Skocz do zawartości

Ostrzeżenie przed Astrokrakiem


astro-faan

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskusję na sąsiednim forum śledzimy z dużą uwagą , czy warto ją do nas przenosić to już Wasz wybór . Mnie najbardziej interesuje wykonanie 60-tki i nie ukrywam że pomimo licznych deklaracji zamówienie nie zostało dotąd zrealizowane . Niedawno poprosiłem Janusza o zrobienie zdjęć z postępu prac nad teleskopem i obiecał we wtorek mi takie podesłać . Ja więc czekam do wtorku a zdjęcia (o ile będą ) opublikuję w tym wątku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwiłem się trochę tą informacją, tym bardziej, że zastanawiałem się nad kupnem teleskopu w Astrokraku. Będę chyba musiał poszukać jakiegoś teleskopu gdzieś indziej, bo nie mam zamiaru ryzykować utraty moich pieniędzy (których nie mam za dużo :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwiłem się trochę tą informacją, tym bardziej, że zastanawiałem się nad kupnem teleskopu w Astrokraku. Będę chyba musiał poszukać jakiegoś teleskopu gdzieś indziej, bo nie mam zamiaru ryzykować utraty moich pieniędzy (których nie mam za dużo :) ).

Panowie nie przesadzajcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa,która pokazuje że rynek normalnieje.Sprzętu coraz więcej(w odróżnieniu od kasy)i klient może wybierać.Firmy które będą dbały o nabywce i sprostają konkurencji przetrwają.Inne niestety pożegnają się z rynkiem i nie pomogą żadne sentymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwiłem się trochę tą informacją, tym bardziej, że zastanawiałem się nad kupnem teleskopu w Astrokraku. Będę chyba musiał poszukać jakiegoś teleskopu gdzieś indziej, bo nie mam zamiaru ryzykować utraty moich pieniędzy (których nie mam za dużo

Kasy raczej nie stracisz ale chodzi głównie o termin wykonania zamówionych teleskopów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedna rzecz. Skoro już jeden czy dwa RC poszły w świat. To dlaczego nie ma ich zdjęć na stronie? Ba.. nie ma nawet napomknięcia o nich. A to chyba słaba reklama... :salu: i wychodziłoby na to, że Astrokrak broni się rękami i nogami przed sprzedażą sprzętu za grube tysiące. A nie wierzę w to, że w Polsce czy u sąsiadów nie znalazłoby się parę kasiastych osób zainteresowanych takim sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjebali Janusza jak tylko mogli na sąsiednim forum i tu apeluję do wszystkich na tym forum niezaczynajcie tego wszystkiego od początku te wszystkie oskarżenia to niema najmniejszego sensu !!! Co było to było i ciekaw jestem czy ci co teraz tak szkalują dobre imię firmy ASTROKRAK i Pana Janusza będą mieli odwagę dalej zamawiać w tej firmie bo poprostu niebędą mieli innego wyboru przy obecnej sytuacji w Polsce która zresztą jest beznadziejna!!! Samo nasuwa się tutaj powiedzenie że przyjdzie koza do woza !!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjebali Janusza jak tylko mogli na sąsiednim forum i tu apeluję do wszystkich na tym forum niezaczynajcie tego wszystkiego od początku te wszystkie oskarżenia to niema najmniejszego sensu !!! Co było to było i ciekaw jestem czy ci co teraz tak szkalują dobre imię firmy ASTROKRAK i Pana Janusza będą mieli odwagę dalej zamawiać w tej firmie bo poprostu niebędą mieli innego wyboru przy obecnej sytuacji w Polsce która zresztą jest beznadziejna!!! Samo nasuwa się tutaj powiedzenie że przyjdzie koza do woza !!!! :evil:

 

Nie widzę nic złego w wypowiadaniu sensownych opinii(jeżeli krytyka to tylko konstruktywna). Jak ktoś pragnie kolejnej wojenki na kolejnym forum to droga wolna... :salu: może dać prawnikom zarobić. Lepiej byłoby jednak spojrzeć na wszystko chłodno z dystansem i z własnego punktu widzenia. Ja piszę tylko o braku RC w oficjalnej sprzedaży bo ta myśl mi się nasunęła. Nie mogę wypowiadać się w żadnej innej sprawie gdyż nie miałem z Astrokrakiem kontaktu typu sprzedający-kupujący. Popieram rodzimych PRODUCENTÓW( na tym polu Astrokrak nie ma żadnej sensownej konkurencji dlatego prędzej czy później koza przyjdzie) sprzętu astronomicznego i uważam, że sprawę należy wyjaśnić. Szkoda psuć nastrój wśród ogromnej większości astroamatorów w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 2mm to nic złego... mała różnica w powiększeniu. Chyba, że ten okular był specjalnie dedykowany do czegoś. Albo z innych względów mógł być tylko 30mm. To już zależy od Ciebie. No cóż czasem takie zonki się zdarzają :lol: oby nie nagminnie wtedy oznacza to bałagan. :roll: . Gorzej byłoby jakbyś zamówił w jakiejś firmie np. blok silnika a przysłaliby ci korpus czołgu :lol: Chociaż kto wie.. złom teraz drogi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam swoja opinie, jak sadze sensowna. Juz troche rzeczy kupowalem, a takze zamawialem ich wykonanie przez firme Astrokrak. Jak do tej pory wszystko co do mnie dotarlo nie budzilo najmniejszych zastrzezen. Wszystko zgodnie z opisem, jakosc wykonania na wysokim poziomie, docieralo porzadnie zapakowane. Raz, moze dwa razy czas dostawy spoznil sie, ale to bylo maksymalnie tydzien. Z mojej strony ta firma nie budzi jakis razacych zastrzezen. Malo tego, osobiscie z jej uslug jestem zadowolony. Jeszcze jedno, teraz takze mam bezposredni kontakt z Januszem, bo zajmuje sie moja kolejna sprawa, zamowieniem. I jakos nie mam obawy o jakosc i tej realizacji. Dla mnie Astrokrak, to solidna firma. Polecam ja kazdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze blyskawicznie doszedl do mnie ostatnio zamowiony, niestandardowy pierscien redukcyjny z aparatu cyfrowego do MTO, ktory trzeba bylo specjalnie na ta okazje wykonac od zera :) Z mojej strony, tylko pogratulowac wykonania, i duze slowo dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kupowałem u pana Janusza, nic wielkiego dwa okulary, plaskie lusterko, wyciąg.

Dostałem wszystko co chciałem i jakoś nie obawiam się specjalnie że jak zamówię coś jeszcze to zostanę oszukany. Więc ze zdziwieniem czytałem tamten wątek. Ale jak widać moje zakupy to seryjne drobiazgi - tymbardziej dziwią mnie te doniesienia o klijentach za dużą kasę skoro poważnie potraktowano mnie z tymi drobiazgami...... ale tam w tym Krakowie to się mogą dziwne rzeczy dziać podobno nawet smoka tam kiedyś mieli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.