Skocz do zawartości

Rzeszów


wozlu

Rekomendowane odpowiedzi

Plany są, ino pogody nima.

 

"Weźmij łebbrołsera, cylnij w http://www.meteo.pl i paczaj. A jak chmur brak wypaczysz, machiny do obserwacji szykowac zaczynaj. Albowiem napisane jest, że tym co paczają w noc bezchmurną zobaczyć dane będzie!"

 

Kshyvy, mam się bać ? zaczynasz pisać jak don Pedro :respect: , wystarczy że jego wypowidzi musze wklejać w gool'a żeby coś zrozumieć a teraz jeszcze ty :sterb003::wow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede tu jeszcze tydzien i jezeli do tego czasu pogoda dopisze to czy bede mogla liczyc na Wasza pomoc i jakies szybkie szkoleniem z zakresu co przez co i jak obserwowac??

Jak pogoda dopisze, w tym sęk, że jest dość kapryśna. Myślę, że jak tylko pojawi się okazja, podkarpacka astrobrać ruszy na obserwacje, więc na pewno jakaś informacja się tutaj pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ostatnio bardziej sprzyja łowcom burz niż obserwatorom nieba - czystego nieba. Ostatnio grad i fichura w pt przeszła i poszła, a bajzel zostal. Pozbyłem się lamp w aucie i lusterek.

Dosc dlugo nie zaglądałem tu, ale nie wiele mnie ominęło ;-)

Czekam na jakies info o obserwacjach w okolicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ostatnio bardziej sprzyja łowcom burz niż obserwatorom nieba - czystego nieba. Ostatnio grad i fichura w pt przeszła i poszła, a bajzel zostal. Pozbyłem się lamp w aucie i lusterek.

Dosc dlugo nie zaglądałem tu, ale nie wiele mnie ominęło ;-)

Czekam na jakies info o obserwacjach w okolicy.

Tak też zrobiłem ;D - szybkie przekwalifikowanie się i: http://gal.kshyvy.net/widoczki/2012-burze

Kilka razy niby zapowiadalo sie jakies przejasnienie, ale pod wieczor chmury juz byly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie,

długo się nie oddzywałem, bo albo byłem gdzieś daleko od domu albo jeszcze dalej. Wczoraj wróciłem z tego dalej i patrza sobie w prognozy, a one godoją że jest szansa. ICM godo, że to dzisiaj od 20, inne źródła to potwierdzają, tak czy inaczej od dziś wieczór do czwartku włącznie mamy szanse na obserwy, z tym że Księżyc będzie nam utrudniał patrzenie. Ja jestem chętny i czekam na Wasze zgłoszenia, miejsce obserwacji do uzgodnienia.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co myśleć o tym co się dzieje na niebie, a tym co piszą w internecie. Na Sat24.com chmurki zasłaniają większość PL.

W necie w kilku źródłach piszą, że będzie pogodnie, a na tą chwilę pełno chmurek sobie biega. Poczekajmy jeszcze do 19, jeżeli się nie wyklaruje, to dzisiejszy wypad przełożymy na jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się coraz ładniej, ja przychylam się do opcji dzisiejszych obserwacji, plizzz, odczuwam ogólne wycieńczenie organizmu z powodu braku obserwacji od jakichś dwóch miesięcy :astronomer2: To co, jedziemy do Dylągówki? Żeby było po sprawiedliwości i każdy miał tak samo daleko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki w takim razie spotykamy się w Dylągówce między 20:30 a 21:00

Ja mam dokładne mapy Księżyca więc je zabiorę.

Ps. Piotr jak będziesz na miejscu, albo gdzieś w okolicach to podaj mi namiary, bo ja tam nie trafię, póki co ja jestem po za zasięgiem telefonii i innych dobrodziejstw. Ewentualnie napisz tu na forum, jakby byli inni chętni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.