Skocz do zawartości

Warszawa - poszukuję mieszkania do wynajęcia!


Rekomendowane odpowiedzi

Do kolegów i koleżanek z Warszawy!

W związku z naszą przeprowadzką do Warszawy poszukujemy z Anią mieszkania do wynajęcia.

Może ktoś z Waszych znajomych, albo znajomych znajomych ma mieszkanie, które chce wynająć? Interesuje nas małe, skromne mieszkanko, jeden pokój z kuchnią, niedrogo - to najważniejsze. Umeblowane i z agd (kuchenka, pralka). Nie wymagamy luksusów ;)

Wola, Ochota, Żoliborz, Bemowo, ewentualnie Śródmieście. Od 1 marca !

 

Jak ktoś coś ma, to poproszę na PW. Będę wdzięczny :)

 

pozdrawiam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh, to skoncentrujemy się na Bemowie. A może by tak nawet północna część Mokotowa?

Tak czy inaczej, będę szukał najlepszej opcji.

 

Północna część Mokotowa to również droga okolica ze względu na bliskość metra. Zasadniczo im bliżej metra tym cena wyższa, z tego powodu nawet na Kabatach jest drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie zdaje, że zostaniemy sąsiadami... :D Targówek i Białołęka (tzw. "azjatycka" :rofl: część Warszawy) jest najtańsza w mieście. Wyjazd jest OK (buspasy). Szwagry mieszkają tuż przed Markami (os. Lewandów) i do pracy do Centrum jadą komunikacją miejską ok. 40 minut. Samochód w garażu stoi, bo jechaliby dwa razy dłużej. W obie strony.

Edytowane przez sawes1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Serdeczne dzięki dla wszystkich, którzy pomogli. Dostałem na PW kilka ofert, dziękuję za wszystkie. Dzięki też za sugestie, porady i wszelkie podpowiedzi!

Jeszcze nie na 100%, ale najprawdopodobniej znajdziecie mnie niedługo po "azjatyckiej" stronie Warszawy :) Do zobaczyska!

 

pozdrawiam!

 

*edit*

Temat nadal otwarty :szczerbaty:

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie zdaje, że zostaniemy sąsiadami... :D Targówek i Białołęka (tzw. "azjatycka" :rofl: część Warszawy) jest najtańsza w mieście. Wyjazd jest OK (buspasy). Szwagry mieszkają tuż przed Markami (os. Lewandów) i do pracy do Centrum jadą komunikacją miejską ok. 40 minut. Samochód w garażu stoi, bo jechaliby dwa razy dłużej. W obie strony.

Musisz naprawdę nie lubić Wimmera :szczerbaty: Chcesz, żeby podróżował codziennie (rano i wieczorem) z Białołęki na Bemowo - Jelonki? Gwarantuję mu 1,5-2h w jedną stronę - i to dosyć często. Mieszkałem kilka lat na Tarchominie i nie daj Boże więcej (pod względem komunikacji, bo jako region - bardzo mi się podobał). Rozumiem, że każdy, kto tam mieszka, namawia do tego innych. Sam zostałem tak namówiony na kupienie tam mieszkania. Problem w tym, że w między czasie, jak sobie tam mieszkałem, to wszyscy namawiający zdążyli pouciekać, kiedy to zaczęli spędzać w samochodach, czy komunikacji parę godzin dziennie.

 

Na pewno sytuacja poprawi się w momencie otwarcia mostu płn., ale nie oszukujmy się, nigdy nie będzie idealnie, bo tam jest zwyczajnie - DALEKO.

 

Warszawa to najgorsze w Polsce (i jedno z najgorszych w EU) miast pod względem komunikacji miejskiej. Pamiętajmy o tym. Przebijanie się przez Wisłę to koszmar. Naprawdę, wspominam to jako jeden z najtrudniejszych okresów w życiu. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że masy ludzi sobie z tym radzą, ale to nie znaczy, że nowy imigrant ma robić to samo, bo on w żaden sposób nie jest do tego zmuszony. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie będziemy sąsiadami... :mellow: Szkoda... A już szykowałem dzikie hordy Tatarów na powitanie.

Przyznaj się, chodziło Ci tylko o to, żebym mieszkał blisko Ciebie i żebyśmy się widzieli codziennie i żeby mnie wątroba bolała niepomiernie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.