Skocz do zawartości

Uwagi na temat nowego forum!


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

CDev... ty i tak w moich oczach przeszedles wiekowa rewolucje. Pamietasz, jak nam tu uprzykrzales zycie  :mrgreen:  :twisted: A teraz prosze,... jakie wywazone odpowiedzi :) :rr:  

 

Oby tak dalej, a w wieku 18 lat bedziesz ekspertem w naszej dziedzinie  :salu:

 

Dzięki :D

Po prostu kiedys doszedłem do wniosku, że skoro prawie nic tu nie daję, to nie powinienem nic nikomu odbierać. A wlasnie do odbierania mozna porównać to co wtedy sie dzialo.

Poza tym jak czytam teraz moje staaaaare posty, to wyraz mojej gęby jest jeszcze gorszy niż na zdjeciu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDev... ty i tak w moich oczach przeszedles wiekowa rewolucje. Pamietasz, jak nam tu uprzykrzales zycie  :mrgreen:  :twisted: A teraz prosze,... jakie wywazone odpowiedzi :) :rr:  

 

Oby tak dalej, a w wieku 18 lat bedziesz ekspertem w naszej dziedzinie  :salu:

Adamie, można by zaryzykować stwierdzenie że wychowaliśmy CDev'a na tym forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no. Znów pełne zaskoczenie, w dobrym tego słowa znaczeniu. :)

Toż to virtualna machina Adamie.

Jeszcze nie poznałem wszystkich tajników "NOWEGO FORUM" ale to, co poznałem do tej pory mile zaskakuje.

Już też uzupełniłem swoje dane, będę musiał też pewnie zmienić zdjęcie - bo robi się ciepło, no i żeby lepiej pasowało do "NOWEGO". :lol:

Jednym słowem zrobiło się wiosennie :flower:

Ale zgadzam się z Mateuszem - zlewają się Użytkownicy znajdujący się obecnie na forum z tymi, którzy byli przez ostatnie 24 godziny. Może inny kolor czcionki i rzeczywiście spacja?

Ciekawe co jutro "NOWEGO"?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Chyba przy okazji poprawek jedną ważną rzecz diabli wzięli, przy pisaniu odpowiedzi nie widać na stronie wcześniejszych postów a to jest już kanał :Cry:

 

[ Add: 24 Mar 2004 9:45 ]

I jeszcze jedno sypią się polskie znaczki w połowie postów, to też wymaga szybkiej interwencji :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere słowa uznania dla Twórcy "nowego wymiaru" Forum oraz podziękowania za trud i nakład pracy w niego włożony.

Odwdzięczmy się za to wszyscy dbając, aby treści zawarte w postach odpowiadały tematom, wymiany poglądów nie nosiły cech prywatnych utarczek, aby Forum to pełniło coraz lepiej funkcję "kompedium wiedzy" dla miłośników astronomii.

Jestem zaszczycony, że mogę uczestniczyć na tym Forum. :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Adama dotyczące Shout Box'u. Ciągle co niektórzy wypisują słowo test.

Przez pewien czas użytkownicy normalnie korzystali sobie z tego - niby komunikatora, ale widzę, że wszystko wraca do ciągłego wypisywania słowa test.

Właściwie jak mam oglądać to jedno słowo to rezygnuję z tego wynalazku. :?

Jeżeli faktycznie jest wykonywany jakiś test - to o'key, ale jeśli ktoś to pisze dla jaj to jest to bez sensu i szkoda miejsca na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.