Skocz do zawartości

Forum Astromaniak - ogłoszenia, problemy, wnioski, zapytania


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 13 lat później...

Witam

 

Mam ktoś kontakt z administratorem forum astromaniak? Założyłem konto pisałem do admina kliknąłem z 10 razy wyślij e-mail aktywacyjny ponownie i nic. Nie mogę się zalogować bo nie dostałem emalia aktywacyjnego a interesuje mnie coś na giełdzie. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jutomi napisał:

Może analogia nie jest pełna ale czy na co dzień też pytasz w Biedronce o założenie kraty stałego klienta do Lidla, a w salonie Opla o uzyskanie maksymalnych zniżek na Fordy z rocznika 2018?

 

Analogia byłaby wtedy, gdyby kolega poszedł do Biedronki i spytał, czy nie znają kogoś z Lidla. I jak widać, czasami warto zadawać takie pytania :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tayson napisał:

napisalem - wyglada na to ze nie ma jeszcze osoby za to odpowiedzialenej.

https://www.astromaniak.pl/viewtopic.php?f=2&t=52280&start=100

Wygląda na to że rejestracja działa automatycznie. Pytanie dlaczego u kolegi @wojtasso nie działa?

Godzinę temu, wojtasso napisał:

Nie mogę się zalogować bo nie dostałem emalia aktywacyjnego

Głupia rada, ale zerknij do spamu :) Albo może jest jakieś opóźnienie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lumen napisał:

 

Analogia byłaby wtedy, gdyby kolega poszedł do Biedronki i spytał, czy nie znają kogoś z Lidla. I jak widać, czasami warto zadawać takie pytania :happy:

Tu nawet nie chodzi o to czy takie pytanie to małe czy duże faux pas ale o prawdopodobieństwo, że świeże wątki na Astropolis czyta na bieżąco jakiś moderator Astromaniaka, który będzie mógł rozwiązać ten problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, jutomi napisał:

Może analogia nie jest pełna ale czy na co dzień też pytasz w Biedronce o założenie kraty stałego klienta do Lidla, a w salonie Opla o uzyskanie maksymalnych zniżek na Fordy z rocznika 2018?

Jak mógł zapytać na Astromaniaku o swój problem skoro nie miał tam konta, bo nie mógł go aktywować? Zapytał więc na innym forum, bo założył, słusznie zresztą, że ktoś tutaj mu pomoże, bo wiele osób ma konta i tutaj i na Astromaniaku. 

  • Lubię 2
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anatol napisał:

Jak mógł zapytać na Astromaniaku o swój problem skoro nie miał tam konta, bo nie mógł go aktywować? Zapytał więc na innym forum, bo założył, słusznie zresztą, że ktoś tutaj mu pomoże, bo wiele osób ma konta i tutaj i na Astromaniaku. 

Dokładnie! @jutomi a gdzie ty byś się pytał na miejscu kolegi? Moim zdaniem wybrał najbardziej odpowiednie miejsce (drugim tak samo odpowiednim byłoby FA). Nasze fora nie są jakimiś bezwzględnymi konkurentami. My staramy się łączyć, a nie dzielić, jak większość dzisiejszego świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale błacha sprawa. Dzięki za pomoc. Było w spamie na g-mail. musiałem sprawdzić przez przeglądarkę. W spamie klienta poczty na telefonie nie dotarło. dzięki wielkie za pomoc!! :)

A propo analogii to to jest forum a nie sklep. po to ono jest żeby się wspierać, doradzać i gadać :) dzięki wielkie jeszcze raz

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W związku z tym, że niestety każdy wątek niezadowolenia na AM jest bezprecedensowo traktowany z buta przez nowego administratora Astromaniaka, dlatego zdecydowałem się napisać tutaj kilka słów oburzenia, skoro tam nie mogę/nie możemy już nic napisać. Myślę że wielu ludzi jest/było związanych z AM więc chyba warto to zrobić. 

 

Sprawa tyczy kilku rzeczy którymi jestem oburzony. 

 

1) Od dzisiaj wiadomo,  że formalnie administratorami forum astromaniak został Dominik Woś oraz Bogdan J. Rodzina Janusza to zatwierdziła. 

To co mi się jednak nie podoba (jako wieloletni user AM), to sposób przeprowadzenia tego. Wyobrażałem sobie, że do prowadzenia AM zostaną wybrane osoby, które miały bliski kontakt z Januszem, podzielały jego pogląd na forum jak i styl/sposób traktowania społeczności. Mówiąc w skrócie, że zostaną wybrane osoby, które godnie i w dojrzały sposób będą kontynuować działalność administracyjno-forumową i cieszą się ogólną estymą w środowisku. Niestety tak sie nie stało. Przedstawiono dzisiaj po prostu fakty dokonane. Ktoś, coś jakoś przejął forum, dwie osoby zostały adminem i tyle - nie wiadomo dlaczego właśnie takie, ani czy po prostu byli inni "kandydaci", którzy mieli cokolwiek do powiedzenia. 

 

Niestety jednym z adminów okazał się nikt inny jak Domek. Jakim cudem administratorem forum AM została osoba, która jak sama napisała "w wielu kwestiach związanych z forum z Januszem się nie zgadzałem". Jak taka osoba więc może prowadzić to forum ? Jak to się stało, że osoba z taką opinią jak domek w ogóle miała coś tutaj do powiedzenia? 

 

2) Bez zapowiedzi, bez żadnej konsultacji z kimkolwiek zmiana starego loga AM. Stare logo AM jest z względu na sytuację niemal symbolem. Jako głos sprzeciwu ankieta forumowa jasno pokazała co sądzi się o nowym logo. Reakcję nowego admina można streścić tak: "takie logo ma być jakie ja chcę, a ankietę sobie możecie schować w d. " I blokada wątku. Jestem wręcz zszokowany na takie zachowanie kogoś kto nagle, przypadkiem czy jak? został adminem mojego ulubionego forum. Ta osoba ma teraz prawa (prawd.) do domeny, bazy danych, do wszystkiego? Taki szaleniec mający za nic userów, plujących nam w twarz dosłownie z uśmiechem ma teraz tam adminować? 

 

3) Charakter nowego administratora opisany cześciowo wyżej. Nie liczenie się z opiniami innych, blokowanie tematów i kasacja tematów wg własnego widzimisię. Czy tak ma to wyglądać? Naprawdę, żal patrzeć co ten człowiek wyprawia i w co zamienia forum. Bogdan J. wcale nie kwapi się zaś z przystopowaniem wariactw nowego admina. Zresztą nie wiadomo kto właściwie jakie tam ma kompetencje. Gadanie o "próbach" czy coś jest w tym układzie śmieszne. 

 

Na dowód tego że ludzie normalnie, rzeczowo zwracają uwagę na jego zachowanie, przytaczam niżej screen jednego z nich na wypadek gdyby miał być znowu skasowany (mam nadzieję że autor Mareg się nie pogniewa ). Pozostaje pytanie, czy jest jakaś możliwość, aby tego szaleńca wymienić na bardziej odpowiedzialną osobę ? 

 

To tyle, 

Pozdr.

 

 

am.jpg

Edytowane przez Nieważne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek do zasad wymagałby jednak nie-jednorazowego loginu. Proszę się zdecydować, czy to co zostało opublikowane jest czy nie jest nieważne. Ma czy nie ma robić dramy i co tak naprawdę ten wpis ma osiągnąć. Upraszam o dojrzałość.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Hans said:

Szacunek do zasad wymagałby jednak nie-jednorazowego loginu. Proszę się zdecydować, czy to co zostało opublikowane jest czy nie jest nieważne. Ma czy nie ma robić dramy i co tak naprawdę ten wpis ma osiągnąć. Upraszam o dojrzałość.

 

Pozdrawiam.

Ale ja nie mam innego tutaj loginu. Przepraszam. 

ps trochę skróciłem treść.

Edytowane przez Nieważne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, pomijając fakt, że nie mam pojęcia czemu Twój post umieszczasz w dziale "Astropolis Community", mam dla Ciebie złą wiadomość natury ogólnej: na prywatnych forach internetowych nie panuje co do zasady demokracja. 

My tutaj też niby teges-śmeges, wypisujemy co chcemy ale tak naprawdę gniemy karki pod tyranią stada adminów - zapytaj tu jednego gościa, ksywka "Ekolog" - ten Ci powie jak jest.

Edytowane przez Agent Smith
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tam gdzieś padło (jak się wydaje na gruncie języka polskiego) że nowe logo zostało zatwierdzone przez rodzinę i dlatego nie oceniam zdarzeń tam obserwowanych jeszcze za "dramę".

Co prawda to inne forum ale skoro mamy tu jeszcze na górze przypomnienie o jego twórcy to warto ciepło i serdecznie mu kibicować.

Pamiętam miłe czasy, że jak jedno forum  nie działało to na innym ludzie rozmawiali o tym (było gdzie  wykazać troskę - to taka mikro-współpraca IMHO).

Pozdrawiam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nieważne zmienił(a) tytuł na Czy ktoś zatrzyma dyktatora z Astromaniaka ?

Znając sposób działania Domka niczego dobrego to dla userów nie wróży. Nawet za życia Janusza miał zamykane konto, znam kilku ( ja jestem wśród nich) którzy nie odwiedzali AM właśnie ze względu na tego gościa. Ale.... To są sprawy tamtego forum i problemy jego stałych bywalców. Ja muszę tylko z obowiązku zapytać nowych adminów czy AM będzie dalej uczestniczył w inicjatywie pn. " Polski APOD" ktora była przez Domka tępiona od samego początku w sposób urągający wszelkim zasadom netykiety.

EDIT: poczytałem to co zostało. Włos się jeży. Smutne to....

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.