Skocz do zawartości

Małżeństwa Gejów i Lesbijek w Hiszpanii .


Rekomendowane odpowiedzi

(hetero obciąża obowiązek wobec dzieci, homoseksualistów - nie).

Dlatego wlasnie potrzebna jest legalizacja zwiazkow homoseksualnych.

Napisalam legalizacja,nie koniecznie odrazu slub.

Chodzi mi o sprawy prawne.

Edytowane przez elwira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko szukac wsparcia w Bogu przesz homoseksualiste . Ostatecznie jest jeden naród o najwiekszym wspolczynniku H . ponoc wybrany . Tak po prostu jest i trzeba z tym zyc w zgodzie . Nic przeciw - w zaklamaniu , na sile z dziewuchą :D

Księża też zyją przeciw sobie

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrZ,ty moj kochany szowinisto :D  :Beer:

Ale jak to nie sa aktorki ,tylko "prawdziwe lesbijki",to do ich lozka ani serca nie wejdziesz....

No chyba ze jestes koneserem piekna i lubisz tylko tak "popatrzec" :banan:

 

Kochani prosze lojalnie krytykowac homoseksualizm,rzucac kamieniami na lesbijki i na gejow :))))

Przeciez jest rownouprawnienie,albo jak ktos woli rownouposledzenie :D

Dodam ze zartowalam ,bo ja nie widze problemu w homoseksualizmie.

Jedni wola ogorki inni ogrodnika corki.......

 

Elwirka znalazła oczywisty błąd w mojej wypowiedzi . Nie pomyślałem ze dwie lesbijki całując się mogą żywić do siebie jakieś uczucie i napisałem że zdrowy facet mógłby się przyłączyć . To faktycznie głupie stwierdzenie i przepraszam wszystkie Panie które mogły czuć się urażone tymi słowami . :notworthy::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwirka znalazła oczywisty błąd w mojej wypowiedzi . Nie pomyślałem ze dwie lesbijki całując się mogą żywić do siebie jakieś uczucie i napisałem że zdrowy facet mógłby się przyłączyć . To faktycznie głupie stwierdzenie i przepraszam wszystkie Panie które mogły czuć się urażone tymi słowami .  :notworthy:  :notworthy:

 

Większość zdrowych mężczyzn ma chyba takie fantazje :)

 

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez oczywiscie ze wybaczam :D

A na dowod tego faktu ,to do jesiennego Jodlowa z kolezanka przyjade.............. :D

Powiem Wam cos w zaufaniu,ze kobiety maja ten sam problem,lubia moze gejow,ale w glebi duszy nimi gardza a nawet sie ich boja ,bo oni NIE reaguja na ich cialo...... :D

Pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez oczywiscie ze wybaczam :D

A na dowod tego faktu ,to do jesiennego Jodlowa z kolezanka przyjade.............. :D

Powiem Wam cos w zaufaniu,ze kobiety  maja ten sam problem,lubia  moze gejow,ale w glebi duszy nimi gardza a nawet sie ich boja ,bo oni NIE reaguja na ich cialo...... :D

Pozdrawiam Was

 

 

W takim razie koleżanka przypilnuje teleskop w Jodłowie a my uzgodnimy sprawy . :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez oczywiscie ze wybaczam :D

A na dowod tego faktu ,to do jesiennego Jodlowa z kolezanka przyjade.............. :D

Powiem Wam cos w zaufaniu,ze kobiety  maja ten sam problem,lubia  moze gejow,ale w glebi duszy nimi gardza a nawet sie ich boja ,bo oni NIE reaguja na ich cialo...... :D

Pozdrawiam Was

 

 

Dochodzę do wnioską, że chyba każdą kobietę podnieca inna kobieta... w końcu nie to co brzydka płeć... czyli mężczyzna... kobieta ma w sobie piękno. Dlatego też większość facetów toleruje lesbijki a nawet chciałby się do nich przyłączyć :D

 

Wiecie co mi przyszło do głowy... w zasadzie mnie to leży bo nie pracuję... ale internet to potężne medium - ciekawy co by powiedział szef kogoś z Was forumowicze gdyby przeczytał co tu takiego sie wypisuje. :huh:

 

DODANO:

 

A żeby jakoś optymistycznie (???) zakończyć tę całodniową i niezwykłą debatę trzeba by uczcić ją jakimś mottem... tylko jakim... ekhmm... nic mi nie przychodzi do głowy... :szczerbaty: oooo!!! już wiem :szczerbaty::lol:

 

"Ziemia jest okrągła, a ludzie pier.dolą się po kątach." :sex:

 

I tym optymistycznym astronomiczno-seksualnym akcentem kończę na dzisiaj.

Dobranoc -_-

Edytowane przez Pabami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wnioską, że chyba każdą kobietę podnieca inna kobieta... w końcu nie to co brzydka płeć...

 

 

Pabami,Ty Holmesie jak ty sprytnie wysledziles mnie i inne kobiety :D

Przez Twe podejscie psychoanalityczne moja reputacja upadla.Ale bardzo Cie prosze napisz jak doszles do tego wniosku ;)

Jesli napisze ze na swiecie sa anomalia seksualne,to dla Ciebie oznacza ze jestem zboczona? :szczerbaty:

Pabami,to mylna analiza....

 

Pozdrawiam Cie Pabami

Edytowane przez elwira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako męski szowinistyczny zwierzak oświadczam, że podobają mi się kobiety :banan:

Nie jest dla mnie dziwne, że kobiety podobają się kobietom. To ta odrobina faceta w kobiecie pewnie działa. Ciekawe ile w nas facetach jest kobiety i czym to sie objawia? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon ogorkowy w pełni, lecz czyż nie ma ciekawszych tematow niż niepoczytalne upodobania erotomanów?

 

Lemarc, obawiam się, że tym stwierdzeniem (pytaniem) obudzisz dyskusję, która już usypiała. :D

Edytowane przez Robert_Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon ogorkowy w pełni, lecz czyż nie ma ciekawszych tematow (...)

 

Zgadzam się w 100% i sądzę, że treści zawarte w tym wątku nie pasują nawet do Hyde Parku A-F.

I dlatego, w imię szacunku do naszych inaczej kochających Braci , których, przypominam, wg statystyk, wśród czytelników tego forum znajdzie się zapewne co najmniej kilkunastu, zgłaszam formalny wniosek do Szanownych Moderatorów o przeniesienie całego tego wątku we właściwe miejsce, czyli do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.