Skocz do zawartości

Wielki Zlot - Bieszczady 2006


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Zlot zbliza sie juz wielkimi krokami szkoda, ze nie moge na niego jechac :Cry:

Jesli bedziecie jechac trasa Krosno - Sanok to zapraszam do mnie do pracy 3 km za Miejscem Piastowym dokladnie mowiac w Iwoniczu, mala knajpka zaraz przy drodze glownej <100m za skrzyzowaniem na Iwonicz Zdroj> Nazwa knajpki " Rissto- Pizza Dwa Klimaty"

PS w czwartek odwiedzi mnie Ori2711 :helo::D

Pozdrawiam Sebek

 

Jak Cie rozpoznac, czy pracujesz w bufecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze że ekipa na zlot w pełnej gotowości , mnie też w tym roku zlot ominie z powodów zdrowotnych :angry:

Ale życze bezchmurnej pogody i udanych :astro:

Pozdrawiam :D:Beer::Beer:

 

ps AX cos mi sie wydaje że o ile na zlocie nie będziesz ale na zaćmieniu to byłeś sądząc po avatorze :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 100 km na północ od Roztok jest w tej chwili zachmurzenie duże (ok.90%) i temperatura +13°.

W dzień też było sporo chmur, ale było ciepło (ok. +17°).

Przeglądając prognozy wygląda na to, że podobnie będzie jutro z możliwością deszczu, ale potem powinno się stopniowo rozpogadzać, a temperatura ma wzrosnąć nawet powyżej 20°. Niestety przy wysokiej temperaturze i stosunkowo dużej wilgotności może być gorsza przejrzystość powietrza.

 

A jak będzie zobaczycie na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również jest przykro ,że nie bede na zlocie :unsure: ,byloby swietnie poznac Was w realu,ale cóz nie tym razem.Mam nadzieje,że jeszcze nie raz będzie okazja spotac sie i wspólnie polukac :D:Beer:

Życze wszystkim udanej imprezy,czystego ciemnego nieba i mnóstwa wrażeń B)

Pozdrawiam!!

P.S Muchozol -wybierasz sie na zlot mam nadzieje?

Jak sie spotkamy przy okazji ,to zdasz mi relacje jak było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem.

 

Chciałbym pojechać do Roztok ale nie mam transportu. Mirasa nie ma na liście a zawsze jechaliśmy do tej pory razem. Mam niby samochód ale trochę strach nim tam jechać bo najnowszy to nie jest a i silniczek słabiutki ma. Używam go do podróży raczej miejskich od czasu do czasu a i oponki letnie są założone. Z tego co pamiętam to w zeszłym roku na letnich to by się do schroniska nie dojechało. Może będzie ktoś jechać w piątek przez Kielce i mnie zabierze - taka prośba. :notworthy:

Podaj telefon - jeżeli chcesz jechać w czwartek - będziemy przejeżdżać wieczorkiem.

Do mnie jest +48 - 600 -88-10-44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również jest przykro ,że nie bede na zlocie :unsure: ,byloby swietnie poznac Was w realu,ale cóz nie tym razem.Mam nadzieje,że jeszcze nie raz będzie okazja spotac sie i wspólnie polukac :D:Beer:

Życze wszystkim udanej imprezy,czystego ciemnego nieba i mnóstwa wrażeń B)

Pozdrawiam!!

P.S Muchozol -wybierasz sie na zlot mam nadzieje?

Jak sie spotkamy przy okazji ,to zdasz mi relacje jak było :D

 

wybieram, wybieram :) najpierw jadę do krakowa, a potem zabieram się z miśkiemc ( :notworthy: ) manatki już popakowane (po 3 godzinach walki zmieściłem ubrania, i takie tam standardy a do tego statyw alu i montaż EQ2 do jednego plecaka :banan:) zaraz spać i sru na dworzec :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczyna sie w Roztokach wypogadzać, jest szansa na pogodną noc.

Wczoraj była noc gAstronomiczna a może dziś będzie już astronomiczna.

Pozdrawiamy wszystkich tych co nie mogą być z nami. Jest pięknie :banan:

Pełne schronisko ludzi i sprzętu.

I już się zaczyna rozkładanie sprzętu.

Mamy w tym roku na zlocie pierwszą limitowaną edycję kubków!

sprzet.jpg

kubek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy z Wami duchem:))) [ a raczej duchami;))) ]

Niestety, "duchami"... Miało być inaczej, ale... echhh... za późno się zdecydowaliśmy... no i ten brak kontaktu na wasze komórki!!!

:Beer:

Za wasze!!!

 

P.S. Zegar i tak tyka. W końcu się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.