Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. :D

Mam na imię Adam, lat 25 i jestem uzależniowny od nieboskłonu :)

Moja fascynacja astronomią dała swe pierwsze oznaki już w dzieciństwie kiedy to godzinami wpatrywałem się w niebo. Odwieczne pytania pobudzały moją wyobraźnie : Kim jesteśmy ? Dokąd zmierzamy ? Czy jesteśmy sami we wszechświecie...? Zapał ten jednak zatracił się w amoku współczesności. Wiadomo praca, szkoła... :mellow: Nie było czasu na nic. Teraz gdy sytuacja się ustabilizowała postanowiłem zagłębić się w arkana astronomii. Zaczynam od zwykej lornetki, która juz jest w drodze do mnie. Niby nic ale jakoś trzeba wystartować. Przyjdzie pora i na teleskop...W zasadze juz bym mogł kupić coś większego ale lepiej stopniowo odkrywąc i cieszyć się tym co mamy nad głowami. To tyle z mojej strony. Musze rzec, że Wasze forum to niezłe kompedium wiedzy które w dużym stopniu pobudziło mnie do realizacji dziecinnych marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie. :D

Telefon masz w stopce.

Gdzież to będziesz się zabawiał?

 

Darku , dzięki za zaproszenie :Beer:

 

To mój pierwszy wyjazd w góry-w zimie-na narty, syn i kilku znajomych-wyjazd załatwiała znajoma u jakiś sióstr zakonnych mamy mieszkać ?! :rolleyes: chyba, do końca nie wiem bo to miała być niespodzianka :D .

 

Biorę sprzęt narciarski i astronomiczny, jak nie będzie śniegu to może będzie pogoda na lookanko, a jak nie będzie pogody to zawsze zostaje jakaś alternatywa :Beer: , :ha:

 

Pozdrawiam serdecznie Jaśko z lubelszczyzny , przelotnie mieszkający w Warszawie od 20 z górą lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i doszlo.. kur... ale szmira hehehe

wyglad , skladanie , tak jak w tych sklepach co wszystko za 5 pln ...

niewazne....wiem nie mozna przeklinac , ale k**wa jak rure walnalem w niebo...........

o Matko ! jakie piekne chmury...i zegar na kosciele...

rura do bani , ale w zasadzie placi sie chyba za zwierciadlo, i nie jest to wygorowana cena

cholerny " slonsk" , tu nigdy nic nie widac

----------------------------------------------------------------------------------------------------

buchnalem kompa ,pisze z laptopa od corki ,bede mial ograniczony dostep :)

nie trybie jeszcze z tymi okularami , balrowami itd.

widzialem dzis cos ... nie wiem czy to byl moon albo swiatlo z dyskoteki..:)

fakt , ten region nie nadaje sie do niczego

--------------------------------------------------------------------------------

z innej beczki , na balkon to sie raczej nie nadaje , czytalem , wiedzialem ale nie zaluje...

podoba mi sie ten Wasz dzial przerobek , bajka

 

najlepsze heheee..

pierwszy raz zona z corka mialy to samo zdanie...

" mosz sroba ":)

 

--------------------

aaaaaaaa....... no i jeszcze cos waznego..

w robocie o tym gadam ,wszyscy sie smieja... nie wiem co z tym zrobic..

pokazuje im ten palec srodkowy ale te kilofy nie rozumieja englisz :)

co robic ?????:)

------------------------------------

kolego z Trzemeszna ktory sie przedstawiales po mnie...

zazdroszcze Ci nieba !!! wychowalem sie obok ( kolodziejewo ) :NIE MYLIC Z GOROLEM: wiocha jak pieron , ale najciekawsze jest to , ze kiedy bym tam nie przyjechal ,...PLANETARIUM !!!! JAKOS NIGDY NA TO SPECJALNEJ UWAGI NIE ZWRAcalem,coz , teraz mnie to zastanawia. czasem noca polna droga byla oswietlona niebem lepiej niz to moje zadupie zarowami.

-------------------------------------------------------------

dzis juz nic nie zobacze

jezeli mieszam,wybaczcie

mowilem kumplowi " KUP Z AKCYZA " !! nie ... kupil w bramie :)

 

 

spider

 

ps. musze imie na prawdziwe zmienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D Mam na imie Adam mam 22 lata i pochodze z okolic Krakowa.

Na co dzień studiuje w Krakowie niestety na kierunku nie związanym z tematyką tego forum:(

Interesuje się Astronomią i Astronautyką, choć bardziej mnie pociąga Astronautyka i jej historia.

A jeśli chodzi o Astronomie to bardzo mnie ciekawią rzeczy związane z układem słonecznym.

Mam nadzieje że będę mógł się dowiedzieć ciekawych rzeczy na tym forum i podzielić się moją wiedza na te tematy z innymi.

 

Dla osób nie wiedzących rakieta startująca na zdjeciu w moim profilu to nie Saturn1B tylko Saturn5 (misja Apollo 8 ) :icon_cool:

 

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Adam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D Mam na imie Adam mam 22 lata i pochodze z okolic Krakowa.

Na co dzień studiuje w Krakowie niestety na kierunku nie związanym z tematyką tego forum:(

Interesuje się Astronomią i Astronautyką, choć bardziej mnie pociąga Astronautyka i jej historia.

A jeśli chodzi o Astronomie to bardzo mnie ciekawią rzeczy związane z układem słonecznym.

Mam nadzieje że będę mógł się dowiedzieć ciekawych rzeczy na tym forum i podzielić się moją wiedza na te tematy z innymi.

 

Dla osób nie wiedzących rakieta startująca na zdjeciu w moim profilu to nie Saturn1B tylko Saturn5 (misja Apollo 8 ) :icon_cool:

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Adam :D

 

 

Witamy serdecznie na AF :Astrobrać:

Fajny avatarek Adamie :notworthy:

Pozdrawiam serdecznie :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników nocnego nieba :D

 

Dopiero się zarejstrowałem ale forum już "przeglądam" od jakiegoś czasu.Chciałem się zarejstrowac i z tym tak długo czekałem aż nabyje jakiś sprzęt,chociaż by lornetke.Nie dawno udało mi się nabyć niedrogo teleskop(dokładnie wczoraj - to mój pierwszy sprzet ) więc postanowiłem nie czekać i się już zarejstrowac :D

Astronomią interesuje się już dłuższy czas (pare lat "z przerwami") ale dopiero teraz <_< mam czym oglądać niebo,nie licząc gołego oka ;) Interesuje się też fotografią wiec możliwe że w przyszłości będe próbował swoich sił w astrofoto.

 

No przywitałem się :D

 

Pozdrawiam Wszystkich i życze bez chmurnego nieba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

 

Widze ostatnio dużo nowych :D nawet ja :lol:

 

:Beer: Pozdro

 

A co do Benedykta to widze Krzeszowice :D pozdr :Beer:

 

A jak się dobrze rozejrzysz, to w Krzeszowicach znajdziesz jeszcze jednego astroamatora i jedną astramatorkę. Zarejestrowanych na tym forum of korz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

 

Astronomia ciekawilem sie od zawsze ale nigdy nie mialem okazji aby sie nia zajac. Teraz chce kupic swoj pierwszy teleskop.

Cieszy mnie ze istnieje to forum i jest na nim duzo osob posiadajacych wiedze i doswiadczenie a jednoczesnie skorych do pomocy nowicjuszą.

 

Pozdrawiam!

 

I jeszcze jedno

 

Wesołych Świąt i pieknego nieba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.