jpg

 

RZal mnIe sCiSka jaK se PaTszE jAkie LuDzie GLóPie sOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wieże w UFO sam miałem bliskie spotkanie z UFO . To było tak obudziłem się w środku nocy i nagle słyszę szum po czym za moim oknem przemknęła kula światła, byłem tak zszokowany że niemal odruchowo podbiegłem do okna, dziwną rzeczą było to że UFO chyba było niematerialne ponieważ koło mojego okna jest drzewo i musiało ono jakoś przeniknąć przez jego gałęzie, gdyż były nienaruszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wieże w UFO sam miałem bliskie spotkanie z UFO . To było tak obudziłem się w środku nocy i nagle słyszę szum po czym za moim oknem przemknęła kula światła, byłem tak zszokowany że niemal odruchowo podbiegłem do okna, dziwną rzeczą było to że UFO chyba było niematerialne ponieważ koło mojego okna jest drzewo i musiało ono jakoś przeniknąć przez jego gałęzie, gdyż były nienaruszone.

Mam do Ciebie pytanie: jest niezliczona ilość prawdopodobnych hipotez tłumaczących Twoją nocną przygodę. Dlaczego wybrałeś sobie tę najbardziej nieprawdopodobną? Dla mnie to psychologiczne zjawisko jest bardziej fascynujące, niż UFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie pytanie: jest niezliczona ilość prawdopodobnych hipotez tłumaczących Twoją nocną przygodę. Dlaczego wybrałeś sobie tę najbardziej nieprawdopodobną? Dla mnie to psychologiczne zjawisko jest bardziej fascynujące, niż UFO.

 

Mógłbyś podać chociaż kilka innych hipotez do mojej przygody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to, co zobaczył MarcinK to zdecydowanie było UFO. Napisał, że 'kula światła', czyli nie wiadomo co 'przemknęła za oknem' czyli latała (przynajmniej ja tak to rozumiem). W związku z tym mamy do czynienia z niezidentyfikowanym obiektem latającym czyli NOLem (ang: UFO) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mamy ewidentne UFO.

Przestanie ono nim być w chwili, gdy stwierdzimy co to było.

Ja stawiam na odblask światła reflektora samochodowego od szyby.

Wszystko się zgadza:

-szum: jadący samochód

-kula światła: odblask reflektora w szybie

-nie poruszyło gałęzi drzew: jak to światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie naruszył gałęzi?

To pytanie sugeruje, że za grosz nie masz wyobraźni ;) Czy każdy ptak musi zderzyć się z drzewem, tudzież gałęzią?

 

Spójrzmy teraz na dwa scenariusze:

 

1. leci ptak z latarką u szyi z włączonym odtwarzaczem mp3 generującym jakiś tam szum;

 

2. leci sobie statek kosmiczny kosmicznej cywilizacji, która wyprzedza nas miliony lat w ewolucji (bo jakby inaczej mogła pokonać świetlne odległości). Leci sobie tak bez celu, żeby Ciebie obudzić. Nigdzie nie ląduje. Ot tak sobie przeleciał miliony lat świetlnych tylko po to, żeby poszpanować przed Tobą nową wersją fury, gdzieniegdzie zwanej spodkiem świecącym.

 

I teraz puenta: Odnoszę wrażenie, że dla Ciebie scenariusz nr 2 jest zdecydowanie bardziej prawdopodobny, niż moja sroka, fanka dobrego mp3 i nie lubiąca latać po ciemku. Co więcej - Ty jesteś wręcz przekonany, do opcji nr 2.

 

Gdybyś miał jednak trudności z interpretacją tego lekko sarkastycznego bata na Twoją logikę, to powiem dosadniej: każda, nawet najgłupsza interpretacja ziemska jest BARDZIEJ PRAWDOPODOBNA, niż każda z opcją "pozaziemską". Czemu? To już zostawię Twojej wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.