Skocz do zawartości

Forum Astromaniak - ogłoszenia, problemy, wnioski, zapytania


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, mkowalik napisał(a):

liczysz ze Ci odpowie? Ty sie z nim w prostej sprawie nie mogles dogadac a liczysz dalej na jakas powazna rozmowe z jego strony 🙂

Podobnież, kto pyta nie błądzi :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Lukacz said:

Podobnież, kto pyta nie błądzi :icon_wink:

fantasta, lulu mnie zlewal duzo wczesniej w ten sam sposob co Ciebie z doprecyzowaniem o co mu chodzilo w regulaminie, raczej male szanse ze zmieni podejscie, musiales mu podpasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Lukacz said:

nie wykluczam takiej możliwości.

cos czuje ze rownie ciezko bedzie sie wkupic w laski administratora co uzyskac sensowna odpowiedzna zadane pytanie dot. regulaminu :-)))) moze najpierw musisz przejsc przez czysciec i odkupic winy

 

zeby dyskusja byla astronomiczna to rzucam teze ze Ci na co lybia refraktory do wizuala maja z jakiegos niewiadomego powodu bardzo trudne charaktery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mkowalik napisał(a):

zeby dyskusja byla astronomiczna to rzucam teze ze Ci na co lybia refraktory do wizuala maja z jakiegos niewiadomego powodu bardzo trudne charaktery

Nie wydaje mi się żeby ta teza pasowała do tematyki niniejszego wątku. 
Sam z własnego doświadczenia wiem że tego rodzaju dygresje nie tylko skutecznie odciągają uwagę od meritum, ale mogą też dawać podstawy do działań moderacyjnych.

Na maniaku wszystkie watki w których dyskutowano o  twórczości ekologa, wyleciały właśnie z powodu takich , niby niepozornych, wpisów.
Mówiąc w skrócie;  dały odpowiedni pretekst.

Weź to proszę pod uwagę.
 

Edytowane przez Lukacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre,🤐 zostawiam do Waszej oceny. 

Screenshot_20240531-2351572.png.2b44c8221b2d300b8397dd949f2c91eb.png

 

https://whois.intensys.pl/wyniki/113044/

Te informacje są jawne tak samo jak adresy firm

https://icos.pl/

Każdy może sobie przeczytać i zobaczyć kto jest właścicielem i czym się ów właściciel nowy zajmuje.

Tyle w temacie.

Czy to są brednie?

 

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mogę sobie zarzucić to to że użyłem słowa "sprzedać"

Prawa własności mogły byc przeniesione na nowego właściciela w inny sposób np.  w postaci darowizny lub barteru. Sądząc jednak po fakcie  iż nowy  właściciel to firma, uznałem że najprawdopodobniej doszło do do transakcji finansowej.

Przyznaję zgrabniej byłoby użyć formy: "nowym właścicielem została jakaś firma..."

Nie uważam jednak że słowo "sprzedam" ma wydźwięk pejoratywny.

Domena jest takim samym towarem jak każdy inny ma swoją cenę, oferenta i kupca.

Druga zaś część mojej wypowiedzi odnosiła się do nazwy nowego właściciela, ze strony www. tej firmy widać czym się zajmuje. Te informacje można też sprawdzić w KRS. Nie widzę tu żadnej obrazy i powodu do przeprosin.

Jeszcze raz powtarzam: to są informacje jawne,  każdy prawo ma je publikować gdzie chce. Czy się to komuś  podoba czy nie. 

Dla mojej dobrej woli usuwam słowo sprzedam z mojego statusu ponieważ tak jak powiedziałem wyżej nie jestem w stanie tego udowodnić. Niemniej jednak jasno wynika  że prawa zostały przeniesione, nieważne W jakiej formie, tyle ode mnie.

 

Edytowane przez ignisdei
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz co chcesz. Ponieważ użyłeś mnie aby pomówić innych ludzi zareagowałem. Mnie możesz sobie obśmiewać i obrażać do woli, jest mi to obojętne - ale tu musiałem zareagować. Zagalopowałeś się, być może sprowokowany przez kogoś. Jak z tego wybrniesz - Twoja sprawa.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jak z tego wybrnę:

1)Oficjalnie Przepraszam za Użycie słowa "sprzedane", ponieważ  zagalopowałem się. Nie wiem w jaki sposób został przekazany akt własności.

2) Czuję się jednak kozłem ofiarnym , tak wyładowałeś na mnie swoje frustracje, swój status popełniłem wczoraj wieczorem i nikt nie wiedział wtedy co tak naprawdę się stało z Astromaniakiem. Podałem to jako ciekawostkę , ponieważ zaczynałem pisać na tym forum w 2005 roku i sporo ludzi na FA także. Byłem jednym z pierwszych użytkowników Astromaniaka.

3) Mój powrót choć ograniczony na Astromaniaka był błędem, dlatego wycofuję wszelkie oferty na tamtym

forum i znikam.

4) Mój status usunę z FA by nie siać fermentu. Choć w tej formie nikogo moim zdaniem już nie obraża.

5) Zrzut ekranu na AP [wyżej] wyedytowałem. Usunąłem  słowo, za które już  przeprosiłem.

 

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przeedytowałeś swój wpis zawierający zrzut ekranu i usunąłeś nie tylko słowo "sprzedane" ale także moją odpowiedź, która wyjaśniała co Ci zarzucam i dlaczego uważam, że należało przeprosić, uzupełniam ten brak.

 

Status usuwasz z FA nie po to, by "nie siać fermentu" ale dlatego, że zorientowałeś się nie w porę iż zawiera same kłamstwa - niezależnie od tego czy usunąłeś słowo "sprzedane" czy nie.  Każdy kto jest zainteresowany tym co się dzieje z Astromaniakiem może śledzić poświęcony tym tematom wątek na Astromaniaku, w którym wyjaśniłem wszystko co można było na tę chwilę w sprawach formalnych dotyczących forum wyjaśnić. Wątek wskazany z resztą tutaj chyba przez jednego z kolegów. To nie znaczy, że nie zamierzam informować o ważnych zmianach tutaj - zrobię to jeśli będzie o czym informować i gdy zapadną ostateczne decyzje jak rozwiązać kwestie odpowiedzialności za forum. Na dziś jego właścicielami pozostają spadkobiercy Janusza Płeszki, a infrastruktura techniczna jest pod moją opieką.

ignis.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa rozbiła się o 3 fora, liczę więc  o sprawiedliwą ocenę przez astrospołeczność.

Jaka jest prawda każdy widzi.

Mogę tylko powiedzieć, że status na  FA usunąłem, bo komentarze pod nim  niczemu  nie służyły   tylko siały niepotrzebny ferment.

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chciałbym przerywać tej fascynującej dysputy z udziałem Administratorów For Astronomicznych  (40- milionowego kraju), ale z racji że mam nadal dość duże uczulenie na zadęcie i propagandę, chciałbym uściślić kilka kwestii poruszonych w  tym wątku.
Zgodnie z  dość często używanymi przez lulu zwrotami; "bądźmy precyzyjni", "trzymajmy się faktów".

 

1 godzinę temu, lulu napisał(a):

Każdy kto jest zainteresowany tym co się dzieje z Astromaniakiem może śledzić poświęcony tym tematom wątek na Astromaniaku, w którym wyjaśniłem wszystko co można było na tę chwilę w sprawach formalnych dotyczących forum wyjaśnić.


Fakt, że wyjaśniłeś kilka spraw, jednak bądźmy precyzyjni:

To nie jest jeden wątek (temat) ale kilka, co może utrudniać "śledzenie" zainteresowanym.
Nie zainicjowałeś żadnego wpisu który informował by o zmianie właściciela domeny, i chyba nadal go tam nie ma. A to dość istotna wiadomość dla Forowiczów.
Nie poinformowałeś społeczności o przekazaniu Tobie pełni władz administracyjnych nad forum AM przez  spadkobierców  - dopiero po kilkunastu (!)  postach z pytaniami przyznałeś że to miało miejsce, ale tez nie wprost.
Dodatkowo ten fakt  nadal nie ma żadnego odzwierciedlenia w Twojej randze, co może wprowadzać w błąd użytkowników.

Reasumując - to nie jest transparentne działanie , jak może sugerować Twój wpis w tutejszym wątku.

 

1 godzinę temu, lulu napisał(a):

To nie znaczy, że nie zamierzam informować o ważnych zmianach tutaj - zrobię to jeśli będzie o czym informować i gdy zapadną ostateczne decyzje jak rozwiązać kwestie odpowiedzialności za forum.


Jw., chociaż liczę że teraz odbędzie się z Twojej inicjatywy, a nie w formie  odpowiedzi na zadane pytania.

 

1 godzinę temu, lulu napisał(a):

Na dziś jego właścicielami pozostają spadkobiercy Janusza Płeszki, a infrastruktura techniczna jest pod moją opieką.


Kolejny raz zwracasz uwagę że infrastruktura techniczna jest pod Twoją opieką, zakładam że masz na myśli również domenę i  dostęp do bazy danych (o tym  wspomniałeś dla odmiany zaledwie  na FA...)
Będę precyzyjny i przypomnę że zadeklarowałeś   w tym wątku , że wszystkie najnowsze porządki na Astromaniaku-  te moderacyjne; usuwanie postów, jak i administracyjne; pisanie i zamieszczanie regulaminów czy zmiana struktury działów czy umoralnianie Forowiczów,  to Twoja inicjatywa i wykonanie. Ale na Astromaniaku  zrobiłeś to w formie  niejednoznacznej używając liczby mnogiej "my"  co nie jest do końca prawdą.
Chyba że uważasz się za Astromaniaka ale tego przez baaaaaardzo duże "A" - "My, Astromaniak".

To nie jest transparentne działanie.
 

 

1 godzinę temu, lulu napisał(a):

 

ignis.jpg


Został najtrudniejszy temat ale poruszyłeś go sam więc doprecyzuję.
Nie jestem w stanie zweryfikować tej informacji o działaniu spadkobierców, że;

"w rzeczywistości robią wszystko aby dać szansę na przetrwanie tego forum i dorobku jego Założyciela"

Być może tak - absolutnie nie neguję tego, pomimo że znam sytuację od paru lat i wyglądała inaczej niż ją  teraz przedstawiłeś.

Zwrócę jedynie uwagę że wspomniane przez Ciebie "wszystko", dla nas obserwatorów sprowadza się jedynie do informacji o scedowaniu na firmę Twojej żony praw do domeny Astromaniak.pl, oraz przekazaniu Tobie dostępu do konta Administrator. Co jest ważną informacją, ponieważ mówiąc w dużym uproszczeniu takie konto ma (miało) najwyższy poziom uprawnień i może takie uprawnienia przydzielać/przenosić również innym kontom, czyli daje pełnie władzy administracyjnej.

I ponownie zwrócę uwagę, że nie zamieściłeś tej istotnej informacji z własnej inicjatywy.

To nie jest transparentne działanie.


Podsumuję faktami;
Jesteś autorem i wykonawcą nowego interfejsu  Astromaniaka, piszesz i wprowadzasz w życie regulaminy, jesteś moderatorem,  realnym administratorem, masz  dostęp do konta z najwyższymi uprawnieniami, strona Astromaniaka znajduje się na Twoim serwerze, domena Astromaniak.pl jest scedowana na firmę twojej żony, masz dostęp do bazy danych  forum i możesz je modyfikować.
Jednocześnie nie jesteś  (jeszcze?) właścicielem forum co wynika z Twoich wpisów.
I nadal masz rangę "Kierownik techniczny".




P.S @lulu  bez względu na to czy będziesz chciał skomentować mój wpis tutaj czy jakikolwiek inny na forach astronomicznych, poproszę Cię o zwracanie się do mnie  w swoich wypowiedziach poprzez użycie  nicku pod którym jestem zarejestrowany.





 

Edytowane przez Lukacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignisdei napisał(a):

Sprawa rozbiła się o 3 fora, liczę więc  o sprawiedliwą ocenę przez astrospołeczność.

Jaka jest prawda każdy widzi.

Mogę tylko powiedzieć, że status na  FA usunąłem, bo komentarze pod nim  niczemu  nie służyły   tylko siały niepotrzebny ferment.

Tyle ode mnie.

 

Apeluję do astrospołeczności o wyrozumiałość i wzięcie pod uwagę, że mogłeś zostać wpakowany na minę przez kogoś życzliwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Gość na chwilę said:

Panowie, czy nie uważacie że pranie brudów astromaniaka zaszło ciutke za daleko?

 

Popatrz na to przez pryzmat proby ratowania tego forum. Wszelka dyskusja na wrazliwe tematy na astromaniaku jest ryzykowna, bo niewygodne posty moga zostac przeniesione w niebyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lulu napisał(a):

Robisz co chcesz. Ponieważ użyłeś mnie aby pomówić innych ludzi zareagowałem. Mnie możesz sobie obśmiewać i obrażać do woli, jest mi to obojętne - ale tu musiałem zareagować. Zagalopowałeś się, być może sprowokowany przez kogoś. Jak z tego wybrniesz - Twoja sprawa.

No dobra, wczoraj było już późno, nie doczytałem wszystkiego. Teraz zauważyłem ten post.  Świadomie użyłeś słowa "pomówić" . Tak się składa, że znam się troszkę na prawie i takie oskarżenie to nie jest w kij dmuchał. Byłeś napastliwy i agresywny i wyżywałeś się na mnie używając inwektyw. Jak to Ci ktoś słuszenie w moim statusie zwrócił uwagę. Ale po mnie to spływa -bardziej niepokoją mnie Twoje sformułowania. 

Zobligowany jestem by wyłuszczyć tutaj całą historię mojej wypowiedzi, czyli rzekomego pomówienia. Mamy mnóstwo dowodów bo Pejcz tego nie posprzątał (jeszcze). Zrobię screen z tej wypowiedzi,. 

 

Chronologicznie: 

1) Mamy  Czwartek  17:09 , Kolega Lukacz umieszcza informację.

image.png.30ae9bb6c48b806e692f4ffd939d3e40.png

2) Mamy  Czwartek  18:13 , Wchodzą na Astropolis (można sprawdzić logi u Admina) w sposób ironiczny -acz dopuszczalny wyrażam swoją opinię o nowym właścicielu portalu Astromaniak.  

 

image.png.a9ee14d1100b4ce6ad81e0fea2be0cd0.png

3) Po czym wchodzę na FA i informuję o tej (bądź co bądź o sensacji, użytkowników FA w statusie) Poinformowałem o tym dokładnie 8 minut później od chwili popełnienia komentarza na Astropolis. 

 

image.png.bb748e668e46d4f34d7a6baa8eb11508.png

 

 

 

Pozwolę sobie zauważyć. W tym momencie. Mamy tylko informację, brak jakichkolwiek innych danych. Później jak wykazał Kolega Lukacz próbowałeś wyjaśnić status prawny , jednak uczyniłeś to niejasno. Zresztą było słowo przeciw słowu. W takim przypadku liczą się dowody! 

 

Jednak jest czwartek wieczór i to wiemy: Co zawierały informacje:  

 

Dowód 1)  Proszę stoi ja wół! Gdzie tu spadkobiercy rodziny Płeszka się pytam???

image.png.22fa5b6731b44726c6ee4fcf85e6b810.png

 

 Wyniki analizy domeny astromaniak.pl - whois.intensys.pl 

To informacja jawna, można ją rozpowszechniać zgodnie z ustawą  w ustawie o ochronie informacji niejawnych z 5 sierpnia 2010 roku.

2) Dowód 2 Mając nazwę firmy postanowiłem sprawdzić czym się zajmuje, mamy stronę przedsiębiorstwa, które nabyło Astro-maniaka 

mamy też KRS ale najwięcej mówi strona firmy. 

 

image.png.e8bf5af0896db123274cc1f5d1bd58b0.png

 

 

Oto czym dysponowałem w czwartek wieczór! Przyznaję niefortunnie użyłem słowo "sprzedana" zgrabniej byłoby użyć formy: "nowym właścicielem została jakaś firma..."

Nie uważam jednak, że słowo "sprzedam" ma wydźwięk pejoratywny.Domena jest takim samym towarem jak każdy inny ma swoją cenę, oferenta i kupca. Nowym właścicielem jest firma. O gdyby nabyła to osoba fizyczna, to co innego. Ale aspekt sprzedaży nie obraża do diaska firmy! O czym my mówimy?  Skoro firma nabywa domenę, zwykle czyni to przez transakcję kupna. 

Oczywiście:  przeniesienie własności może nastąpić w wyniku innych form np. darowizny, ale zgodzicie się ze mną że taka forma tyczy się raczej osób fizycznych a nie instytucji. Tak więc napisałem.  Było to błedem za co przeprosiłem w moim statusie i na forum Astropolis. 

 

image.thumb.png.e65b25541ce7c80a72537b63ee1b2408.png

 

 

Przyznaję o swoim statusie na  FA zapomniałem. Przypomniał mi o tym użytkownik Lulu w wymowny sposób.  To był informacja dla userów FA. Nic istotnego. Na chwile napisania go dysponowałem tylko tą wiedzą, co wykazałem wyżej. Dowody to dowody! 

Późniejsze tłumaczenie Lulu o faktycznym statusie Astromaniaka i  są tylko słowem przeciw słowu. 

 

Ignis. 

 

Tyle w temacie dowodowym!

 

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mkowalik napisał(a):

 

Popatrz na to przez pryzmat proby ratowania tego forum. Wszelka dyskusja na wrazliwe tematy na astromaniaku jest ryzykowna, bo niewygodne posty moga zostac przeniesione w niebyt.

Patrzę. Ale przenoszenie chamskich treści na AP to też niczemu dobremu nie służy. Załóżcie sobie grupe na WhatsAppie i tam dyskutujcie i kopiujcie sobie co chcecie do woli

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mkowalik napisał(a):

 

Popatrz na to przez pryzmat proby ratowania tego forum. Wszelka dyskusja na wrazliwe tematy na astromaniaku jest ryzykowna, bo niewygodne posty moga zostac przeniesione w niebyt.

 

Przepraszam, ale ja tutaj widzę tylko próby dokopania jedynej osobie (lulu),
która poświęca swój czas aby Astromaniak nie odszedł w zapomnienie.

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Gość na chwilę said:

Patrzę. Ale przenoszenie chamskich treści na AP to też niczemu dobremu nie służy. Załóżcie sobie grupe na WhatsAppie i tam dyskutujcie i kopiujcie sobie co chcecie do woli

 

Policz od ilu dni prosiłem lulu o usunięcie powyższych zdjęć + kilku innych prześmiewczych w stronę ekologa a opartych na nawiązaniu do denaturatu. A teraz lulu nagle staje w światle i pisze, że reaguje (domniemuję, że jako prawy administrator został zmuszony do reakcji, bo innym dzieje się krzywda), bo ignisdei "pomawia innych". Jak duży jest rozdźwięk między tą "szlachetną" reakcją na pomówienie, a jej brakiem na obecność zdjęć o podobnym charakterze na forum, którym zarządza i być może jest jego właścicielem.

 

Just now, Andrzej Lach said:

Przepraszam, ale ja tutaj widzę tylko próby dokopania jedynej osobie (lulu),
która poświęca swój czas aby Astromaniak nie odszedł w zapomnienie.

 

 

 

Gdyby lulu zależało na ratowaniu forum astromaniak.pl to te zdjęcia usunąłby zaraz po otrzymaniu zgłoszenia, że coś takiego wisi na forum, którym zarządza - a miało to miejsce około 3 tygodnie temu. Lulu do tej pory nie zareagował, więc nie sugeruj, że on to forum z dobroci serca ratuje. Wcześniej nie było problemu z czyszczeniem wątków z niewygodnych postów na astromaniaku. Stąd dyskusje tutaj, a nie tam.

 

Pisząc o próbie "dokopania lulu" @Andrzej Lach nie odniosłeś się do podlinkowanej dyskusji Lukacza z lulu, w której temu pierwszemu mimo kilkunastu postów nie udało się wyjaśnić dokładnego znaczenia jednego z punktów regulaminu (co autor regulaminu miał na myśli) . A sposób prowadzenia dyskusji przez "administratora" był w mojej ocenie bardzo lekceważący, więc jeśli bronisz lulu, to bądź obiektywny i weź wszystkie "za" i "przeciw".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło na AM napisać tak - słuchajcie ratuję forum od upadku, chcę przejąć domenę, żeby ratować forum. Jestem wstępnie dogadany i zaraz to nastąpi. Cześć😀 

 

Nikt by nie miał wtedy nic do tego tylko by się większość cieszyła, że chłop ratuje forum.

  • Lubię 7
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mkowalik napisał(a):

Policz od ilu dni prosiłem lulu o usunięcie powyższych zdjęć + kilku innych prześmiewczych w stronę ekologa a opartych na nawiązaniu do denaturatu. A teraz lulu nagle staje w światle i pisze, że reaguje (domniemuję, że jako prawy administrator został zmuszony do reakcji, bo innym dzieje się krzywda), bo ignisdei "pomawia innych". Jak duży jest rozdźwięk między tą "szlachetną" reakcją na pomówienie, a jej brakiem na obecność zdjęć o podobnym charakterze na forum, którym zarządza i być może jest jego właścicielem.

Szczerze? A co to mnie obchodzi ile czasu Ty i lulu się napierniczacie- mój post był o tym aby ślady Waszej sympatii nie zatruwały wszystkich polskojęzycznych forów astrofotograficznych i astronomicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkowalik ostatni raz powtarzam: Astropolis to nie jest przycisk "zgłoś", ani instancja odwoławcza od decyzji administracji Astromaniaka. To tak nie działa. Być może Twoja koncepcja rozwoju forum nie pokrywa się z koncepcją tamtejszego Admina i być może musisz się z tym pogodzić. Każdy kolejny wpis tutaj o moderacji (lub jej braku) konkretnego tematu, wpisu czy zdjęć na AM, będę wyrzucał bez ostrzeżenia. 

 

@oicam napisał wyżej dokładnie to, co ja chciałem. Chwalebna jest próba "ratowania" czy bardziej "modernizacji" forum, ale ukrywanie z uporem swojej roli, odpowiedzialności i zakresu kompetencji, prowadzi do takiego zamieszania gdy wychodzi na jaw z innego źródła i winna jest temu tylko jedna osoba. Albo szanujesz swoją społeczność, ale nie. 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Paether said:

@mkowalik ostatni raz powtarzam: Astropolis to nie jest przycisk "zgłoś", ani instancja odwoławcza od decyzji administracji Astromaniaka. To tak nie działa. Być może Twoja koncepcja rozwoju forum nie pokrywa się z koncepcją tamtejszego Admina i być może musisz się z tym pogodzić. Każdy kolejny wpis tutaj o moderacji (lub jej braku) konkretnego tematu, wpisu czy zdjęć na AM, będę wyrzucał bez ostrzeżenia. 

 

Nie traktuję AP jako przycisku ZGŁOŚ, albo formy ODWOŁANIA, tylko pokazania, że działania administracji (a teraz raczej administratora) astromaniaka nie pokrywają się z ich (jego) deklaracjami i źle to wróży przyszłości tego forum....oczywiście licząc, że szanowna administracja doceni krytykę i poprawi swoją koncepcję rozwoju forum.

 

Zauważ, że moje narzekania dotyczące pato-treści na astromaniaku są zgodne z tytułem wątku "Forum Astromaniak - ogłoszenia, problemy, wnioski, zapytania", a szczególnie z częscią "problemy i wnioski". 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mkowalik napisał(a):

Zauważ, że moje narzekania dotyczące pato-treści na astromaniaku są zgodne z tytułem wątku "Forum Astromaniak - ogłoszenia, problemy, wnioski, zapytania", a szczególnie z częscią "problemy i wnioski". 

 

Pisanie kolejny raz o tym samym pokrywa się zaś z definicją spamu. Nie miałem problemu, gdy napisałeś o tej sytuacji po raz pierwszy, a nawet drugi czy trzeci, ale ten wątek nie służy do próby wywierania presji na konkretną decyzję za pomocą powtarzania w kółko tego samego.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.