Skocz do zawartości

SELENOGRAPHIA 2011


Robert Bodzoń

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chciałbym bardzo podziękować Robertowi za zorganizowanie zabawy, jak również pozostałym uczestnikom za wspólny udział w niej. Cieszę się, że udało mi się uzbierać tyle punktów i to faktycznie w 18 kolejkach, ponieważ z pewnych względów nie mogłem wziąć udziału w dwóch ostatnich. To już był trzeci konkurs Roberta, w którym uczestniczyłem. Jak w poprzednich i w tym bawiłem się znakomicie a oprócz tego poznałem różne ciekawostki i fakty związane z Księżycem i przede wszystkim z życiem Heweliusza. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła zabawa

to pierwszy konkurs, w którym brałem udział. Szkoda, że nie uczestniczyłem w nim od początku

pytania moim zdaniem były dość trudne, w większości wypadków musiałem szukać odpowiedzi w różnych źródłach

dziękuję Robercie za zmobilizowanie mnie i poświęcenie czasu na ułożenie pytań i sprawdzanie odpowiedzi :notworthy:

gratuluję wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcy za świetną znajomość tematu i znakomity refleks :D

 

pozdrawiam :Beer:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert gratuluje przeprowadzenia wspaniałego konkursu. Jesteś wielki :). Nie dość że świetna zabawa to przy okazji dużo się nauczyłem i poznałem. Rewelacja jednym słowem.

 

Dziękuje Wam panowie za świetną zabawę, a Tobie Kuba gratuluje wskoczenia na pierwsze miejsce podium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim gratuluję uzyskanych wyników a szczególnie chciałbym podziękować Panu Robertowi za zorganizowania konkursu, za fantastyczne pytania, sposób poszerzania wiedzy i świetną zabawę. Cieszę się, że mimo tak młodego wieku udało mi się dotrzymać kroku bardziej doświadczonym. Mam nadzieję że kolejne edycje takich konkursów na pewno będą zorganizowane.

Jeszcze raz wszystkim gratuluję, którzy wzięli udział w tym wspaniałym konkursie, a szczególnie Tobie Kubo.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa. Jednocześnie przepraszam, że nie odpowiadam na wszystkie otrzymane wiadomości (PW). Obecnie mam sporo pracy, a jak znajdę wolny czas to próbuję aktywnie wypoczywać. Wczoraj kilka godzin spędziłem w pięknych rejonach Pogórza Przemyskiego :)

 

Dzisiaj rano wysłałem pierwsze nagrody. Pozostałe będe rozsyłał w najbliższych dniach. Trochę żałuję, że nie mam czasu na przygotowanie pamiątkowych dyplomów. Może następnym razem.

 

Pomysł na kolejny konkurs już mam. Chcę, aby w części poświęcony był historii astronomii. Na pewno ulegnie zmianie punktacja. Będzie można odpowiadać dłużej, a czas nie będzie odgrywał takiej roli jak ostatnio.

Kiedy planuję rozpocząć konkurs? Nie wcześniej niż w październiku i nie później niż w grudniu. Na pewno z wyprzedzeniem podam odpowiednią informację.

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.