Skocz do zawartości

wątek testowy


Moderator

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko ładnie wygląda, ale brakuje mi przede wszystkim opcji - Pokaż nowe posty. AF było jedynym astronomicznym forum oferującym tą opcję, a teraz trzeba będzie przeszukiwać każdy temat w poszukiwaniu nowych treści???? No i jeszcze nie ma przycisku Do Góry co w długich postach jest uciążliwe.

 

Może źle patrzę i nie mogę tego znaleźć, jeśli jednak tego nie ma to mam nadzieję, że będzie to można jeszcze dodać.

 

A co się stało z karmą?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie wygląda, ale brakuje mi przede wszystkim opcji - Pokaż nowe posty. AF było jedynym astronomicznym forum oferującym tą opcję, a teraz trzeba będzie przeszukiwać każdy temat w poszukiwaniu nowych treści???? No i jeszcze nie ma przycisku Do Góry co w długich postach jest uciążliwe.

 

Może źle patrzę i nie mogę tego znaleźć, jeśli jednak tego nie ma to mam nadzieję, że będzie to można jeszcze dodać.

 

A co się stało z karmą?

 

pozdrawiam

 

Po prawej od Regulaminu jest "Wyświetl nową zawartość". Poza tym na innych forach astro (a przynajmniej na AM i A4u)też jest ta opcja...

 

EDIT: okazało się że sam sobie mogę zaplusować posta???

Edytowane przez gregohr
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej od Regulaminu jest "Wyświetl nową zawartość". Poza tym na innych forach astro (a przynajmniej na AM i A4u)też jest ta opcja...

 

dzięki, już widzę. trzeba się przestawic bo juz nie jest wszystko tak intuicyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie wygląda, ale brakuje mi przede wszystkim opcji - Pokaż nowe posty.

 

zobacz "Przegląd codzienny" na dole strony głównej

 

Pozdrawiam

 

lech

Edytowane przez lech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz "Przegląd codzienny" na dole strony głównej

 

Pozdrawiam

 

lech

 

 

PRZEGLĄD CODZIENNY i WYSWIETL NOWA ZAWARTOSĆ - dwie użyteczne funkcje. można by obok siebie je ustawic. zaczyna mi sie coraz bardziej podobac :)

Edytowane przez bamus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można - jedna uwaga:

brakuje mi (nawet bardzo) boxu z nowymi postami (tego który był po lewej u góry na stronie głownej). W sytuacji, gdy dochodziło do szybszej wymiany zdań, był to - w mojej opini - szybszy i wygodniejszy sposób na przejrzenie nowych odpowiedzi niż korzystanie z opcji "pokaż nowe posty/wyświetl nową zawartość". Wystarczyło sobie odświeżyć stronę główną ef-piątką (mniej klikologii, przydatne w szczególności, jak się pracuje i AF chodzi w tle). Tak, wiem, można siedzieć w wątku i odświeżać. Ale jeśli trwało kilka równoległych ciekawych dyskusji...?

Reszta jest pewnie kwestią przyzwyczajenia.

Pozdrawiam ekipę remontową!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komu� jeszcze nie wy�wietlaj� si� polskie znaki na forum?

Chodzi mi o teksty na szablonach forum oraz nazwy podfor oraz tematĂłw.

Czy jest jaki� sposób na w��czenie polskich znaków?

Teksty przy odpowiedziach s� ok.

 

EDIT: Ale nie przy moich własnych odpowiedziach!

Edytowane przez Metatron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na głównej stronie wszystkie działy forum da się zwinąć do jednej linijki poza ostatnio dodanymi zdjęciami w galerii (jakis powód?).

po odświeżeniu strony niektóre działy rozwijają się samoczynnie, inne zostaja zamknięte. Da się zrobić by to co się zamknęło zostało ukryte?

 

edyta

 

zauważyłem, że dzialy pozostaja zamknięte jak się klika na logo forum na górze strony. kliknięcie na link do głównej strony na dole powoduje rozwinięcie całego menu głównej strony

Edytowane przez bamus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.