Skocz do zawartości

Rzeszów


wozlu

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli się dzisiaj wybierzemy, to gdzieś bliżej Rzeszowa, bo nie ma sensu szukać ciemnej miejscówki, jak Księżyc wali po oczach. Wczoraj patrzyliśmy głównie na Łysego, padło kilka emek w tym M31, 13, 57, 15.

Śledź wątek, odezwiemy się po południu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze

 

Jak możesz to napisz mi swój nr. tel na PW, musimy się jakoś zgadać.

Ja z Andrzejem spotykam się na parkingu Leclerk'a o 20.00 w Kielnarowej będziemy między 20:20-20:30.

 

Krzysiek jeżeli jedziesz na obserwy, to napisz dokładnie co to jest za parking, bo nie kumam tego skrótu.

 

Dla wszystkich jadących na obserwy Łysego; spotykamy się w Kielnarowej o 20:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kshyvy, mam się bać ? zaczynasz pisać jak don Pedro :respect: , wystarczy że jego wypowiedzi muszę wklejać w gool'a żeby coś zrozumieć a teraz jeszcze ty :sterb003::wow:

 

Tylko na chwilę (14 dni) wyskoczę z kraju i już się zaczyna, obróbka gwiazdozbioru Rufa ( łac. Puppis) :mrgreen:

P.S>:

Tam miałem super seeing, umiarkowane LP i tylko lornetkę. Tu sprzęt i ... uprzejmie zwieszam głos. :Cry:

Homo_Cosmicus.jpg

Homo_cosmicus_tlumaczenie.jpg

Edytowane przez don Pedro
  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na chwilę (14 dni) wyskoczę z kraju i już się zaczyna, obróbka gwiazdozbioru Rufa ( łac. Puppis) :mrgreen:

P.S>:

Tam miałem super seeing, umiarkowane LP i tylko lornetkę. Tu sprzęt i ... uprzejmie zwieszam głos. :Cry:

 

UUU przejazd z lornetką przez granicę - nie wzieli Cie za szpiega? :icon_rambo: - pewnie na nastepnych obserwacjach przyjedzie za Tobą Agent Tomek :icon_biggrin::

 

"Cel spotkał się z grupą ludzi w ustronnymi miejscu, rozstawili sprzęt szpiegowski. Przyślijcie wsparcie!" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUU przejazd z lornetką przez granicę - nie wzięli Cie za szpiega? :icon_rambo:

Nie, ale z powodu lornetki plecak 2x przechodził przez skaner. NIe popisałem się refleksem i nie poprosiłem o screenshota. A na ekranie był taki piękny przekrój lornetki. Świadomie nie wziąłem lunety (ang. spyglass)

A porpos podróży, przygarnąłem nietrafiony-prezent-komunijny. O taki: http://www.celestron...c5-spotter.html Jak dla mnie fajny tavellerek.

 

- pewnie na następnych obserwacjach przyjedzie za Tobą Agent Tomek :icon_biggrin::

 

Ooo! Dokonał zmiany orientacji? :shock:

 

"Cel spotkał się z grupą ludzi w ustronnymi miejscu, rozstawili sprzęt szpiegowski. Przyślijcie wsparcie!" :D

Chyba Figurant :)

Edytowane przez don Pedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.W. Figurant? ;D - a mówiłeś, że IPN zna Cię jako T.W. Don Pedro - Szpieg z Krainy Deszczowców (z Polski? :P )

"Figurant" to taki "fachowy" termin. A pseudonimy to sobie zaczęliśmy sami z kolegami wymyślać (Skaut, T.D. Pedro, Wodnik/Szuwarek itp. ) jak nam kazano pisać te idiotyczne oświadczenia :D bo ustawa nazkazywała.

Taka forma odreagowania :P absurdów Krainy Misia.

Edytowane przez don Pedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Figurant" to taki "fachowy" termin. A pseudonimy to sobie zaczęliśmy sami z kolegami wymyślać (Skaut, T.D. Pedro, Wodnik/Szuwarek itp. ) jak nam kazano pisać te idiotyczne oświadczenia :D bo ustawa nazkazywała.

Taka forma odreagowania :P absurdów Krainy Misia.

Czyli nie trzymales sie klucza :D - tam byl zdaje sie arkadiusz onufry paralaksa - w porwaniu baltazara :) - nadworny astrolog ksiecia Kraka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.