Skocz do zawartości

Syriusz czy Meade??


Rammstein5

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy nie spodziewalem sie, ze bedzie az tak zle.

Po takim czasie powiedziec Klientowi, ze nie bedzie???

 

A co z dotychczasowa budowa? W ogole nie zaczeli???

Materialy, robocizna...

 

WSTYD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE BĘDZIE SYRIUSZA????? :blink::shocked::wow:

 

Jakbym z góry nie wiedział, że tak będzie, to bym się w życiu nie spodziewał :szczerbaty:

 

A moim zdaniem ZBIG ma rację. To twoja wina i wszystkich innych, co śmieli się czepiać. W końcu forum nie jest od tego, aby konsumenci mogli się żalić.

 

Chyba czas spać, bo coś mi się w głowie przewraca. Dawno mnie nie było, ale widzę, że wiele się nie zmieniło :) Nadal bajeczka o królu, padawanie, karawanach, psach i... jakoś tak szło...

 

Pozdrawiam wszystkich maniaków - w szczególności: astro :zakochany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie dziwi jedna rzecz, skoro to jest producent to powinien miec co najmniej jeden gotowy teleskop, chocby na pokaz. Na pewno A nic nie traci a teleskop zostal juz po czasci zrobiony predzej czy pozniej ktos i tak go kupi...
Nie to zebym bronil AK (brrr - co za piekna, poprawna Polska skladnia ;-), ale magazynowanie przez dluzszy czas sprzetu tez kosztuje...

Ale oczywiscie calkowicie sie zgadzam - "szanujacy sie" producent powinien miec najpopularniejsze modele na skladzie...

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dziś po wielu miesiącach czekania doczekałem sie teleskopu. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Taurusa 380, musze przyznać że teleskop robi wrażenie;D narazie tylko wrażenie wizualne bo na pierwsze obserwacje pewnie będe musiał jeszce poczekać ale mam nadzieje że to już wkrótce nastąpi. Pozdrawiam wszystkich którzy

śledzili całą moją droge pełna róznojakich gróżb i przekaładania terminów, ale najważniejsze że skończyła się szczęśliwie;D :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dziś po wielu miesiącach czekania doczekałem sie teleskopu. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Taurusa 380, musze przyznać że teleskop robi wrażenie;D narazie tylko wrażenie wizualne bo na pierwsze obserwacje pewnie będe musiał jeszce poczekać ale mam nadzieje że to już wkrótce nastąpi. Pozdrawiam wszystkich którzy

śledzili całą moją droge pełna róznojakich gróżb i przekaładania terminów, ale najważniejsze że skończyła się szczęśliwie;D :Beer:

Część. To nie pozostaje nic tylko pogratulować. :notworthy: Teraz to musisz jakąś pożadną mapę nieba przestudiować i nic tylko się rozkoszowac pięknymi widokami DS. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dziś po wielu miesiącach czekania doczekałem sie teleskopu. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Taurusa 380, musze przyznać że teleskop robi wrażenie;D narazie tylko wrażenie wizualne bo na pierwsze obserwacje pewnie będe musiał jeszce poczekać ale mam nadzieje że to już wkrótce nastąpi. Pozdrawiam wszystkich którzy

śledzili całą moją droge pełna róznojakich gróżb i przekaładania terminów, ale najważniejsze że skończyła się szczęśliwie;D :Beer:

 

 

 

:helo:

Ram!! To w końcu się udało:))))

GRATULUJĘ Szczęśliwemu Posiadaczowi..!!!

i bezchmurnego nieba jak najszybciej życzę.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B)--><div class='quotetop'>(Piotr B @ May 1 2006, 10:37) </div><div class='quotemain'><!--quotec-->

Cześć! Nie chcę mącić wody, ale czy AK oddał Ci kasę i przeprosił?

Jeszce do mnie nic niewpłyneło ale mam nadzieje że wpłynie. Bo ponoć została już wysłana <_<

 

Cześć

Nie to że bym się czepiał, ale czy AK załatwił sprawę do końca? Pytam jako potencjalny klient :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B)--><div class='quotetop'>(Piotr B @ May 9 2006, 06:43) </div><div class='quotemain'><!--quotec-->

Cześć

Nie to że bym się czepiał, ale czy AK załatwił sprawę do końca? Pytam jako potencjalny klient :Boink:

 

 

Tak sprawa została już zakończona, pieniądze które wpłaciłem zostały mi już zwrócone.

Jeśli można wiedzieć co zamierzasz kupić?? :rolleyes:

Edytowane przez Rammstein5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polaris
Ramm, wrzuć może fotki swojego taurusa, abyśmy mogli zobaczyć ten piękny teleskop. Ręczna robota, to nie seryjny produkt, dlatego ciekawość jest tym większa.

pozdrawiam

 

O ile sie nie myle kilka fotek jest w watku o zlocie w Bukowcu pod Lodzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B)--><div class='quotetop'>(Piotr B @ May 9 2006, 06:43) </div><div class='quotemain'><!--quotec-->

Cześć

Nie to że bym się czepiał, ale czy AK załatwił sprawę do końca? Pytam jako potencjalny klient :Boink:

Tak sprawa została już zakończona, pieniądze które wpłaciłem zostały mi już zwrócone.

Jeśli można wiedzieć co zamierzasz kupić?? :rolleyes:

 

Na razie nic nie chcę kupić, Ramm, dlatego piszę POTENCJALNY. Chcę po prostu wiedzieć, w jaki sposób firma Astrokrak z Krakowa traktuje swoich klientów. Od tej wiedzy zależeć będzie czy stanę się FAKTYCZNYM klientem tej firmy. :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos fotki tego Taurusa? Chetnie zobacze jak toto wyglada.

 

Zobacz ten wątek http://astro-forum.org/Forum/index.php?sho...ic=10960&st=160 tam są zdjęcia sprzętu "Nasz sprzęt" w centrum stoi Taurus Karola, 380 konstrukcyjnie jest podobna.

 

TU test 270.

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.