Skocz do zawartości

Ja Wam mówię, koniec świata blisko


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

A konkretnie w przyszłym tygodniu, jeśli wierzyć rozlicznym newsom zeznającym, że w stronę Ziemi zmierza kometa, lub - w innej wersji - sześć (sic!) asteroidów...

 

Ale ja nie o tym. W głowie mi się nie chce pomieścić, że w nocy z 17 na 18 września (powinienem napisać WRZEŚNIA), dokładnie o godzinie 1:03 temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni. Jak długo żyję (a chwilę to już trwa), nie spotkałem się z czymś takim. Miałem dzisiaj astrofocić, ale w takiej temperaturze matryca aparatu by się chyba rozpuściła. Do tego piździ jak w kieleckiem a niebo w takie upalne dni do dobrych nie należy, więc sobie (z żalem) odpuściłem i zdycham z gorąca.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam za sobą ładną nockę. Jak na ostatnią pogodę nieźle - zasięg się wahał od tak sobie do niezłych warunków ponad 6 mag. Przed północą osłabłem z głodu i poszedłem spać :D Żałowałem, że idę ale jak się okazało za godzinę zaczęło strasznie wiać i jeszcze bym się z tą tubą przewrócił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie w przyszłym tygodniu, jeśli wierzyć rozlicznym newsom zeznającym, że w stronę Ziemi zmierza kometa, lub - w innej wersji - sześć (sic!) asteroidów...

 

Ale ja nie o tym. W głowie mi się nie chce pomieścić, że w nocy z 17 na 18 września (powinienem napisać WRZEŚNIA), dokładnie o godzinie 1:03 temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni. Jak długo żyję (a chwilę to już trwa), nie spotkałem się z czymś takim. Miałem dzisiaj astrofocić, ale w takiej temperaturze matryca aparatu by się chyba rozpuściła. Do tego piździ jak w kieleckiem a niebo w takie upalne dni do dobrych nie należy, więc sobie (z żalem) odpuściłem i zdycham z gorąca.

 

A w jakim rejonie mieszkasz, że było tak ciepło? Jeżeli w okolicach gór, to na 99% był halny. Halny to ciepły wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszość powinna pamiętac tez ten koniec świata: 18 stycznia 2007 roku w Opolu zrobiło się +15,8 stopnia

 

Pamiętam te dni, że w zimie było ciepło, jeszcze parę lat wcześniej było tak, że na początku lutego rosły już lepiężniki i podbiały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.