Skocz do zawartości

Sklepy astronomiczne we Wrocławiu


KorniX

Rekomendowane odpowiedzi

Nędza, innymi słowy. W Delcie ostatnio żartowali, że jak się kryzys skończy, to otwierają salon we Wrocku. Ta, jasne.

W sumie jak na to nie spojrzeć to kryzys się dopiero zaczął.

 

Na stronie ABfoto są wymienione 3 sklepy we Wrocławiu. Tam możesz obejrzeć sobie lornetki Nikona.

Edytowane przez polaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w galeriach są sklepy Fotojoker (nie jestem pewien poprawności tej nazwy), które posiadają w ofercie trochę lornetek

niedawno byłem też w sklepie fotograficznym na Odrzańskiej i też mieli lornetki

oczywiście MM i Saturny też mają optykę

są jeszcze sklepy myśliwskie, z militariami itd.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w jakiś galeriach handlowych są jakieś sklepiki?

Chodzi mi głównie o lornetki.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany nikonem, to są firmowe punkty sprzedaży w Galerii Grunwaldzkiej (na poziomie -1) w Magnolii (poziom 0, wejście od strony Kinoplexu).

Oprócz tego Fotojokery (nikon, celestron) w Galerii Dominikańskej (poziom -1 przy przejściu podziemnym) i w Borku (przy pierwszym wejściu). Jak pisał Zbyt Sigma centrum na Odrzańskiej.

Nie wiem jak wygląda sprawa ze sklepami myśliwskimi, ale w temacie topowych lornetek można popytać w Malik&Malik w Strzelinie http://allebron.cz/malik-malik/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko otworzyć tu taki sklep...;)

od dłuższego czasu chodzi mi to po głowie :g:

tylko sam środek kryzysu światowego nie zachęca do takich przedsięwzięć

... a już nawet miałem okazję wzięcia lokalu przy Piłsudskiego

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu chodzi mi to po głowie :g:

tylko sam środek kryzysu światowego nie zachęca do takich przedsięwzięć

... a już nawet miałem okazję wzięcia lokalu przy Piłsudskiego

 

pozdrawiam

 

 

Duzy wybór lornetek jest też w Saturnie w Magnolii, a ostatnio Fotojoker w CH Korona wystawił za szybke 7 lub 8 modeli nikona (włącznie z serią EX). Teleskop ostatni jaki widzialem (nie mowie o patrzydelkach z 50mm obiektywem) to był bresser meisner R102 na LXD75 za cos niewiele ponad 4tyś... Niestety... Biedny montaz dzwigał tube bez żadnej przeciwwagi, za to z wielka 'cenówką' i opisem powieszonym na wyciągu... Nie wiem jak długo tak stał ale pomimo że żal mi go było to bym nie kupił właśnie ze względu na sposób zmontowania... Montaż musiał nieźle dostać w kość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fotojokerze w Dominikańskiej widziałem jakiś czas temu SkyMastera 15x70 ale kosztował okrągłe 500 zł, lepiej kupić sobie przez internet...

 

Rok temu jak kupowałem w Fotojokerze lornetkę też był Celestron Skymaster 15x70 za 500 zł. Lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.