Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Widzę, że nie tylko mi na "starość" (choć jestem kilka lat młodszy) odbiło astronomicznie...  :helo:

 

Cześć!!!

Fajnie, że się odezwałeś! W sumie nie ważne kiedy, ważne żeby swoje plany realizować. Bądźmy w kontakcie. Chętnie wybiorę się z Tobą i Robertem na oglądanie. W mojej sygnaturce jest mój telefon. Keep in touch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem wlasnie nowym uzytkownikiem forum i zarazem puki co amatorem astronomi otóż niepowiem ze nic niewiem na temat astronomi ale niestety nieposiadam zadnego sprzętu i dopiero mam zamiar kupic i juz nawet wiem co.Mysle ze bedzie dobrze.Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello everybody!

 

Jak mi jest miło znaleźć społeczność, która tworzy niemalże rodzinę :) A więc tak, pochodzę z Mławy, urodziłem się w '83 r. Obecnie studiuję na Politechnice Gdańskiej na wydziale mechanicznym. Sprzęt jaki posiadam to lornetka i luneta (modeli nie pamiętam). Znalazłem te forum przypadkowo, szukając teleskopów po necie. Wszechświat mnie fascynuje. Widziałem na forum jakiegoś mławianina, miło będzie skumać się z osobą ze swojego miasta. Mam nadzieję, że zostanę z wami na długo. Pozdrawiam wszystkich miłośników astronomii.

 

:banan:

 

ssibo@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Znalazłem się tutaj poprzez patrzenie w niebo od wielu lat a jak to się mówi samemu czasem smutno podziwiać a tym bardziej dzielić się opinią i tym co urzekło człowieka w danej chwili patrząc w górę.

Posiadam lunetkę/okular/ a może bardziej pół lornetki prod.dawnego ZSRR 20*60

Jestem z wrocławia.

 

:astro::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

w końcu jesteśmy miłosnikami astronomii, a nie zbieraczami porannych jagód :szczerbaty:

tym bardziej, że wygląda na to, że sprzęt tanieje prawie co "noc" i ciągle nowego przybywa :banan:

pozdrowienia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Znalazłem się tutaj poprzez  patrzenie w niebo od wielu lat a jak to się mówi samemu czasem smutno podziwiać a tym bardziej dzielić się opinią i tym co urzekło człowieka w danej chwili patrząc w górę.

Posiadam lunetkę/okular/ a może bardziej pół lornetki prod.dawnego ZSRR 20*60

Jestem z wrocławia.

 

:astro:  :D

Witam Cię! Ja również przyłączyłem się kilka dni temu. Do zobaczenia na wspólnych obserwacjach pod Wrocławiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kiedyś (~2 lata) co nieco uczestniczyłem w tym forum (jako MK).

Niestety atmosfera zrobiła się wtedy niemiła.

Wzajemne obelgi i ubliżania (akutat nie pod moim adresem) zniechęciły mnie do zabierania głosu i wymazałem to miejsce z moich ulubionych astrostron.

Minęło trochę czasu i mam nadzieję, że Ci ludzie dorośli ...

Dlatego rejestruję się ponownie i mam nadzieję, że są tu tylko kulturalni ASTROZAPALEŃCY.

Słoneczko, komety i meteory - to moje główne obiekty do podglądania !

 

Pozdrawiam:

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.