Skocz do zawartości

Najtrudniejsza zagadka ale jaka nagroda !!!


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

COS PIEKNEGO!

Bylem na tej stronie, ale tej galeryjki nie wyczailem...

 

Ja moge powiedziec, ze czesto zagladam tu:

 

http://www.spiral-galaxies.com/index.html

 

Ale tu wszystkiego nie ma :-(

 

DZIEKI ZA WYDLUZENIE TERMINU.

 

I masz racje ze tam czesto zagladasz bo akurat tam mozesz znalezc pierwszy obiekt

 

pozdro

daro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj tu:

 

http://www.ngcic.org/dss/dss_ngc.htm

 

to tylko 7000 fotek

 

noc jest dluga :blink:

 

PS. sprawdz jak wyglada pierwszy obiekt na tej stronie i poczytaj wczorajsze i dzisiejsze posty tych co rozwiazali (jak nie jestes zbyt zmeczony to znajdziesz w tych postach ukryta podpowiedz)

 

pozdro

daro

Edytowane przez Dariusz Smoląg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj tu:

 

http://www.ngcic.org/dss/dss_ngc.htm

 

to tylko 7000 fotek

 

noc jest dluga  :blink:

 

PS. sprawdz jak wyglada pierwszy obiekt na tej stronie i poczytaj wczorajsze i dzisiejsze posty tych co rozwiazali (jak nie jestes zbyt zmeczony to znajdziesz w tych postach ukryta podpowiedz)

 

pozdro

daro

 

Ale ja juz znalazlem................................... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy o coś apelują więc może ja też:

Proponuje dobrać termin ostatniej zagadki tak by pasował np. całej pierwszej piątce. W końcu to finał i żal by było przegapić. A nawet jeśli tak by się nie udało zrobić to chociaż żeby już np. 2 dni wcześniej wiadomo było w jaki dzień i o której odbędzie się ostatni pojedynek. Trzeba się przygotować psychicznie i fizycznie :Beer:

Edytowane przez skrzypas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się obawiam tego łatwego bonusa. Generalnie im łatwiejsze zadanie, tym dłużej nad nim siedzę.  :Boink:

 

To normalny objaw.

Zasugerowanie sie "najtrudniejsza zagadka" potrafi zwiesc na manowce :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się obawiam tego łatwego bonusa. Generalnie im łatwiejsze zadanie, tym dłużej nad nim siedzę.  :Boink:

 

 

tak samo jak z tym M-3 bylo

 

ze to takie proste to sie okazalo jak piotrek rozwiazanie podal.

 

ok 10 roznych fotek tej gromadki obejzalem i nie poznalem ze ta w zadaniu jest taka jak te na fotkach <szok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnią zagadkę dajcie mi trochę czasu a szczególnie pogodną noc  :Salut:

 

Z tego co widzę, to ICM daje duże szanse na bezchmurne niebo na dzisiejszą noc. Czyżby we Wrocławiu było zachmurzenie?

 

U mnie zachmurzenie zmienne, ale wygląda na to, że chmur będzie coraz mniej.

 

Gdyby dzisiaj udało się zrobić zdjęcie (zdjęcia) to 12 zadanie mogłoby być jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam z 2 ostatnich zagadek i bonusa <_<

Mam 3 zjazdy pod rząd i mnóstwo zaliczeń w obydwu szkołach. Właśnie wróciłem do domu, jutro bedzie podobnie.

 

Życze wszystkim powodzenia i zaciętej rywalizacji w walce o pierwsze miejsce :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam z 2 ostatnich zagadek i bonusa <_<

Mam 3 zjazdy pod rząd i mnóstwo zaliczeń w obydwu szkołach. Właśnie wróciłem do domu, jutro bedzie podobnie.

 

Życze wszystkim powodzenia i zaciętej rywalizacji w walce o pierwsze miejsce :Salut:

ja nie ukrywam, że cieszę się że zagadka się kończy z tego względu, że wlaśnie nadszedl czas sesji i jest naprawde trudno wygospodarować trochę czasu na zagadki (trzeba coraz więcej czasu przeznaczać na zaliczenia, kolokwia, egzaminy i takie tam dziwne rzeczy)

 

ps. Pozdrawiam wszystkich "ciężko" pracujących studentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.