Skocz do zawartości

IC 1318


lexx

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, AdamK napisał:

Ta uśmiechnięta buźka, którą wystawiłeś, żeby powiedziała nam trochę o technikaliach zdjęcia, wcale gadać nie chce....

Kolory wspaniałe... ale gwiazdki jakieś takie trójkątne wyszły.

Tak też chętnie poznał bym parametry, fota świetna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Słowo na niedzielę :)

Ta e-motka to była jak uśmiech Giocondy Da Vinci-ego (jakaś słodka tajemnica).

Należy się sprostowanie tego obrazu. Otóż wykonawcą jest nikt inny jak znany Wam i lubiany sam @_Spirit_ .

Poprosiłem, go aby z mojego niełatwego materiału (kiepska kolimacja, ogólnie problemy ze źle ustawionym moim 10" Newtonem) wykonał mimo to dobrą obróbkę. W tym udowodnił mi, że nawet kiepski materiał w dobrych rękach zamienia się dzieło, jak w tym przypadku się właśnie stało.

Tylko można pozazdrościć warsztatu, kunsztu i wielkiego zaangażowania, czego mu szczerze zazdroszczę i sobie kiedyś tego zarazem życzę.

Co, by się nie za dużo nie rozpisywać chylę czoła miszczuniowi, biorę to za przykład na mojej drodze edukacyjnej (mam nadzieję, że nie raz będzie mi służył pomocą).

A rzeczywiście tak jak @_Spirit_ zaproponował trafnie, mgławica przedstawia wyobrażenie ognistego Phoenix'a.

Przyjemnego weekendu, wszystkim. :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lexx dzięki za miłe słowo ale nie przesadzaj, żaden miszczunio. Wiele jeszcze muszę poprawić bo nie wszystko mi się podoba np sposób łączenia gwiazd z całością. Widać to na bardzo jasnych gwiazdach. Może osoba  oglądająca z boku nie zwraca na to uwagi ale ja to widzę i kilka innych rzeczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lexx napisał:

Witam Wszystkich.

Słowo na niedzielę :)

Ta e-motka to była jak uśmiech Giocondy Da Vinci-ego (jakaś słodka tajemnica).

Należy się sprostowanie tego obrazu. Otóż wykonawcą jest nikt inny jak znany Wam i lubiany sam @_Spirit_ .

Poprosiłem, go aby z mojego niełatwego materiału (kiepska kolimacja, ogólnie problemy ze źle ustawionym moim 10" Newtonem) wykonał mimo to dobrą obróbkę. W tym udowodnił mi, że nawet kiepski materiał w dobrych rękach zamienia się dzieło, jak w tym przypadku się właśnie stało.

Tylko można pozazdrościć warsztatu, kunsztu i wielkiego zaangażowania, czego mu szczerze zazdroszczę i sobie kiedyś tego zarazem życzę.

Co, by się nie za dużo nie rozpisywać chylę czoła miszczuniowi, biorę to za przykład na mojej drodze edukacyjnej (mam nadzieję, że nie raz będzie mi służył pomocą).

A rzeczywiście tak jak @_Spirit_ zaproponował trafnie, mgławica przedstawia wyobrażenie ognistego Phoenix'a.

Przyjemnego weekendu, wszystkim. :)

 

 

 

Zawziął się kiedyś i nauczył trudnej stuki obróbki :) no i masz efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.