Skocz do zawartości

Trójmiasto również!


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie ma jakiejś godziny granicznej. Większość zjawia się mniej więcej o czasie ustalonym w dniu spotkania na forum. Ale niektórzy dojeżdżają nawet dwie, trzy godziny później. No ale faktycznie, w przypadku późniejszego przyjazdu, lepiej nie dojeżdżać na miejsce na "długich" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos ruszania tabunem na miejscówkę obserwacyjną - czy ktoś jest chętny na wyjazd na zlocik do Zatomia organizowany przez Ignisa? Marek Gdańsk chyba wygospodaruje jakieś miejsce w aucie bo jedzie "tylko" z żoną (tfu... Marek, trzy dni o suchym pysku... ;) )

My z Tczewa mamy pełen skład na samochód więc ekipa będzie mocna a może być mocniejsza :)

Potwierdzam - kogoś mogę zabrać - zawsze będzie zrzuta na wachę, ale decyzję trzeba podjąć do tej niedzieli, bo wpłaty za zlot i za koszulki przyjmują jakoś do 11.09. Szczegóły na www.forumastronomiczne.pl

Zlot jest w dniach 20-23 września.

Paweł - ja już zapłaciłem za siebie i koleżankę (ona też drinkuje, także nie martw się o mnie :szczerbaty: )

Ale Ty musisz "zająć" się ekipą tczewską - ja rozbiłem naszą grupę na drobne na stronie zapisów na zlot. Ustalcie to i płaćcie, żebym sam nie jechał w ten poznański rój :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... do Starogardu Gdańskiego? ...

Czy nie pomyliłeś ze Szczecińskim Stargardem ? Do Gdańskiego z Zatomia jest 235 km w jedną stronę !!! Do Szczecińskiego 70 w jedną, czyli 140 razem - też dość dużo.

 

Tu masz połączenie z Pruszcza do Kalisza Pom. 2 przesiadki ale czas łączny nie najgorszy, a ja mam z Zatomia do tegoż Kalisza "tylko" 27 km w jedną stronę.

ico_stoerung.gif icon_map.gif Pruszcz Gdański 13:37

icon_map.gif Kalisz Pomorski 19:21

czas 5:44 przesiadki 2

Edytowane przez Marek Gdańsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA !!!

 

Jutro jedziemy na zlot do Zatomia i jedna osoba z naszej ekipy się rozchorowała. Mamy miejsce do przejęcia jak na zlocie tak i w samochodzie. Co do kosztów to kwestia dogadania w jakiej części by była refundacja. Szkoda żeby miejsce i zapłacone pieniądze się zmarnowały.

 

Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość obserwatorów z Trójmiasta pewnie wyjeżdża dziś do Zatomia (ale Wam zazdroszczę). Ale może ktoś z tych co zostają ma dziś ochotę na Bliziny? Prognozy na dzisiejszą nockę są zachęcające...

Bez przesady z tą większością

 

Ja dziś na pewno będę od godziny 20.

Będziemy na posesji u Rafała po drugiej stronie drogi.

Biorę 16" z GoTo będe siedział ile wlezie dziś mogą być rewelacyjne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może w najbliższy weekend uda się powtórzyć spotkanko. Kilkudniowe prognozy zapowiadają bezchmurne niebo z czwartku na piątek i z piątku na sobotę. Do tego ma być znacząco cieplej niż ostatnio. Gdyby jeszcze wilgotność była niższa to już nic więcej (poza znakomitym seeingiem) do szczęścia nie trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.