Skocz do zawartości

Magazyn Astronomia Amatorska


Rekomendowane odpowiedzi

"Mozna by wiec tekstów angielskich dawać bo np. ja nie znam języka" - przepraszam ale nie rozumiem o co chodzi. "

Takie cos jak pierwszy artykuł autorstwa Phial Harringtona.

 

 

"Hektary tekstu" mają swoją zaletę - przekazują sporo wiedzy. Ale na pocieszenie napiszę, że w kolejnym numerze zdjęć jest nieco więcej."

jak pisałem mi to nie przeszkadza ale 4 strony bez obrazka....

 

1. będą! nawiązaliśmy z Philem ściślejszą współpracę i co najmniej raz na dwa numery będzie tłumaczenie artykułu Phila

 

2. przyznaję - w numerze 1 mogło by być więcej oprawy graficznej, ale to przyjdzie z czasem, mam nadzieję, że z bliższym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie mogłem zakupić te czasopismo w Empiku...

 

Zdarzenia w układzie księżycow Jowisza - biorąc pod uwagę, że to kolejny głos w sprawie rozwinięcia skrótów i odrzucenia zjawisk niewidocznych, myślę, że coś trzeba będzie z tym zrobić - ale nie wcześniej niż od 3. numeru.

 

Algol jest już w 1. numerze, ale prawdziwa niespodzianka będzie w drugim numerze jeżeli chodzi o gwiazdy zmienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Algolem akurat potem zauważyłem, gdy ponownie spojrzałem do kalendarzyka. Już nie włączałem komputera aby poprawić.

 

EDIT: I jeszcze szybkie pytanko - czy istnieją ograniczenia wiekowe przy pisaniu nowych artykułów? Sam mam 16 lat i wpadłem na dosyć dobry pomysł (o czym jest ten artykuł tutaj nie napiszę). Oczywiście nie wzięte z internetu, lecz samemu napisane.

Edytowane przez LibMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukujemy chętnych astrofotografów do zamieszczenia swoich prac w Galerii wydania wrześniowego!

 

Wszelkie pytania i propozycje proszę wysyłać na:

polaris@astronoce.pl lub redakcja@astronomia-amatorska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukujemy chętnych astrofotografów do zamieszczenia swoich prac w Galerii wydania wrześniowego!

 

Wszelkie pytania i propozycje proszę wysyłać na:

polaris@astronoce.pl lub redakcja@astronomia-amatorska.pl

 

Fajnie, że jest kolejne pismo dla miłośników astronomii. Aby się tylko utrzymało na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę dzisiaj do empiku mam nadzieje, że dostane kolejny numer :)

Pierwszy bardzo dobrze się czytało. Jak będzie tak w drugim lub trzecim numerze na pewno zaprenumeruje :)

 

Poczekaj jeszcze chwilę. Z drukarni 2. numer wychodzi w piątek. W empikach będzie zapewne w poniedziałek 30 VII. Stopniowo nanosimy poprawki zgodnie z sugestiami czytelników, część już udało się zmieścić w 2. numerze więc zapewniam, że jest on lepszy od 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście zastanowić się jeszcze nad pólroczną prenumerata. :)

Zdecydowanie popieram ten pomysł, na pewno znajdą się chętni na takie rozwiązanie (np. ja :) ) Czasami 180 zł to być albo nie być w budżecie domowym, ale wyskoczenie już z przysłowiowej "stówki" nie powinno nastręczyć większych problemów szerszej rzeszy astromiłośników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.