Skocz do zawartości

Forum Astromaniak - ogłoszenia, problemy, wnioski, zapytania


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaje sporo PW od userów którzy starali się coś pisać na "wolnym" forum jakim jest astromaniak.

Okazuje się, że większość osób które zadają niewygodne pytania zostają brutalnie potraktowani banem i to sie nazywa wolne forum :lol:

Przestrzegam wszystkich przed rejestrowaniem się na tym forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mnie podkusiło i zarejestrowałem się, tylko, że w sumie to nie udało mi się jeszcze tam nic napisać :D

Może i dobrze - zdecydowanie wolę TO forum :Astrobrać:

 

 

a - więcej grzechów nie pamiętam :D

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam wszystkich przed rejestrowaniem się na tym forum!

 

Moim zdaniem, mój nick w pewnym sensie jest częścią mojego wizerunku w sieci. Dlatego wszędzie używam tego samego i staram się wszędzie rejestrować, nawet tam, gdzie nie mam zamiaru zabierać głosu. A może właśnie dlatego. Żebym któregoś pięknego dnia nie przeczytał, co to rzekomo Lampka nie napisał, podczas gdy Lampka nawet się nie zarejestrował. Tego typu manipulacje zdarzają się znacznie częściej w necie niż hakowanie stron i wykradanie haseł. Szczególnie na czatach.

Ja bym więc nie namawiał do nierejestrowania się. Nie tylko dlatego, że nieobecni nie mają racji, ale też dlatego, że łatwiej podszyć się pod kogoś, kto się nie zarejestrował.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawe na lawe, jak w niemieckiej czy polskiej reklamie . Ponoc skutkuje .

Fora sa dobrowolne . Najlepiej samemu sprawdzic co i jak. Takie ostrzezenia ? W/g mnie zupelnie niepotrzebne . Najwieksza krzywde robisz wrogowi jak mu wybaczysz . Nie bierze juz z Ciebie energii tylko musi w swoim g ... sie taplac .

Moze tak po chrzescijansku z pokora , miloscia i wybaczeniem - od razu skasowac? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jest również, że zdaje się, czasem nie można się z tego forum wypisać :ha:

widziałem parę tematów użytkowników, z prośbą o usunięcie ich własnego profilu i postów,

tematy te zostały usunięte, lecz użytkownicy nie :D

nie chcę oskarżać bezpodstawnie, bo oczywiście istnieje możliwość, że osoby te się rozmyśłiły,

lecz dziwnym zbiegiem okoliczności, ostatnio, liczba takich userów była wielce wymowna.

 

natomiast Adamo, takie ostrzeżenie z ust jednego z adminów tego forum, przed rejestracją na innym, to wygląda już na otwartą wojnę i nieuchronnie prowadzi do tego, że zamiast łączyć pasjonatów astronomii, dojdzie do jeszcze głębszego ich podziału.

myślę, że prawda broni się sama i niepotrzebne, (może nawet szkodliwe dla tego forum), są takie ostrzeżenia, lepiej niech ludzie sami wybiorą i sami decydują, a przede wszystkim niech się sami przekonają.

pozdrowienia

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wojna ale przestroga.

Właśnie dlatego piszę bo jako admin dostaje sporo zapytań w tej sprawie jak bym był jakimś rzecznkiem astromaniaka :ha:

Myślę, że trzeba mówić o takich zachowaniach otwarcie. Forum jest miejscem publicznym i jeśli jego twórcy twierdzą, że jest wolne to coś tu nie gra. Ja sie tam nie rejestruje ani nie czytam zawartości postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Adamo, ale trochę mnie to męczy,

czy widziałeś może listę userów tego astromaniaka?

i jak myślisz co one mogą poczuć, jak przeczytają na AF takie ostrzeżenie?

przecież wielu z nich jest userami naszego forum,

wygląda teraz na to, że bedą musiały się zadeklarować: albo tam nie zostają, albo tu są "niemile widziani", bo zrobili coś, przed czym admin tego forum ostrzega.

to jest wielce niezręczna sytuacja, proszę przemyśl to, z takiej perspektywy

pozdrowienia

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś, moja przestroga dotyczy tych co się jeszcze nie zarejestrowali.

Zresztą kij ma zawsze 2 końce :rolleyes:

Żeby była jasność - Nie potępiam tych którzy tam są zarejestrowani.

Ja poprostu stwierdzam fakt a to, że wyszło troszkę brutalnie to mówi sie trudno, taka jest prawda.

Nikt nie powiedział że będzie łatwo ;)

 

pozdr Adamo

 

ps. Oczywiście jest to moja indywidualna ocena sprawy na podstawie listów które dostałem.

Nie jest to stanowisko RADY Forum!

 

Sumas Adamo wypowiada się w swoim imieniu, a nie w imieniu forum ani Rady Forum. Nie chciał bym aby powstało wrazenie, że to co napisał Adamo jest tożsame ze stanowiskiem Rady Forum. Każdy ma swoje poglądy i Adamo ma prawo do swoich.

Mirku, wyrwałeś mi to z klawiatury :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... przesadzacie. Kazdy ma prawo przed czyms ostrzegac. Jezeli kupie na Allegro lewy towar, to dam wam znac, ze tam moga cie "okantowac".

 

Jezeli na jakims forum mnie "okantuja", to tez mozna takie ostrzezenie wystosowac. Ja przynajmniej tak rozumiem ostrzezenie Adamo.

 

Ja zostalem zbanowany, bo smialem powiedziec, ze "teksty z rady sa sfalszowane". Wiec tez ostrzegam. Po prostu na tym forum trzeba uwazac co sie czyta, a tym bardziej mowi. Forum jest SUBIEKTYWNE i trzeba to sobie jasno powiedziec.

 

I nie ma co sie denerwowac. Taki jest swiat i nikt go nie uleczy. Wystarczy, ze ma sie tego swiadomosc.

 

Dobra, ja spadam na koncert Billy Wyman'sa. Dobrze, ze odcieto mi dostep do AM - przynajmniej mnie ni korci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost , ja nigdy nie założyłbym takiego wątku . Jak wiecie nasza "konstytucja" gwarantuje wszystkim swobodę wypowiedzi więc Admin też ma takie prawo B)

 

Skoro już wątek powstał to muszę napisać kilka słów .

 

Na Forum Astromaniak jest wiele osób które darzę najwyższym szacunkiem , mam tu na myśli Mirka Dymka i Dominika Wosia .

 

Wiem na 100% że Mirek nie miał nic wspólnego z atakiem na AF , po prostu wtedy był z nami w Jodłowie .

 

Wierzę głęboko że Dominik też się do tego nie przyłożył a jeżeli tak to został po prostu oszukany przez największego łajdaka 1000 lecia czy pleszkę .

 

Żle się stało że dopuszczono do zarządzania "genami" Astromaniaka takiego człowieka .

 

Co tu dużo gadać , moje zaufanie do astrokraka wynosi 0,0000000%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie jak to wygląda u "nich" na forum pisza ze my jestesmy be i robimy nagonke na Pana Janusza a my ze oni be.

I niewiem normalnie kto juz tu ucczciwy i kto zły a kto dobry normalnie mętlik

 

Pozdrawiam

KamilM

Sprawa wydaje się jasna.

Było fajnie, była cisza a tu nagle ktoś komuś ukradł prywatną korespondencję i opublikował.

Jak myślisz? nasza to wina, że naszą prywatną korespondencje opublikował niejaki miły pan na którego odziwo to my robimy nagonkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby sprawa została zakończona . Jak pisałem sam ten wątek mi się nie podoba bo nie można pisać o innym forum wiedząc że na AF możemy zrobić praktycznie wszystko . Tego nie zrobimy bo kierujemy się innymi wartościami w życiu .

 

pleszka zrobił świństwo i wiem że mógłbym doprowadzić do tego aby na ul Mogilskiej sprzedawano frytki nie teleskopy . Tak jak pokrzywdzony Jurand ze Spychowa puszczam jeńca wolno , niech sam sie powiesi .

 

Nie będę już do sprawy wracał . koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... wlasnie dotarlem z koncertu (jeszcze potem dobry koniaczek). Powiem wam - to jest dopiero "wypas" emocjonalny.

 

Bill Wyman to basista (tez wokalista czasami) grupy The Rolling Stones. Niezwykly muzyk ktory zebral grupe innych niezwyklych muzykow (np. od Erica Claptona) i daje niesamowity show instrumentalny. Cos niezwyklego, bo w ciagu kilku godzin mozna posluchac jazz, blues, swing, rock and roll, country, rock, etc. w najlepszym muzycznym wydaniu.

 

Warto bylo... bardzo polecam kazdemu, dla kogo muzyka jest wazniejsza od oprawy - jezeli bedzie okazja, gdziekolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem sie nie odzywac w tym watku "merytorycznie", ale powiem Wam, ze martwi mnie bardzo post KamilaM.

 

Oni wszystko co niezgodne z idea "zgromadzenia komercyjnego" wywalaja, a u nas syf zostaje. Nowy user ktory wejdzie tam zobaczy tylko kraine mlekiem i miodem plynaca (a widze, ze reklama w WiZ sciaga nowych klientow). Same piesni pochwalne dla "Lenina". Kiedys juz mielismy takie media, gdzie mozna bylo tylko zobaczyc propagande dobrobytu i poczytac, jaka bieda i meczenstwo w tych Stanach Zjednoczonych Ameryki...

 

Mozna tylko wierzyc, ze "prawda sama sie obroni". Z drugiej strony, czy obojetnosc nas userow jest w porzadku w stosunku do nowych? W ten sposob, nie czepiajmy sie tandety astronomicznej na Allegro. Przeciez kazdy user sam sie przekona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , ale tak to czuję . Ciagle wojny wojny kiedy to się skończy ? ktoś pamięta jeszcze że mamy niebo nad głową ? Gromady , galaktyki , mgławice itd .

 

Mam nadzieję że nikt już nie będzie nas zaczepiał , chyba że chce aby wywołać kolejne "Tsunami " my tego nie chcemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

A gdzie tak piszą ? podaj linki bo nie widzę .

 

O to link; http://astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=175

 

Ja juz wybrałem swoje forum którym jest AF . Ale co ma powiedziec nowy astronom-amator patrzy tu się kłucą tam się kłucą i na jakie ma forum pujść ? Oczywiście karadzież prywatnej korespondencji jest zeczą naganną i to bardzo ale niema jakiegoś sposobu na pojednanie ? W końcu po co rozlamywać przecież i tak nei wielką astrobrać ?

 

Pozdrawiam

KamilM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil - jak znasz taki sposob, lub do niego doprowadzisz, to dostaniesz "nobla pokojowego"!

 

A gdybys potrzebowal background ostatniej historii to mozesz przeczytac chocby tu:

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=7421&st=0

 

PS. Dzisiaj przeczytalem to z biegu czasu i znowu sie "za glowe zlapalem". Proroczy watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.