Skocz do zawartości

Twoje imię na Plutonie!!!


radradish

Rekomendowane odpowiedzi

Gwiazdy o jasności od 1 do 3 to są gwiazdy widoczne z ziemi gołym okiem, a gwiazdy o jasności od 4 do 6 - widoczne za pomocą instrumentów astronomicznych.

Fajne stwierdzenie z w/w strony. Można wyciągnąc wnioski:

-gwiazdy 1-3 mag nie widać w sprżecie astronomicznym

-gwiazdy 4-6 mag nawet na syberi nie zobaczysz gołym okiem

-nie jest prawdą że widziałem M81 (jasnośc ma poniżej 6)

-nigdy nie widziałem Wegi, Jowisza, Księżyca, Słońca (jasności powyżej 1 mag)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy numer certyfikatu jest ważny dla przyszłej, pozaziemskiej kariery?

Jak numer legitymacji NSDAP?

To chyba (dla pewności) lepiej że mam niezbyt niski: 56693.

Bo kto to wie jaka międzyplanetarna KOMISJA DO SPRAW... będzie to badać? :banan:

 

Podobno Roman G., syn Macieja Giertycha, mówił, że ma zostać powołana speckomisja d/s Plutona (a może plutonu) i zająć się certyfikatami o numerach od 56001 do 56999.

Więc mi się udało - nr. 57062 :szczerbaty:

 

P.S. Niezła ferajna leci z naszego Forum :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Już myślałem że wszyscy pasażerowie na pokładzie i drzwi zamknięte :( ale na szczęście jeszcze się załapałem :D

Certificate No. 375862

P.S. Zupki chińskie, konserwy, %. Wszystko dobrze, tylko nie zapomnijcie o sprzęcie astro co by można na Plutonie jakieś star party zorganizować :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych każdy ma prawo zażądać usunięcia swoich danych - niech ktoś złoży skargę to będą musieli wysłać w stronę Plutona kolejną sondę, która umieści na New Horizons nową wersję płyty z zapisanymi nazwiskami a starą zniszczy :P

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota łopata :) dla Paethera się należy jak nic. Jakie tam świetne teksty na początku lecą - no i ten (nomen omen) post #13 ;)

 

http://astropolis.pl/topic/8521-twoje-imi-na-plutonie/?do=findComment&comment=133176

 

A Ty Szuu nie znasz współczesnych (nieco tajnych) schematów naukowo-technicznych :P

 

Wszystko co Ruskie, Chińczyki i Amerykańce ślą wysoko ma tajny rozkaz autodestrukcji (samozniszczenia).

Nie ukrywam, że ta nowa, świecka tradycja powstała w związku z ładunkami nuklearnymi, które mogą kiedyś polecieć ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.