Skocz do zawartości

Świeżak, nowy, bez wiekszego pojęcia - co na początek radzicie? informacje w pigułce po proszę...


AstroZ

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłumacz proszę czemu czepiasz się teraz mnie?

 

Prosze nie rozśmieszaj mnie.

Czepiasz się mojej osoby, ale Tobie nie wolno napisać nic? :blink:

Dla mnie temat zamknięty i mam nadzieje że pójdzie do kosza.

Może też kolega przemyśli sprawę i jeszcze raz napisze swoją prośbę o pomoc, ale w bardziej przystępnym stylu i we właściwym dziale forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i paplaniny a paplaniny. Czy któryś z Was przeczytał wątek autora? Przecież zostaliście właśnie puszczeni w maliny przez jakiegoś rozleniwionego brzdąca, któremu się tak nie chce przejawić jakiejś iniciatywy poszukiwawczo-poznawczej,że nawet formę Waszych wypowiedzi narzucił pod swoje lenistwo. Ma być krótko i kolorowo co by czasem za dużo nie trzeba było czytać :szczerbaty: . I co? Będziecie siedzieć i trwonić cenny czas bo komuś się nie chce tych podstaw sprawdzić samemu i czeka na gotowe?.... Ludzie idźcie lepiej pobawić się z karpiami bo ciężkie chwile przed nimi, żonom placki pomóżcie piec a nie będziecie się tu w zapętleniu wzajemnie już atakować. Życzę wszystkim Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

 

Masz rację, właśnie również niektórzy roztrwonili swój cenny czas czytając Twoją wypowiedź, na której napisanie Ty również straciłeś swój cenny czas, zamiast pomóc żonie. Teraz śledzisz ten wątek trwoniąc swój cenny czas. Telewizja, internet, a tym bardziej forum i jak napisałeś "Paplaniny, paplaniny" to jedna wielka strata czasu.

 

Taka konkluzja może zamknąć ten beznadziejny wątek.

 

P.S. Jak ktoś chce to może trwonić swój czas na co chce i wcale nie musisz być "obrońcą czasu" przypominającym "Paplającym", że go tracą.

 

dżizas...po co ja to piszę? :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, właśnie również niektórzy roztrwonili swój cenny czas czytając Twoją wypowiedź, na której napisanie Ty również straciłeś swój cenny czas, zamiast pomóc żonie. Teraz śledzisz ten wątek trwoniąc swój cenny czas. Telewizja, internet, a tym bardziej forum i jak napisałeś "Paplaniny, paplaniny" to jedna wielka strata czasu.

 

Taka konkluzja może zamknąć ten beznadziejny wątek.

 

P.S. Jak ktoś chce to może trwonić swój czas na co chce i wcale nie musisz być "obrońcą czasu" przypominającym "Paplającym", że go tracą.

 

dżizas...po co ja to piszę? :szczerbaty:

 

Bo paplasz :szczerbaty: pisałem o tym ale nie zrozumiałeś :ha:

Edytowane przez krzychb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież to podpucha wyraźna jest....

 

A tak generalnie - informacjom w pigułce mówimy zdecydowane NIE!

 

Zanim zadałem pierwsze pytanie (na astroforum wtedy) przez miesiąc conocnie kopałem się przez archiwum, z emocją grzebałem w postach od chyba 2007 roku.

Nabierałem wiedzy oraz szacunku do osób dzielących się swoimi odkryciami.

Wujek google pomagał gdy temat był zbyt trudny. Ale to wszystko wymagało zużycia mojego czasu i zaangażowania.

 

Czy musimy pomagać wszystkim i spełniać każde, absurdalne nawet żądania? Nie musimy.

 

.

 

pozdr

R

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoFFciAAAAm Fas FFsZyskIcH. HeLpNiJciE mI TrOChe.

 

W tę stronę forum ma iść? Czytając rano ten post, tak jak Piotrek pomyślałem - "Samosia". Ciekawe jakbyśmy zostali potraktowani na forum dla miłośników psów z pytaniami typu: "Chcę kupić psa, ale jakiego? Nie bedzie gryzł? Może zostać sam w domu przez tydzień? Błagam pomóżcie, ale nie rozpisujcie się, bo nie chce mi się czytać."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja muszę powiedzieć że trochę skorzystałem na tym wątku

przynajmniej już wiem co to samosia.pl - serio, nigdy jakoś nie trafiłem na ten serwis internetowy (btw. ciekawe dlaczego)

wpadając w ton samosi:

dziękuję dziękuję dziękuję

 

edit

a może ten wątek był założony przez jakiegoś zmyślnego psychologa - taki test przedświąteczny - żeby ludzie mogli odreagować stres np związany z lepieniem świątecznych placków, pierogów itd ...

 

sugeruję->kosz

Edytowane przez _Spirit_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooł,jak się wątek rozwinął.

Po przeczytaniu wszystkich znaków,dochodzę do wniosku że obie strony mają swoje racje.Ci co bronią,i Ci co ganią,bo Autor bez winy nie jest.

 

Nasuwa się jeszcze jeden ważny,jeśli nie najważniejszy wniosek.

 

Założyciel wątku nie jest nim wcale zainteresowany,a więc wszyscy zostaliśmy wpuszczeni w przysłowiowy kanał,skacząc sobie do oczu.:blink:

Edytowane przez antares1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyciel wątku nie jest nim wcale zainteresowany,

 

Oczywiście.

 

a więc wszyscy zostaliśmy wpuszczeni w przysłowiowy kanał,

 

Chyba nie wszyscy

 

skacząc sobie do oczu.:blink:

 

"I to się nadaje do prasy !" Właśnie ! Dlaczego ?

 

 

Andrzej

piszę , skrobiąc karpia, jakby co... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.