Skocz do zawartości

Nareszcie mądra i odważna decyzja PiS-u


Rekomendowane odpowiedzi

Polak potrfi .

Potrafi byc 3 w jednym . Ideowcem w pewnych oszolomskich sprawach , zbijac kase w innych i bezmyslnie tylko dla samego pokazania ze to JA mam wladze stanowic prawo . Zaleznie co w danej chwili go natchnie .

:Beer:

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie, nie napiszemy polskiej historii od nowa, ona się już wydarzyła i będzie już taka zawsze.

 

Brzmi to jak wyrok dla komuchów ale nic na to nie poradzę.

 

odnośnie: >>>> wystarczy tylko stworzyć takie mechanizmy kontroli które nie pozwolą im się nachapać za dużo, a jednocześnie zmuszą ich do pracy na rzecz społeczeństwa.

 

nie ma takich mechanizmów kontroli, których nie dałoby się skorumpować, żyjemy w Polsce a nie w Finlandii czy Niemczech, jedyny skuteczny mechanizm to minimum państawa w gospodarce, maximum pieniędzy do dyspozycji obywateli a nie polityków. Proste jak słońce, myślę że wszyscy to rozumieją ale spora część elektoratu kombinuje jakby zrobić żeby było inaczej z różnych powodów.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam najnowsze newsy na necie i oczy mi rosną. Niesiołowski i Jurek działali kiedyś razem w ZChN i byli dla mnie ludźmi z tej samej gliny z silnym skrzywieniem klerykalnym. Teraz Niesiołowski jest dla PiSu wrogiem. I tak naprawdę jedyne co mają mu do

zarzucenia, to jego krytyczny stosunek do Kaczyńskich. Facet przecież siedział za PRLu ostro w więzieniach, nigdy nie układał

się z komunistami, ma jasno sprecyzowane poglądy katolicko-narodowe. Wydawałoby się, że dla PISu idealny kandydat na wicemarszałka senatu. Ale krytykował bliźniaków... Już więc widać co nam grodzi pod rządami PiSu. Ci, którzy mają czelność mieć inne zdanie niż Przewodnia Bliźniacza Siła Narodu idą pod pręgież...

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co się denerwować? to tylko polityka. Ja myślę że to dobrze że są miejsca, gdzie można cywilizowany sposób wymieniać poglądy. Hyde park to chyba najlepsze miejsce na to.

 

BTW. Czasami patrzę na komentarze internautów jakie dopisują do newsów na Interii i wtedy robi mi się naprawdę przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Zbyszka nie ma się co denerwować. Denerwować to sie możemy zacząc jak nam uchwalą ze można w kosmosie umieszczać reklamy wielkości trzech Księżyców w pełni. :D

 

ROTFL. Uchwalać to sobie mogą, Ale musieliby jeszcze się nauczyć wylatywać w kosmos takie reklamy, a to trochę trudniej niż drugą partię w bambuko zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Denerwować to sie możemy zacząc jak nam uchwalą ze można w kosmosie umieszczać reklamy wielkości trzech Księżyców w pełni. :D

 

Eee... Ja to bym sie wtedy ucieszyl. To by oznaczalo, ze skoro oplacalne jest wynoszenie na orbite takich kolosow reklamowych, to bilet wycieczkowy na dowolny kawalek Ukladu Slonecznego jest w zasiegu przecietnego ludzika. :blink:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeeee, o kant tyłka to wszystko rozbić.

 

Po wyborach wszyscy okazują się tacy sami nie ważne z której partii. "Władza tylko dla mnie, reszta won" :burza:

 

Z tego co wyczytałem w prasie to połowa proponowanych kandydatów na ministrów i tym podobnych pracowała w rządzie Buzka. :szczerbaty:

 

Ile jeszcze lat będziemy wybierać pomiędzy trędowatymi a zadżumionymi?

 

A teraz mili Państwo przygotujcie się na podwyżki podatków. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mili Państwo przygotujcie się na podwyżki podatków. :banan:

No i jak z tymi podwyżkami po dzisiejszym expose p.Premiera? :szczerbaty:

Tak sobie oglądam TV i zauważam, że wczoraj media trąbiły, że wszystko idzie w dół waluty (w górę w stosunku do złotówki), WIG, że gospodarka tylko traci bo Pełni Odpowiedzialni nie chcą wejść do rządu. Dziś gdy wszystko poszło w górę jakoś nikt o tym nie wspomina i nie wychwala. Wczoraj pełno wypowiedzi krytycznych ekspertów, polityków dziś nic, woda w gębę.

Jak dla mnie to kolejny dowód na stronniczość mediów i poparcie dla jedynie słusznej różowosalonowej partii.

Wydaję się, że jest 1:0 dla p.Kaczyńskich, a PO popełni polityczne samobójstwo nie wchodząc do rządu.

Już teraz biedaczki (przepraszam, na razie eksperci sympatyzujący z PO) zaczynają mówić, że PiS , może odnieść sukces bo będzie realizować postulaty gospodarcze PO. To ja się pytam:

Panowie skoro realizowany jest wasz program a podobno chodziło wam o gospodarkę a nie o stołki to czemu do rządu nie wchodzicie?

I jak dla mnie najważniejsze pytanie:

1. Czyżby chodziło wam tylko o jeden stołek MSWiA?

Jeśli tak to źle z wami, oj źle...

Edytowane przez Flowenol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Już teraz biedaczki (przepraszam, na razie eksperci sympatyzujący z PO) zaczynają mówić, że PiS , >>może odnieść sukces bo będzie realizować postulaty gospodarcze PO. To ja się pytam:

>>Panowie skoro realizowany jest wasz program a podobno chodziło wam o gospodarkę a nie o stołki to >>czemu do rządu nie wchodzicie?

 

 

Dobre: nie wchodzą do rządu bo im chodzi o stołki.

 

Mnie tam wszystko jedno kto obniża podatki, może być PiS, jak jeszcze przy tym odniosą sukces to jeszcze lepiej, niech im pójdzie na zdrowie. Jak jeszcze zaczną przy okazji obniżać wydatki to będzie pełny sukces, pytanie czy samoobrona im na to pozwoli. Ja byłbym jednak ostrożny z tym przejmowaniem programu Platformy, pamiętajcie że wygrali wybory dzięki ostrej retoryce antyliberalnej, to byłby jednak gwóźdź do trumny PiS a nie Platformy gdyby zaczęli realizować program Platformy. Poza tym to ja nie widziałem na razie żeby ktoś jakiś program realizował, na razie są tylko zapowiedzi i trochę niespełnionych zapowiedzi i wycofywania się z własnych obietnic. Nie ma takiej zapowiedzi, z której nie możnaby się wycofać prawda? Poczekajmy na budżet to się przekonamy jaki jest naprawdę program gospodarczy.

 

Tak sobie myślę że nieprędko w Polsce wybory wygra partia, która nie poczyni wielu obietnic socjalnych, czy to SLD, czy to PiS, czy AWS, nieważne. Niech obiecają że zabiorą innym, nam dadzą a sami ukradną nie za wiele. Ciągle tylko narzekania że ciągle ci sami politycy i że za dużo kradną dla siebie z tego co ukradną tym innym co potem mieli oddać nam. Jakoś tak statystyczny Polak szarak jednak nie wierzy we własne siły.

 

Program obu partii i ich wizja państwa i uprawiania polityki po prostu nie przystaje do siebie w zbyt wielu miejscach, po co tu jakieś teorie snuć i rogi czy garby drugiej stronie przyprawiać?

 

A po co im służby ? Wiadomo: żeby się okrągłostołowy spisek nie rozleciał.

Edytowane przez zbig_wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.