Skocz do zawartości

Medialne rozterki Astromiłośnika nt. Karola


Gość Astromiłośnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astromiłośnik
Hans, ja Was rozumiem. W trosce o Was wczorajszy program był tylko z wizją. Bez dźwięku. Dziś pewnie będzie na odwrót ;)

 

Rozumiesz, ale chyba tylko swoją własną chęć zostania gwiazdą telewizji i innych mediów. Podobno jesteś amatorem astronomii, a nie fachowcem, a jakoś o tym nie wspominasz? Media robią z ciebie gwiazdę CNK, może być tak kiedyś w studiu powiedział, że nie jesteś fachowcem, trochę skromności by ci się przydało, no chyba że marzy ci się kariera gwiazdy telewizji.

Ja na pewno bym tak postąpił, i sprostował medialne bzdury na temat siebie, nawet dla wewnętrznego spokoju, a jak na razie dla mnie to wygląda tak, jakbyś promował swoją osobę, a astro to przy okazji. Poza tym uważam, że zamiast ciebie w studiu powinien siedzieć fachowiec, a to tylko moje zdanie.

 

A teraz idę otworzyć lodówkę, może mi z niej gwiazdo nie wyskoczysz. :laughbounce2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiesz, ale chyba tylko swoją własną chęć zostania gwiazdą telewizji i innych mediów. Podobno jesteś amatorem astronomii, a nie fachowcem, a jakoś o tym nie wspominasz? Media robią z ciebie gwiazdę CNK, może być tak kiedyś w studiu powiedział, że nie jesteś fachowcem, trochę skromności by ci się przydało, no chyba że marzy ci się kariera gwiazdy telewizji.

Ja na pewno bym tak postąpił, i sprostował medialne bzdury na temat siebie, nawet dla wewnętrznego spokoju, a jak na razie dla mnie to wygląda tak, jakbyś promował swoją osobę, a astro to przy okazji. Poza tym uważam, że zamiast ciebie w studiu powinien siedzieć fachowiec, a to tylko moje zdanie.

 

A teraz idę otworzyć lodówkę, może mi z niej gwiazdo nie wyskoczysz. :laughbounce2:

 

Skąd tyle jadu w tobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolega chyba nie widział w TVN24 jak w piątkowy wieczór Karol zapraszał do wygłaszania własnych opinii przez specjalistów goszczących razem z nim na antenie. Robił to podkreślając ich autorytet i znajomość rzeczy. Luźny i naturalny facet z niego, więc oszczędź sobie proszę.

Poza tym do popularyzowania wiedzy nie trzeba być alfą i omegą.Trzeba natomiast umieć ciekawie opowiadać i tego Karolowi nie odbierzesz.

 

PS. Get a life...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astromiłośnik
Kolega chyba nie widział w TVN24 jak w piątkowy wieczór Karol zapraszał do wygłaszania własnych opinii przez specjalistów goszczących razem z nim na antenie. Robił to podkreślając ich autorytet i znajomość rzeczy. Luźny i naturalny facet z niego, więc oszczędź sobie proszę.

Poza tym do popularyzowania wiedzy nie trzeba być alfą i omegą.Trzeba natomiast umieć ciekawie opowiadać i tego Karolowi nie odbierzesz.

 

PS. Get a life...

 

Chyba nie przeczytałeś tego co napisałem, nie zabraniam nikomu popularyzowania wiedzy. :o

PS. Get a life...

 

Jak to prosto na anonimowym necie udzielać porad...kim jesteś piękna maseczko?

 

Anonimową maseczką. ^_^

 

Skąd tyle jadu w tobie?

 

Zero jadu, wyrażam tylko swoje zdanie. :)

 

no nie bądźcie tacy, załatwcie koledze też jakiś występ w TV bo pęknie!

 

Nie rozumiem, dlaczego miałbym pęknąć? :lol: Nie zazdroszczę Karolowi niczego, tym bardziej robienia z siebie wielkiego gwiazdora CNK.

Edytowane przez Astromiłośnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astromiłośnik
Astromiłośniku wykazujesz jakąś dziwną postawę roszczeniową małego dzieciaczka: chciałbyś zobaczyć w TV kogoś innego albo tamto, sramto, siamto i owamto - przepraszam, ale brakuje Ci narzędzi, żeby napisać do TV i zgłosić swoje uwagi ? Mieszkasz na Saharze i nie masz dostępu do telefonu, maila ? Najlepiej poproś o występ i z chęcią posłuchamy, popatrzymy.

 

Osobiście życzę i Karolowi i pozostałym osobom, które popularyzują astronomię w ten sposób jak najlepiej.

 

Z tego co napisałeś odnoszę wrażenie, że w ogóle nie przeczytałeś tego co napisałem. :whaaaaa:

Tekst na prawdę godny "fanboja", dla ciebie to pewnie każda taka postawa, nawet uzasadniona jest dziecinna, daruj sobie takie teksty. Nie, nie mieszkam na Saharze, ale z tego co czytam to ty pewnie mieszkasz na Księżycu.

Inaczej byś wiedział że, nawet jeżeli bym zgłosił swoje uwagi do telewizji to nic to zmieni, kiedyś ludzie uskarżali się, że reklamy idą za głośno w telewizji, dzwonili i słali maile, i nic to nie dało, do dziś reklamy są dużo głośniejsze niż reszta nadawanych programów.

Edytowane przez Astromiłośnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś odnoszę wrażenie, że w ogóle nie przeczytałeś tego co napisałem. :whaaaaa:

Tekst na prawdę godny "fan boja", dla ciebie to pewnie każda taka postawa, nawet uzasadniona jest dziecinna, daruj sobie takie teksty. Nie, nie mieszkam na Saharze, ale z tego co czytam to ty pewnie mieszkasz na Księżycu.

Inaczej byś wiedział że, nawet jeżeli bym zgłosił swoje uwagi do telewizji to nic to zmieni, kiedyś ludzie uskarżali się, że reklamy idą za głośno w telewizji, dzwonili i słali maile, i nic to nie dało, do dziś reklamy są dużo głośniejsze niż reszta nadawanych programów.

Sposób wyrazania myśli, pozytywny stosunek do świata i istot zbudowanych z białka - godny naśladowania. A poziom wiedzy na temat mechanizmów działania w telewizji i okolicach - powalający. Echhh... też tak chcę- bez odpowiedzialności i w pysk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astromiłośnik
Sposób wyrazania myśli, pozytywny stosunek do świata i istot zbudowanych z białka - godny naśladowania. A poziom wiedzy na temat mechanizmów działania w telewizji i okolicach - powalający. Echhh... też tak chcę- bez odpowiedzialności i w pysk

 

Ciekawe jaki jest twój cel w pisaniu tych bzdur na temat mnie, chyba jest nim tylko bicie piany. A poza tym opinie osób które nie potrafią inaczej rozmawiać, niż najeżdżać na inne osoby tylko dla tego, że mają odmienne zdanie, np. na temat Karola, albo sposobie popularyzacji astronomii, albo cokolwiek innego, nie mają dla mnie żadnego znaczenia.

Edytowane przez Astromiłośnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest Twój cel w pisaniu tego co piszesz na temat Karola?

I co widzisz złego w chęci (abstrahując od celu rzekomych działań Karola) zostania gwiazdą telewizji i innych mediów?

 

Gwoli wyjaśnienia: Karola nie znam, nie boję się otworzyć lodówki bo nie widziałem ani jednego programi z Nim, a Twoje posty i teksty w statusach (niestety w statusach nie mogę już znaleźć, to bym zacytował) wbrew intencjom jakie sobie przypisujesz odbieram niestety jako przesycone zawiścią i jakąś dziwną niechęcią do osoby Karola.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstaje tu śmietnik w postaci "Moja opinia o Karolu", zamiast utrzymania celu tematu w jakim powstał. Swoje zdanie o Karolu można mu przesyłać drogą PW. Ze swojej strony dodam że ocenianie osób "bo widziałem go w telewizji" często mija się ze stanem faktycznym.

 

Ciągnięcie dalej tego tematu jedynie zaśmieca forum. Dlatego moderator powinien zamknąć temat.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astromiłośnik

Dziki, już ci odpowiadam, Karol odwala dobrą robotę w CNK, zaraża młodych na swoich występach, i co najważniejsze mówi uczciwie, że jest miłośnikiem astronomii, a w mediach pojawia się zupełnie inny Karol.

Media robią z niego gwiazdę CNK, głównie TVN, a on nic sobie z tego nie robi. Ja na jego miejscu domagał bym się wręcz by mówiono o mnie mniej więcej tak, imię i nazwisko, miłośnik astronomii z CNK.

I wszystko jest ok, z czystej uczciwości wobec siebie i innych, tak bym chciał być przedstawiany w mediach by ktoś mnie nie brał za Bóg wie kogo.

A z tego widzę Karol tego nie robi, (i nie sądzę, żeby coś mnie ominęło) więc moim zdaniem chce taką gwiazdką zostać, a ja takich osób zwyczajnie nie lubię, i niema mowy o jakiejkolwiek zawiści, bo nie o to chodzi, tylko uczciwość.

 

Temat do zamknięcia, zgadzam się z Who.

 

Edytowane przez Astromiłośnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki, już ci odpowiadam, Karol odwala dobrą robotę w CNK, zaraża młodych na swoich występach, i co najważniejsze mówi uczciwie, że jest miłośnikiem astronomii, a w mediach pojawia się zupełnie inny Karol.

Media robią z niego gwiazdę CNK, głównie TVN, a on nic sobie z tego nie robi. Ja na jego miejscu domagał bym się wręcz by mówiono o mnie mniej więcej tak, imię i nazwisko, miłośnik astronomii z CNK.

I wszystko jest ok, z czystej uczciwości wobec siebie i innych, tak bym chciał być przedstawiany w mediach by ktoś mnie nie brał mnie za Bóg wie kogo.

(a co mi tam, napiszę, najwyżej moderator wydzieli to do wątku "Och Karol!" ;) )

 

No dobra, Twoja odpowiedź zachęciła mnie do dalszej dyskusji :)

 

Kluczowe jest w tym co napisałeś "ja na jego miejscu" oraz "tak bym chciał".

Ale Karol to nie Ty. Nie jesteś na Jego miejscu, i chyba nie znasz Jego sytuacji, zakładam że nie dyskutujecie na privie :) Możliwe, że Karol po nocach płacze w poduszkę bo TVN tak go zakontraktowało, że albo wóz albo przewóz, a On jest skromny i chciałby inaczej. A może najzwyczajniej w świecie ON sobie z tego "gwiazdorowania" nic nie robi. Albo - świetnie się bawi, bo możliwe że to jego 5 minut w życiu i chce je wykorzystać. A jak za tym może pójdzie jakaś "sława", może większa kasa i kolejne kontrakty, to tylko mu pogratulować i trzymać kciuki żeby dobrze sobie w życiu radził.

A z tego widzę Karol tego nie robi, (i nie sądzę, żeby coś mnie ominęło) więc moim zdaniem chce taką gwiazdką zostać, a ja takich osób zwyczajnie nie lubię, i niema mowy o jakiejkolwiek zawiści, bo nie o to chodzi, tylko uczciwość.

Ale jaką uczciwość :) (echhh muszę zobaczyć jakiś z programów o których piszemy :D). Potrafię zrozumieć, że nie lubisz pewnego stylu życia, ale ... no na Boga, żyj i daj żyć innym tak jak lubią :) Zakładam że nie piętnujesz pęczków celebrytów jakich masa w TV(N), nie? (pewnie nie mają nic wspólnego z astro ;)). Skoro Karol odwala dobrą robotę w CNK, a w TVN nie opowiada o zielonych ludzikach na Marsie, to chyba nie jest tak źle ;)

Edytowane przez dziki
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astromiłośnik

Dziki, ale mocne rozdanie, kurczę, jak tu się do tego co napisałeś ustosunkować. :D Masz rację, nie jestem Karolem, nie dyskutuję z nim na PW, wszystko co napisałeś o nim jest bardzo możliwe, ale kurczę, ja bym tak raczej nie mógł żyć, można powiedzieć, na dwa fronty.

W jednym miejscu mówić ludziom, że jest się miłośnikiem tej dziedziny, zarażać ich swoją pasją, a w innym miejscu pozwalać by inni robili ze mnie fachowca tej dziedziny, którym tak naprawdę nie jestem. Ja bym się z tym po prostu źle czuł i nie jestem niczyim hejterem jak to sugeruje Adam. :)

Karol odwala dobrą robotę w CNK, ale np.TVN przedstawia go jak gwiazdę astronomii amatorskiej i CNK, moim zdaniem Karol powinien coś z tym zrobić, ale jak napisałeś Dziki, on to nie ja.

 

Edytowane przez Astromiłośnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem niczyim hejterem jak to sugeruje Adam. :)

 

nieee, po prostu lubisz pouczać innych i wskazywać im miejsce w szeregu, bo w końcu wiesz najlepiej...

 

Oglądając okazjonalnie Karola w TVN24 nigdy nie słyszałem, żeby przedstawiali go choćby jako "profesor" czy "docent"... Zawsze jest "Karol Wójcicki z CNK". Dziwi cię, że telewizja zaprasza pasjonata, który umie opowiadać o swojej pasji używając języka zrozumiałego dla przeciętnego widza? Mnie wcale...

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astromiłośnik
nieee, po prostu lubisz pouczać innych i wskazywać im miejsce w szeregu, bo w końcu wiesz najlepiej..

 

Im prędzej do ciebie dotrze, że nie jestem niczyim hejterem tym lepiej, to ty hejtujesz mnie bo piszesz o mnie nieprawdę, a nawet mnie nie znasz.

 

Oglądając okazjonalnie Karola w TVN24 nigdy nie słyszałem, żeby przedstawiali go choćby jako "profesor" czy "docent"... Zawsze jest "Karol Wójcicki z CNK". Dziwi cię, że telewizja zaprasza pasjonata, który umie opowiadać o swojej pasji używając języka zrozumiałego dla przeciętnego widza? Mnie wcale...

 

Ale nie powiedzą, na przykład choćby, miłośnik astronomii z CNK, żeby uciąć ewentualne spekulacje na jego temat.

Ja już napisałem jak odbieram Karola w telewizji a jak na jego pogadankach w CNK. Kto inny powie, że Karol to zwykły koleś, kto inny jeszcze inaczej, nie brak też oczywiście "fan bojów" którzy tylko czekają by zjechać kogoś innego bo inaczej myśli.

Nie, nie dziwi mnie, że telewizja zaprasza pasjonata, dziwi tylko niezrozumiały, przynajmniej dla mnie, sposób w jaki ten pasjonat jest przedstawiany, ale to jest jego życie, chciałem tylko wyrazić swoje zdanie, nie sądziłem, że tak je odbierzecie.

 

Edit: Ale żeście mi temat założyli :)

 

@Down, ale ja będę długo znikać, znaczy, rozpadać się, możesz tego nie doczekać. :laughbounce2:

 

Podaję drugie hasło: WIEDZIAŁEM ŻE ŻARCIK :P

 

Edytowane przez Astromiłośnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... :icon_idea: na pasku adresu jest napisane "-medialne-rozterki-astromionika-" - może ten mionik to zdrobnienie od "mion"? Jeśli tak, to oznacza, że wystarczy trochę poczekać, bo okres jego połowicznego zaniku jest równy 1,5 mikrosekundy! Ot nietrwały z niego lepton...znaczy leptonik :icon_wink:

Podaję hasło: ŻARCIK

Edytowane przez tater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Karol! Gratulacje. Masz już swoich hejterów :) Skąd ja to znam...

 

Jutro podzielę ten wątek.

 

 

 

Karol odwala za nas wielu kawal dobrej roboty i nie plecie głupot.

 

Proszę o zamknięcie wątku takie bla bla bla do niczego nie prowadzi .

 

Bo znowu parę osób odejdzie z forum łącznie ze mną .

Edytowane przez astrokosmo
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię jeszcze raz że gdy ja będę robił program w TV na pewno ty dostaniesz zaproszenie do udziału w roli eksperta.

 

No, tylko co czyni ekspertem? Nie dawno odszedł od nas Paweł Maksym z wykształcenia był geografem i dźwiękowcem (?) doświadczenie w astronomii miał ogromne był zdecydowanie specjalistą w swojej pasji. Tytuły są wogóle nie istotne tym bardziej w telewizji. Jeśli chcesz podzielić się jakimiś żalami, smutkami to tylko wobec tego co Karol Wójcicki powiedział na antenie. Jeśli palnął głupotę na pewno będzie chciał się o tym dowiedzieć.

 

Wiem że znacznie lepiej jest obsadzić w roli eksperta młodego, "normalnego" człowieka z tego świata niż nawet człowieka z tytułami któremu "jedzie z pod pachy" i w każdym zdaniu odpycha od nauki arogancją czy nie daj boże brakiem umiejętności rozmawiania z ludźmi......

 

Kompletnie nie rozumiem o co chodzi mam nadzieję że to tylko prywatne żale.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Tomek_P
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę zamierzacie kontynuować taką "dyskusje na poziomie"? To zapewne skutek uboczny zachmurzenia na niebie :)

 

 

Karol to zło, Karol to Karol tamto. I znamy go lepiej niż on siebie! Tak Karolu to koniec, wiemy jakie czarne myśli Tobą kierują, wiemy wszystko taa :) Jesteś zły!

 

A teraz kwestie "prawne" :D Powołując się na:

3. Zasady forum dyskusyjnego
i) Zabrania się publikowania treści obraźliwych, ośmieszających innych użytkowników. Niedopuszczalne jest również świadome prowokowanie innych użytkowników do takich zachowań.

A można część pod ten punkt interpretować - Proszę o zamknięcie tematu :)

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.