Skocz do zawartości

Najtrudniejsza zagadka ale jaka nagroda !!!


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

troszku polukałem niebo na 4 z plusem, wygoniła mnie opadająca mgiełka(urok doliny dunajca)

a tak po za tym to (jeżeli bedzie ) zagadka na dzisiaj chba mnie ominie . wstaje ok 4:30 a wróce ok 19:00 jak zresztą w poprzednich turach, ale może ten plan(B) bedzie mi sprzyjał.

POZDRAWIAM (W SZCZEGULNOsCI WYJADACZY ds :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź mam przygotowaną w domu.  Umieszczę ją po 23:00. (...)

 

Ciekawe ile po 23 teha umiesci rozwiazanie <_<

 

chyba nie dotrzymam dzisiaj i dopiero jutro w nocy bede mial okazje zobaczyc jak rozwiazal miszcz bo i tak juz "wymiekam" ...

 

no i przy okazji wyniki... B)

 

pozdro

daro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam piękną pogode po gradzie i deszczu które przez cały dzien na przemian padały teraz mam piękne niebo i extra przejrzystość dzisiaj załapałem galaktyke która po zaglądnieciu do Guide okazała sie najsłabszą jaką do tej pory widziałem (12mag :banan: ) chodzi o NGC 4448 a tak w ogóle to wiele innych między innymi koleżanke z zagadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jest zle...

musze wstac raniutko bo mam wyjazd w trase i musze byc wyspany...

 

a jeszcze sie troche podszorowalem i to mnie calkiem znuzylo (bardzo goraca woda)

 

najwyzej przed samym wyjazdem wpadne zobaczyc co sie dzieje.

 

pozdro

daro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , mamy z Davidem kilkanaście dobrych klatek do obróbki . To jeszcze potrwa z pół godzinki . Nie ma się czym martwić bo zagadka będzie na dokładność nie na szybkość . Jeżeli ktoś może to niech poczeka a jeżeli ktoś rano wstaje to spokojnie może iść spać .

 

Rozwiązania zagadki barażowej wyślę do Tomka aby sprawdził . Myślę że wyniki ogłosimy jutro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tą zagadke Piotrze jutro o 22 dać??

 

Z tego co napisał Piotr można chyba wnioskować, że zadanie będzie aktualne do jutrzejszego wieczora i nie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

 

Ja jeszcze chwilę poczekam, a potem wiadomo co. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polaris
Dave ambitny i klatki składał wielokrotnie bo nie był zadowolony z obrazu . Nad ranem dam fotkę i nie ma pośpiechu bo jak mówiłem zagadka jest na dokładność .

 

W takim razie dobrej nocy.

Przyznaj sie, ze dopiero naswietlacie ;-)

 

Jaki bedzie termin nadsylania odpowiedzi?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin będzie bardzo długi bo jutro z Dawidem jadę na zlot do Belęcina i wracamy w niedzielę wieczorem . Postaram się dzisiejszej nocy zrobić jeszcze jedno zdjęcie i będziemy mieć od razu rundę czwartą i piątą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polaris
Termin będzie bardzo długi bo jutro z Dawidem jadę na zlot do Belęcina i wracamy w niedzielę wieczorem . Postaram się dzisiejszej nocy zrobić jeszcze jedno zdjęcie i będziemy mieć od razu rundę czwartą i piątą .

 

Super, super. To moze uda mi sie cos podciagnac przed poniedzialkowym wyjazdem :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.