Skocz do zawartości

Spotkanie z Prezydentem RP


Rekomendowane odpowiedzi

Sędzia , prokurator nie odpowiadają za jakiekolwiek popełnione przestępstwa o ile chyba sąd koleżeński dyscyplinarny nie wyrazi na to zgody

A jak inaczej wyobrażasz sobie praworządność?

Ponadto ich dzieci są przyjmowane na aplikacje i zdają egzamin przed komisją ze znajomych rodziców lub osob z układu

Jesteś nie na czasie, przypomnij sobie wyrok TK z przed paru miesięcy, w wyniku którego wszyscy mają dostęp do zawodu adwokata, radcy prawnego. Samorząd adwokacki od tej pory nie ma prawa dyktować własnych kryteriów przyjmowania chętnych na aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu

TAŃCA TOWARZYSKIEGO

w latach 80 też trochę "kicałem" (3,5 roku w klubie)

trenował mnie pan Kazimierz Michlik

a na jakimś turnieju mam zdjęcie z profesorem Marianem Wieczystym :notworthy:

 

powiem tylko tyle że te czasy to były jedne z najpiękniejszych chwil w moim życiu :Cheers:

 

pozdrawiam wszystkich "kicających" :slon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 .Prawożądność to nie tylko stosowanie prawa wobec szaraków o ile nie jest to sprzeczne z interesem bezkarnego praworządcy .

2 . Jak na razie nabór jest po starych zasadach .

NIe bierz tego do siebie . Ty dopiero zaczynasz ale taka jest prawda . Jestescie ponad prawem i bezkarni . Nikt was nie tknie ani sami siebie o ile leży to w interesie kogoś z góry . Nawet tak łatwe do udowodnienia podmienienie akt sądowych .

Ani Prezydent , Sejm , Ministerstwo Sprawiedliwości , Prokuratura i Sądy wszystkich szczebli , Rzecznik Praw Obywatelskich , Policja nie podjęli tematu . Sprawa przekazana w/g właściwości i trafia do miejsca gdzie akta podmieniono . I tak przez 5 lat . Nic nie robią udają ,że nie ma sprawy .

Emerytowany specjalista kryminolog z KW Milicji , Policji Katowice podmienił akta prawdopodobnie podczas ich przeglądania po wyroku w SO nim poszły do SA .Mogę to udowodnić tylko nie ma komu . W S A Katowice fizycznie były inne protokoły i akta niz je oglądałem po wyroku w I instancji . Sędziny mogły nie wiedziec Choć instytucja wiedziała .

Nie jest to moja sprawa ja tylko zauważyłem podmianę .

3 . Korporacje powinny stać na straży prawa i tym od razu się zająć . Wtedy można przyjąć tak pomyślaną praworządność .

Przedtem uważałem ,że sądy i prokuratura stoją na straży prawa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc jeszcze na moment od tematu tańca, jestem bardzo ciekaw czy nasz dr. lipski prowadzi jakąś działalność polityczną w realu, bądz należy do jakiegoś urupowania. Ostatnimi czasy w związku z wydarzeniami na świecie jakich jesteśmy świadlkami, bardzo uaktywniły sie działające "na dziko" (niezarejestrowane) pewne wywrotowe organizacje neokomunistyczne. Głoszona przez nie ideologia to wypisz wymaluj twoje poglądy marcinie - TĘSKNOTA ZA PRL-EM, NIENAWIŚĆ DO BOGACĄCYCH SIE KOSZTEM LUDZI PRACY "BURŻUJÓW", NO I OCZYWIŚCIE FANATYCZNA WRĘCZ NIENAWIŚĆ WZGLEDEM USA I PREZYDENTA BUSHA. Organizacji tych jest kilka, o absurdzie ich ideologi świadczyć już mogą same nazwy tych kilkudziesięcio-osobowych najczesciej "partii" - Walcząca Grupa Rewolucyjna, Nurt Lewicy Rewolucyjnej, Komunistyczna Młodzierz Polska. Można je ostatnio czasem zobaczyć na antywojennych demonstracjach, nisą na nich wielkie czerwone sztandary. Czasem w weekendy gdy nie mam nic ciekawszego do roboty wchodze na ich chat zeby robić sobie jaja. Czy przypadkiem nie jesteś związany z którąś z tych organizacji marcinie ? A jeśli nie to m0oże zamiast marnować czas na astronomicznych forach gdzie rzako kiedy mozesz dać wyraz swoim przekonaniom, powinieneś zadziałać w którejś z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.