Skocz do zawartości

Moja pierwsza długoczasowa fota w kulawym HST (bicolor)


Lukasz83

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Lukasz83 napisał:

Jedyne rozczarowanie to takie, że jak już wróciłem do montażu to zamiast 3000 klatek miałem zaledwie 7 sztuk :hysterical: Jakże to frustrująco mała ilość. Nawet nie ma czego przebierać i żal w ogóle cokolwiek wywalić...

Jak byś palił po 20 minut klatka jak niektórzy tutaj na forum :) Dopiero szkoda wyrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz, jak potrzebujesz pomocy na cito to pisz na messengera.

 

Material wyglada na sympatyczny. Wazne zeby wyrownac tlo, zdjac wszystkie grafienty i ładnie zagrac kolorami. Na poczatek nie martw sie gwiazdkami. Zawsze moga byc mono.

 

Fotka jakos tak na lewa stronę przewonieta, jak tshirt zdejmowany przez głowę ;) mam na myśli orientacje ;)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tayson napisał:

Lukasz, jak potrzebujesz pomocy na cito to pisz na messengera.

 

Material wyglada na sympatyczny. Wazne zeby wyrownac tlo, zdjac wszystkie grafienty i ładnie zagrac kolorami. Na poczatek nie martw sie gwiazdkami. Zawsze moga byc mono.

 

Fotka jakos tak na lewa stronę przewonieta, jak tshirt zdejmowany przez głowę ;) mam na myśli orientacje ;)

 

Dzięki, jak będę walczył dalej to na pewno się odezwę - tego materiału raczej nie będę dalej wałkował. Wezmę się w przyszłości za jakiś obiekt "na porządnie", wypale odpowiednią ilość klatek to wtedy będę też obrabiał na poważnie :)

 

Godzinę temu, RMK napisał:

Napiszcie Łukaszowi, że zdjęcie jest paskudne. Wtedy jest szansa, że wróci do planetarek, których w odpowiedniej skali nie ma za dużo na forum.

 

Wróci, wróci - na razie trzymają mnie w impasie sprawy sprzętowe bo Newton jest w trakcie modernizacji. Więc mam chwilowy oddech żeby skupić się na przygodzie z astrofotografią długoczasową i słoneczną (tutaj mam niezłą petardę, odpalę wkrótce ;) )

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pav1007 napisał:

@Lukasz83 zapraszam do mnie na warsztaty :-))

 

czyżbyś przerzucał się na dlugoczasową astrofotografię? :-)))

 

Zdjęcie bardzo fajne jak na pierwsze!

 

Na razie traktuję ją jako suplement - trzeba próbować różnych rzeczy.

A z zaproszenia pewnie skorzystam przy najbliższej okazji o ile okoliczności pozwolą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Lukasz83 napisał:

Wróci, wróci - na razie trzymają mnie w impasie sprawy sprzętowe bo Newton jest w trakcie modernizacji. 

Tego się obawiałem. Proszę o wcześniejsze ostrzeżenie w statusach bo inaczej będę musiał wchodzić na forum jak małolat do kina na horror zerkając między palcami w obawie o to co ujrzę. Kolejne uderzenie szczęki o podłogę może być dla mnie szkodliwe.

Skoro obiecałeś publicznie to ok, ta fotka jest całkiem, całkiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.