Skocz do zawartości

Do Poznaniaków i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Było naprawdę fajnie. Karkóweczka z grilla wspaniała!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda tylko że Polacy dali du_y

Będę wdzięczny jeżeli będziecie mogli przesłać mi fotki na tego maila: astroadamo@gmail.com

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmie FotoClassic należą się podziękowania za zorganizowanie tak miłej imrezy. Było: ognisko, grill /karkóweczka naprawdę paluszki lizać/, piwko, telewizor w zasięgu wzroku /możliwość obejrzenia sobotnich meczy/ oraz teleskopy...zabrakło tylko bezchmurnego nieba, ale to już siła wyższa.

Wrzuciłbym kilka fotek z wczorajszej imprezy, ale nie chcą się mi się wgrać jako załączniki...nie wiem dlaczego :blink:

P.S.

Adam...jutro prześle Ci kilka fotek na maila !

Edytowane przez Marek B.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutna wdzięczność szefostwu FotoClassica za imprezę! A zwłaszcza za możliwość poznania ciekawych ludzi z różnych stron, wymianę doświadczeń, umówienia się z "sąsiadami" na lukanka. Myślę, że przy lepszej pogodzie frekwencja byłaby większa, choć na to też przecież nie można bylo narzekać. Podziwiam ludzi z Tarnobrzega i Wrocławia, którzy przyjechali - oj, mieli kawałek drogi do przebycia ;)

Mam tylko dwie fotki, ale zdaje się, będą to pierwsze w topicu :)

Myślę, że pojawi się sporo następnych, bo przecież aparaty "cykały" bez przerwy. Hmmm... dlatego zresztą ja nie robiłem więcej :D Choć sami wiecie, że później miałem zbyt poważne zmartwienie, by zajmować się fotografowaniem. Dla tych, co byli: auta NIE MA.

Też proszę o przesłanie fotek na maila : saywiehu@wp.pl .

post-2472-1149975987_thumb.jpg post-2472-1149976008_thumb.jpg

 

Na fotkach jest widoczny sprzęt, jaki mogliśmy "pomacać": Synta 250/1200, Meade Lightbridge 270 i Messier 127/635 (no chyba taka ogniskowa :D)

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmie FotoClassic należą się podziękowania za zorganizowanie tak miłej imrezy. Było: ognisko, grill /karkóweczka naprawdę paluszki lizać/, piwko, telewizor w zasięgu wzroku /możliwość obejrzenia sobotnich meczy/ oraz teleskopy...zabrakło tylko bezchmurnego nieba, ale to już siła wyższa.

Wrzuciłbym kilka fotek z wczorajszej imprezy, ale nie chcą się mi się wgrać jako załączniki...nie wiem dlaczego :blink:

P.S.

Adam...jutro prześle Ci kilka fotek na maila !

Pewnie dlatego :D

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=11983

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, co byli: auta NIE MA.

 

Wielka szkoda, współczucie szczególnie dla siostry,ale zrób jak Ci mówiłem daj post na te forum i inne fora z dokładnym opisem zajścia oraz fotkami wozu, jesli samochód będzie w necie widoczny ci co pewnie teraz próbują go upchnać lub gdzieś rozebrać będa mieli troszkę utrudnioną sprawę.

Szkoda, też że zginęły naklejki astro-forum - jesli ktoś ma zbęda to chętnie kupie.

A tak ogólnie to było fajnie, pozdrawiam wszystkich obecnych, do rychłego zobaczenia. Robert :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było extra! Dzięki serdeczne całemu FC za przygotowanie takiej imprezki. :Beer: Najczulej wspominam karkóweczkę... i żałuję że jeszcze w siebie nie wepchnąłem kawałeczka... ale nie było już gdzie... :szczerbaty: Mam kilka kultowych fotek, ale zamieszczę je w opisie spotkanka na astronocach.pl, będzie tam jeszcze zresztą przynajmniej jeden niezależny opis made in Marvaz - to będzie woja na miny! jak u Gombrowicza!!! :D

Fajnie też było z Wami pokibicować...

Jak to mówią w Vabanku - do następnej razy!

 

P.S.

Wiechu strasznie mi przykro... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Mam kilka kultowych fotek, ale zamieszczę je w opisie spotkanka na astronocach.pl, będzie tam jeszcze zresztą przynajmniej jeden niezależny opis made in Marvaz - to będzie woja na miny! jak u Gombrowicza!!!

 

Emde i Marvas robili co mogli, aby zabezpieczyć fotograficzną dokumentację imprezy :rolleyes:

As_01.jpg

As_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki FC Poznan za wspaniale spotkanie ligowe! Jedzonko i napitki byly wysmienite, tylko moje przygotowanie kondycyjne bylo kiepskie podobnie jak naszych orlow na boisku :D Obecni na spotkaniu milosnicy nocnego nieba stworzyli wspaniala atmosfere... jednym slowem piatkowe ognisko bylo EXTRA!

 

Pozdrawiam wszystkich uczestnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dorzucam pare swoich fotek, potwierdzam było extra, fajna wiara, fajny klimat, karkóweczka przednia piwko dobrze schłodzone :Beer:

 

IMG_7529kopia.JPG

 

DD reporterzy nie dawali nam odetchnąć :Beer:

 

IMG_7544_kopia.JPG IMG_7586kpooi.JPG IMG_7596kopia.JPG

 

Troche sprzętu

 

IMG_7565kopia.JPG IMG_7560_kopia.JPG IMG_7551kopia.JPG

 

Marvas potwierdził mobilność Meada

 

IMG_7546kopia.JPG

 

Pani Dyrektor dbała, żeby niczego nam nie zabrakło :notworthy:

 

IMG_7580kopia.JPG

 

No i oczywiście niezapomniane przeżycia z meczu :szczerbaty:

 

IMG_7597kopia.JPG

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników ogniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka była przednia.

Karkówka ( dzięki Andrzej ) wysmienita, atmosfera wręcz doskonała.

Fotki wrzucę póżniej, choc jak pisał Emde recenzje pojawią sie na Astronocach!

Ciszę się ze spotkania ze starymi waflami..szczególnie pozdrawiam Piotra i Bartka ekipe z Breslaw!

 

Przykro mi jedynie z powodu nieprzewidzianych incydentów.

 

Trzymaj sie Wiechu i pokrzepiaj siostrę.

 

Dziekuje wszystkim uczestnikom. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, współczucie szczególnie dla siostry,ale zrób jak Ci mówiłem daj post na te forum i inne fora z dokładnym opisem zajścia oraz fotkami wozu, jesli samochód będzie w necie widoczny ci co pewnie teraz próbują go upchnać lub gdzieś rozebrać będa mieli troszkę utrudnioną sprawę.

Ech, zastanawiałem się nad tym! Tylko nie wydaje mi się , że to autko będzie gdzieś upychane. A przynajmniej nie "na ślepo" :(

W każdym razie, gdyby ktoś mail propozycję kupna niemal rocznego Citroena C-3 ciemnoczerwonego wraz z Barlowem 2x Vixena, 3 Kellnerami i 30 astro-PLkami- niech da mi znać ! Qrcze, straciłem też taki fajniuchny niezbędnik : kombinerki+ sporo dupereli. Szkoda, rzecz ma dożywotnią gwarancję!

Autko skradziono na Osiedlu Przyjaźni w Poznaniu, około 22.00. Qrcze, siostrze się ... nudziło, więc pojechala odwiedzić koleżankę :(

Zainteresujcie swoje siostry - braci astro - no tylko taki wniosek się nasuwa :szczerbaty:

Wszystkim dziękuję za wsparcie i propozycje pomocy na miejscu! Na szczęście nie jest źle - szok minął, za jakiś czas będzie nowe autko, a póki co - chyba jakieś zastępcze (stały klient!). AC oczywiście było.

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do podziękowań za wspaniałą imprezę, tak oddziałowi poznańskiemu za ognisko jak i oddziałowi tarnobrzeskiemu za transport :D - jednym słowem wielkie THX.

Poza tym poznałem nowych astroforumowiczów, którzy wspomogli swoją wiedzą na tematy sprzętowe i nie tylko :Beer::notworthy:

IMG_2695.jpg

IMG_2704.jpg

IMG_2712.jpg

IMG_2729.jpg

IMG_2740.jpg

IMG_2750.jpg

IMG_2768.jpg

IMG_2786.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Spotkanie piątkowe w FotoClassic było wspaniałe! Atmosfera była extra, karkóweczka znakomita i piwa i kiełbaski pieczone później samemu przy ognisku. Obecność wielu miłych i życzliwych osób sprawiła, że czas tak szybko upłynął.

W tym miejscu serdecznie dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tego bardzo udanego spotkania. Firma FC zadbała o wszystko i o wszystkich stwarzając warunki do przemiłego spotkania miłośników astronomii.

Pozdrawiam wszystkich uczestników, tego jak sądzę nie ostatniego spotkania zorganizowanego przez firmę FC. W tym roku było to trzecie spotkanie organizowane przez tę hurtownię. Podziękowania dla Pani dyrektor, poznańskiego oddziału FC za stworzenie wyśmienitych warunków do spotkania wszystkich, których łączą zainteresowania astronomią i sprzętem do obserwacji nieba. Spotkanie takie dało mi możliwość osobistego spotkania ludzi z tego forum oraż umożliwiło poznanie grona pracowników FC, będących na tym spotkaniu. Było naprawdę SUPER!

Szczególne pozdrówka i podziękowania za znakomite jedzenie dla Andrzeja i Macieja. Markowi i Maciejowi zaś należą się podziękowania za wspaniałe fotki które pracowicie pstrykali przez czała imprezę. Piwo było dobrze schłodzone i znakomicie komponowało się z zapachem ogniska oraz trzaskiem palących się bierwion.

A teraz coś dla tych, którzy nie byli na tym spotkaniu.

Powiem krótko. Żałujcie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki FC Poznan za wspaniale spotkanie ligowe! Jedzonko i napitki byly wysmienite, tylko moje przygotowanie kondycyjne bylo kiepskie podobnie jak naszych orlow na boisku :D Obecni na spotkaniu milosnicy nocnego nieba stworzyli wspaniala atmosfere... jednym slowem piatkowe ognisko bylo EXTRA!

 

Pozdrawiam wszystkich uczestnikow

 

 

Jak to przeczytalem to w pierwszej chwili nie wiedzialem specjalnie o co chodzi :) Powod ? Jestem zawodnikiem klubu pilkarskiego Poznan FC :)

Teraz jak przeczytalem opisy zlotu i zobaczylem zdjecia to zaluje, ze nie wpadlem zobaczyc jak taki zlot wyglada. Szczerze powiem, ze chcialem sie tam pojawic, ale troche dziwnie bym sie czul, bo nie dosc, ze jestem nowy na forum to jeszcze nie znam sie na astronomii. Teraz jednak mam sobie za zle, ze sie zdecydowalem wpasc, ale coz - teraz tylko czekac na kolejne tego typu spotkanie. Mam nadzieje, ze nikt nie bedzie na mnie krzywo patrzy z powodu mojej niewiedzy :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Lisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emde - no ładnie całkiem ;)

Dzięki za ładne zdjęcie zes mnom i Polarisem!

 

 

A Lisu - no krzywo na ciebie patrzę - ale jeno za to, że nie pojawiłeś się :szczerbaty: Przy każdej następnej okazji - warto się pojawić. Ja też w sumie nowy - i paru innych, a nie baliśmy się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.