Skocz do zawartości

Zlot użytkowników Astro-Forum.org - Jodłów 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Jodłów to magiczne miejsce i mleczna osada...

 

http://www.astronoce.pl/obserwacje.php?id=51&str=0

 

Piotrze niepokoi mnie brak odpowiedzi na moje maile...

 

:Beer:

 

Piotr napisał circa 8 postów wyżej:

 

"Przepraszam że może nie na każdy mail odpisałem ale proszę o wyrozumiałość , mam w domu remont a w piątek na tydzień jadę na urlop . Wracam 25 sierpnia w sobotę i postaram się każdemu odpisać"

 

Przepraszam, że wtrącam w nie swoim imieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr napisał circa 8 postów wyżej:

 

"Przepraszam że może nie na każdy mail odpisałem ale proszę o wyrozumiałość , mam w domu remont a w piątek na tydzień jadę na urlop . Wracam 25 sierpnia w sobotę i postaram się każdemu odpisać"

 

Przepraszam, że wtrącam w nie swoim imieniu.

Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja jestem na liscie rezerwowej niedostalem e-maila zwrotnego z kontem (rozumiem ludzie sa zajeci) . Nie wiem gdzie wplacic pieniadze. Co mam robic? Narazie jestem za granica i z kontaktem z ludzmi jest ciezko. Jade na 100% nawet jak zaplace i sie okaze ze nie moge lub cokolwiek.

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem , jestem . Jutro przeczytam wszystkie maile , sprawdzę wpłaty , zrobię nową listę (było kilka rezygnacji więc od razu część zapisuję na listę uczestników i podam konto na wpłatę ) Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. a co ja mam zrobic? Nie mam narazie konta wiec nie moge wplacic. Kazdy traktowany jest jednakowo wiec na pewno nie mozesz mnie wpisac na liste jako pewniaka :ha: tylko podasz mi numer konta? Bo kase najwczesniej moglbym we wtorek. W poniedzialek dopiero bede na kompie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że może nie na każdy mail odpisałem ale proszę o wyrozumiałość , mam w domu remont a w piątek na tydzień jadę na urlop . Wracam 25 sierpnia w sobotę i postaram się każdemu odpisać . Jak znam życie i wieloletnie doświadczenie w organizacji zlotów część osób się po prostu wysypie i będą wolne miejsca .

 

Czy Piotrek pisze w jakimś niezrozumiałym języku :blink: Dzisiaj jest 25 sierpnia. Spokojnie, dajcie mu czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani , dziś chciałbym opublikować listę uczestników zlotu . Wiem że musiałbym mieć zgodę każdego z Was na publiczne przedstawienie imienia i nazwiska lub "nicku" . Dlatego bardzo proszę że jeżeli ktoś ma powody żeby jego nie było na publicznej liście o natychmiastowego maila do mnie . Po godz 23 będzie już "pozamiatane" . Listę uczestników zlotu i osoby które czekają na miejsca zobaczycie o godz 23,05 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak czułem to " kościach" nie każdy chce żeby świat widział że przyjedzie z kochanką :)))))))))))

OK , na liście będzie tylko ukryty "nick" Chciałbym tylko Wam powiedzieć że to nie tylko będzie "zlot zlotów" ale najśmieszniejsza lista :)))) już piłuję pazury , tym których znam coś dopiszę :))))))))

 

He he , liczę na oglądalość o godz 23,05 będą prezenty :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra , zaczynam pisać . Na zlocię będę ja . Skóra , klima mały przebieg , bez wypadku :)))))) Łatwo się zakochuje w kobietach . Wolny bez zobowiązań , oczekuje propozycji .

Zaraz dopiszę resztę :))))) Ha ha teraz Was podsumuję :)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.