Skocz do zawartości

[S] Kamera mono Moravian G3-16200EC Class 2


.zombi.

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam oddanie kamery w dobre ręce. W skład zestawu wchodzi:

  • kamera, zasilacz (przewody przedłużone kablami silikonowymi), walizka
  • 7 pozycyjne koło filtrowe
  • Canon EOS bayonet adapter for Canon compatible lenses
  • Nikon bayonet adapter for Nikon compatible lenses
  • zestaw filtrów Baader’a LRGBSHO Ø 50,4 mm (filtry okrągłe nieoprawione)
    • Baader H-alpha Ultra-Narrowband 3.5nm
    • Baader O-III 8.5nm
    • Baader S-II 8nm
  • filtr IDAS LPS-D2 Ø 52mm oprawiony (filtr montowałem przed kołem filtrowym w złączce kamera<->teleskop)


Kamera jest w ciągłym użyciu, w pełni sprawna. Fotografie jakie nią wykonałem można znaleźć pod linkiem:

O kamerze tej i ogólnie można dowiedzieć się więcej ze strony producenta:

oraz z naszego forum:

 

Kamerę cenie za - dużą rozdzielczość, duży piksel, wielkość detektora, format detektora 5:4 oraz łatwy i szybki kontakt z producentem.

Cena 15000 zł, kamerę wolałbym oddać do rąk własnych a na rozsądną odległość mogę dowieźć.

Zainteresowane osoby zapraszam na PW, zdjęcia poniżej.

 

62evVaKMARAsvDD7-iBW98ET4kPEp7WEu3sVfyhRC6sd7MbH8MNc-pu1EIqwkzKtWW3Nj3aM8E48ZvpejkEOcTeIdIJ3h90CAF61mUJvyp_VmWFwJe6LnbGZZi3-3GFs97R5DS84VbdgPieMSHKZbHGbXJXzHujEr2dRDK59fi3gMHeJhybQiu1R4A

.

3ZGnnPiIa5jvlp46OXX84mSr2_JpO2vGCH-OT_js2qPsART2oaeBDIUjQINWlJSF7JouOdndj_98JxZ0neu0w1sowuBFefLKAnLK-7gaDY6hrtfL0zuv0F_zv1Ze48dHODXBsuUYiPGek46uTkOh-lZwzq0UH0hFZ6V1PyBCQUTOFM7WadI7D24fLg

.

vveQyi0Iaz9fDaV_LtKMoy84Dl9cEmic_2W6uc1dThhDdZb_kZmTGXgUdyIbYrczd1mhJCJ5hNnswdwhtbWvDniSnxlIla8j1yvrKpDU9eF6ssJLMJKeuf-bA4VqFxVnsUNAnpKzA3FlIwPBzKDf7z7RNg6AIxFzGSbg8bvc6lQoBMvFgP542uJ9VQ

.

a6yBvITtld5ouyzmvHNgAX2Eyl3wg0Fpww6JS-ixDui8wJjXhIWSrR_eEY9BD7wNzU0rMu2nccpQ3Dt_4LJV1aL_XntWlVmsQP7aWikP_3mFGLnuMl1XFiWogt0O8DmaGH1Rnj-67d9Lcdp8HJdWANm_I44a1znVV0Y_Byhpqbwu2Veyinl2-qAMIQ

.

XBDE4gQ9teP9O9x6SYElOCi1Q5bM7G3M7sLvwH3jnkx2HEI-WYdGkkzy44Rc8Z9odK8HO_EuSK2iE5PEXFWVfIsnTQUXNc49znWEx5j-rX6P89T2HMD72D1BTUwRI7VYmeXQ-cTxvwpDXlGPLNzd4r2uwNdHCqX-czDatymuCLY6SsMFr1yopbGFqQ

.

iSVnF1cy0tWT5p-R9FvKGyKoXvE6yTxhD1924k071GPaK6wCtlC5EShhEj36_wkwiJUvdo0wBrX3rsYjprhQbQa_eHaA_pIpkMIjRwmuYKm1ymlD2WOF2Po11iPbUgbw6S_STHKAuIRw1xYQVLGl0Sfb3Ecsi7YsrZ-YZoEqNgtPuYHeJeezy8ixvA

  • Lubię 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata ;) nastąpi jak Przemek kupi sobie CMOSA za te pieniądze. Obstawiał bym FF ZWO6200 mono (lub odpowiednik QHY).

Albo kończy z astrofoto, ale to mi się nie mieści we łbie i byłoby smutne naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kubaman napisał:

Obstawiał bym FF ZWO6200 mono (lub odpowiednik QHY).

Też o tym myślałem, ale w takim razie, czemu sprzedaje filtry?

Dobra, przepraszam za OT, to wątek sprzedażowy jest w końcu a my tutaj się rozwodzimy na sensem życia, posiadania sprzętu itd.

3 minuty temu, kubaman napisał:

Albo kończy z astrofoto, ale to mi się nie mieści we łbie i byłoby smutne naprawdę.

Oby nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi, chciałem was uspokoić - z astro foto się nie rozstaję a nawet planuję wyjazd i po weekendowym testowym mierzeniu i ważeniu okazało się że kamera nie bardzo komponuje mi się z moim ukochanym teleskopem w bagażu podręcznym. Od jakiegoś czasu myślę również nad czymś bardziej mobilnym bo za płotem deweloper buduje mi na górce 4 domy i myślę że do pół roku skończy się moje podmiejskie eldorado i zacznie świecenie w obiektyw wiec stąd pomysł aby sprawdzić czy ktoś nie byłby zainteresowany zakupem lub wymianą. 

 

Zainteresowanych zapraszam na pw.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.